Öğrenci Kredi

Yapı Kredi Bankası Öğrenci Hesabı ve Öğrenci Kredi Kartı

Yapı Kredi Bankası Öğrenci Hesabı ve Öğrenci Kredi Kartı

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Yapı kredi bankasının sunduğu bir hizmet olan Play kredi kartı ve Play TLcard 18-24 yaş arası gençlere özel sunuluyor. Hesap işletim ücreti ödenmemesi, mobil ve internet şubesi üzerinden EFT ve Havalelere ücret olmaması, hesaba gönderilen havalelerden, döviz havaleleri dahil ücret alınmaması play kartın avantajlı özellikleri olarak dikkat çekiyor.

Yapı Kredi Play Bankacılık’ta Mobilden ve İnternetten Anında Şubesiz KrediEsnek Hesap ve E-Mevduat gibi imkanlarda bulunuyor. Play Harçlık ile 2 güne kadar faiz ve ücret ödemeden nakit çekimi yapılabiliyor.

18 yaşını doldurmuş ve Türkiye’deki tüm üniversitelerin (Açıköğretim ve uzaktan eğitim veren üniversitelerdeki bölümler hariç) 2 yıllık bölümlerinde okuyan öğrenciler ile 4 yıllık lisans ve yüksek lisans öğrencileri Play karta kefilsiz olarak başvurabilir. Play karta kefilsiz başvuracak üniversite öğrencileri için değerlendirme kriterlerine göre tahsis edilebilecek maksimum limit tutarı 1300 TL’dir.

Başvuruda bulunan öğrencilerin Play Başvuru Formu’nu eksiksiz doldurarak, Kredi Kartı Üyelik Sözleşmesi’ni imzalamaları ve Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi ya da pasaportun fotokopisi ve son öğretim yılına ait öğrenci kimlik belgesinin fotokopisini ibraz etmesi gerekmekte. (Başvuru sırasında bu belgelerin asıllarının gösterilmesi gerekmekte.)

Play kart nedir?

Play kart gençlere özel olarak kredi kartı ve bankacılıkta çeşitli fırsatlar ve ayrıcalıklar sunan bir karttır.

Play kart’ın faydaları nelerdir?

Play kart sahipleri World’ün tüm özellik ve kampanyalarından yararlanabilmelerinin yanı sıra, tüm alışverişlerinden puan kazanırlar. Ayrıca Play kart sahipleri, gençlere yönelik etkinliklerde indirim, çeşitli markalarda dönemsel fırsatlar, Play harçlık, concierge hizmetlerine kadar gençlerin yaşam tarzına uygun birçok fırsattan yararlanırlar. Ayrıca 18-26 yaş arası üniversite öğrencileri de hesap işletim ücreti ödememe, Düzenli Harçlık ..gibi bir çok bankacılık fırsatlarından da yararlanırlar.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  En Yüksek Limitli Öğrenci Kartı

Play kart’a nasıl başvurulur?

Play kart’a gelirini belgeleyebilen kişiler veya öğrenci belgesini ibraz eden kişiler başvurabilirler. 18 yaşını doldurmuş ve Türkiye’deki tüm üniversitelerin lisans ve yüksek lisans öğrencileri ile Finans-Bankacılık ve Sigortacılık Meslek Yüksek Okulu, Hemşirelik Sağlık Yüksek Okulu ve Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu’nda (BESYO) okuyan meslek yüksek okulu öğrencileri kefil göstermeden Play kart için başvuruda bulunabilir. Yeni Play kart başvurusunda bulunanlar şube ve 4421 SMS kanalları aracılığı ile başvuruda bulunabilirler. Mevcutta Worldcard’ı olanlar şube, İnternet Şubesi ve call-center kanalları aracılığı ile mevcut kartlarını Play kart’a dönüştürebilirler.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ