Öğrenci Kredi

Şekerbank Öğrenci Kredi Kartı

Şekerbank Öğrenci Kredi Kartı

Şekerbank öğrencilere kredi kartı hizmeti ile, eğitim hayatı devam ederken ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılamak isteyen öğrencilere rahat ve kolay harcama fırsatı sunmaktadır. Yaşam ve eğitim pahalılığı öğrencileri etkilemektedir ve öğrenciler de kredi kartlarına yönelmektedir. Önemli olan doğru kredi kartını bulup doğru harcama yapmaktır. Şekerbank öğrenci kredi kartı sayesinde öğrenciler avantajlı harcamalar yaparlar.

Nakit teminatlı kredi kartları için tıklayınız.

Şekerbank Kredi Kartı

Şekerbank öğrenci kredi kartları, öğrencilerin de kullanabileceği kredi kartlardır. Bunların haricinde bu bankada birçok kart seçeneği daha bulunmaktadır. Bu kartları yurtiçi harcamalarında, yurtdışı harcamalarda ve internet harcamalarınızda kullanabilirsiniz. Harcamalarınızı hem peşin hem de taksit imkânlarıyla yapabilirsiniz. Bu bankada herkese uygun kart çeşitleri vardır. Bu kartlar:

 • Şeker Bonus Kart
 • Memleketim Bonus Kart
 • Bütçem Benim Bonus Kart
 • Şeker Kart
 • Taraftar Kart
 • Koop Kart Bonus

Tüm bu kartlar yurtiçi ve yurtdışı harcamalarına açık olan, bonus özellikli kartlardır. Faiz oranları detaylı ücretlendirmeleri Şekerbank’ın internet sitesinde bulunur. Size en uygun kartı seçerek hemen başvuru yapabilir, kısa süre içinde kartınıza ulaşabilirsiniz.

Şeker Bonus Kart Avantajları

Öğrenci için kredi kartı Şekerbank kart seçeneklerinden Şeker Bonus Kart olarak tavsiye edilen bir karttır. Bu kartla hem yurtiçinde hem de yurtdışında peşin alışveriş ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Herkese uygun olan bu kartı öğrenciler de kullanabilmekte ve her yerde geçerliliği sağlanmaktadır Ayrıca nakit avans ve taksitli avans seçenekleri de bulunmaktadır. Acil nakit ihtiyaçlarında uygun faiz oranlarıyla bu avanslardan yararlanabilirsiniz. Bu kart ile her alışverişte bonus puan kazanırsınız ve bu kazandığınız puanları yine alışverişinizde kullanabilirsiniz. Şeker Bonus Kart, Master Card ve Visa özellikleriyle tüm ülkelerde geçerlidir. Bu kart bonus özellikli bir karttır ve 300.000’den fazla bonus program ortaklığı olan yerlerde geçmektedir. Şeker Bonus Kart, ayrıca çok fazla yere düzenli ve otomatik ödeme talimatı da verebileceğiniz bir karttır. Tüm operatörler için mobil hattınıza bu kart aracılığıyla TL yüklemesi de yapabilirsiniz.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Enpara Kredi Kartı

Memleketim Bonus Kart Avantajları

Şekerbank’ta öğrenciye kredi kartı gibi kartların yanı sıra yurtdışında yaşayan müşteriler için de kredi kartı fırsatı bulunur. Orada yaşayan bir vatandaş ya da orada yaşayan bir öğrenci bu karttan yararlanabilir. Bu kart sadece yurtdışı yerleşik müşteriler içindir. Yurtdışı yerleşik müşteriler alışverişler için bu bonus özellikli kartı tüm dünyada kullanabilir. Ayrıca acil nakit ihtiyaçlarında nakit avans ve taksitli nakit avans seçeneği de bulunmaktadır. Alışveriş yapacağınız yerlerde ve pos cihazlarında Visa / Master Card özelliği bulunması yeterlidir.

Bu kartın genel özellikleri şu şekildedir:

 • Kart yurtdışında ikamet eden Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları içindir.
 • Hem Türkiye’de hem de yurtdışında bonus kazanabilir ve harcayabilirsiniz.
 • Kazanılan bonusları anlaşmalı tüm yerlerde harcama imkânınız vardır.
 • Alışverişlerin tümünde taksit imkânı vardır.
 • 3D Secure seçeneği ile internetten güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
 • Kendi belirleyeceğiniz şifre ile alışverişlerinizi güvenle yaparsınız.

Bu karta başvuru seçeneği yalnızca şubelerde olmaktadır. Size en yakın Şekerbank şubesine giderek Memleketim Bonus Kart’a başvurabilirsiniz.

Bütçem Benim Bonus Kart Avantajları

Şekerbank öğrenci kartları seçeneğinin yanı sıra sunduğu bonus kartlarından biri de Bütçem Benim Bonus Kart’tır. Bu kart hesabını bilen kadınlara özel oluşturulan bir kredi kartıdır. ‘Bütçesini düşünen kadınlara Şekerbank’tan Bütçem Benim Kart!’ sloganıyla yola çıkan bu banka, kadınların harcamalarını kontrol etmesine ve yatırım yapabilmesine destek olan bir karttır. Bütçem Benim Bonus Kart’ın adından da anlaşılacağı gibi her ay ne kadar harcama yapacağınıza siz kadınlar kendiniz karar veriyorsunuz. Aylık ödeme ve harcama limitini siz kendiniz ayarlarsınız. Bu sayede her ay ne kadar borç geleceği hakkında endişe duymaz, kendinizi ve ödemelerinizi ona göre ayarlarsınız. Bunun yanı sıra yine kadınların yararlanabileceği Altın hesabı ve yatırım talimatı da bulunur. Aylık ödeme limitinizi de aşmadan, kendi ve ailenizin geleceği için yatırım yaparsınız. Bu kart da hem Türkiye’nin hem de dünyanın her yerinde geçerli olan bir bonus karttır. Alışverişlerinizi peşin ya da taksitli yapar, karşılığında bonus puan kazanırsınız. Kazandığınız bu puanlarla da ekstra alışveriş yapma imkânınız olur.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Öğrenciye En iyi Kredi Kartı

TEKFEN burs başvurularına buradan ulaşabilirsiniz.

Şeker Kart Avantajları

Şekerbank üniversite öğrencilerine kredi kartı seçenekleri arasında en uygun olanlardan biri de Şeker Kart’tır. Bu kart hiçbir şekilde kart ücreti olmayan bir karttır. Şekerbank öğrenci kredi kartı ve banka kartı seçenekleri arasında kart ücreti almayan tek kart budur. Bu kart yanınızda nakit taşıma sıkıntılarınızı gidermek için en ideal karttır. Ayrıca yine bu kart ile peşin ve taksitli alışveriş yapma imkânınız vardır. Diğer bütün Şekerbank kartlarında olduğu gibi Şeker Kart ile de taksitli ve nakit avans çekme fırsatınız da vardır. Yine diğer kartlarda olduğu gibi hem yurtiçinde hem de yurtdışında kullanma imkânınız bulunmaktadır. Master Card ve Visa özelliği olan bütün iş yerlerinde bu kartı rahatlıkla kullanırsınız.

Bu kartla ayrıca şunları da yapabilirsiniz:

 • Otomatik ve ücretsiz olarak fatura ödeme talimatı vererek her ay düzenli olarak faturalarınızı yatırabilirsiniz.
 • Bu kart ile günlük, haftalık ve aylık olarak düzenli ödemelerinizi yapabilirsiniz.
 • Alışverişlerinizde ekstra taksitlendirme yapabilirsiniz.
 • Havale ve EFT işlemlerini yapabilirsiniz.

Taraftar Kart Avantajları

Öğrenciler için kredi ve banka kartı imkânı sağlayan Şekerbank, aynı zamanda taraflar ve taraftar öğrenciler için de kartlar sunmaktadır. Bu kartlar:

 • Boluspor Kart: Hem Boluspor taraftarlarının hem de onlar sayesinde spor kulübünün kazanç sağlayabileceği bir karttır. Bu kartla peşin, taksitli alışveriş imkanlarınız ve bonus kazanma şansınız vardır. Ayrıca nakit avans ve taksitli avans da çekebilirsiniz.
 • Pazarspor Kart: Bu kart Pazarspor taraftarlarına özel bir karttır. Kartın tüm özellikleri diğer bütün bonus kartlarla aynıdır. Bu kart ayrıca Pazarspor Kulübü için destek kartıdır.
 • Kartalspor Kart: tüm bonus kart fırsatlarından ve ödeme yöntemlerinden yararlanabileceğiniz bu kart ile ayrıca Kartalspor Spor Kulübü’ne de destek olmuş olursunuz.
 • Alanyaspor Kart: Alanyaspor spor Kulübünün gücüne güç katmak için taraftarlarına hazırlanmış bir bonus kartıdır. Bütün harcamalar, taksitler ve avanslar diğer bonus kartlarıyla aynıdır.
SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Öğrenci Kredi Kartı Başvurusu

Koop Kart Avantajları

Şeker bank öğrenci kartları dışında kooperatifler için Koop Kart seçeneği de bulunmaktadır. Koop Kart üyesi olan kooperatiflerde geçen bu kart ile peşin ya da taksitli olarak alışveriş yapabilir ve size özel ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. Bu kart ilk zamanlarda tüm S.S Tüm Tüketim Kooperatifleri Merkez Birliği içinde olan kooperatiflerde geçerlidir. Bu yerlerde size özel indirimler varsa yararlanabilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Ekstra nakit ihtiyaçlarınızda da nakit avans ve taksitli avans seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Şeker Bank Kredi Kartlarına Nasıl Başvurulur?

Öğrenciye kredi kartı veren Şekerbank ayrıca diğer tüm kredi kartlarına da aynı şekillerde başvuru tarzı uygulamaktadır. Şekerbank öğrenci kredi kartı Şeker Kart, Şeker Bonus Kart, Bütçem Benim Bonusu ve Taraftar Kart’a direkt olarak internet üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Koop Kart ve Memleketim Bonusu için şubelere uğramanız gerekmektedir. Ayrıca:

 • 0850 222 78 78 numarasını arayarak,
 • İnternet şubesini ziyaret ederek,
 • 1953 kısa mesaj numarasına istediğiniz kartı (BONUS, BUTCEM, SEKERKART), T.C. Kimlik numaranızı yazıp göndererek başvuru yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ