Öğrenci İş İmkanları

Öğrenciler İçin Yapay Çiçek Paketleme İşi

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Evlerimizde, restoranda vb yerlerde masaların üzerisinde çoğu zamana çiçekler görürüz. Bu çiçekler dekor amaçlı güzel gözüken canlılardır fakat dalından koparılan çiçekler elinde sonunda kurumaktadır ve çürümektedir. Bu yüzden restoran gibi yerlerde sürekli yeni çiçek alma masrafından kurtulmak için bu tarz işletmeler yapay çiçekler kullanmaktadır. Bu sayede sürekli çiçek almak zorunda kalmamaktadırlar. Bu şekilde bir çok işletme masraftan kurtulmaktadır. Bu yapay çiçekleri yapan ve satan çeşitli iş verenler bulunmaktadır. Bu işletmeler yapay çiçekleri ürettikleri bir atölyeleri bulunmamaktadır. Bu iş verenler yapay çiçekleri kendi atölyeleri bulunmadığı için evde paketleme işi yapan ev hanımlarına yaptırmaktadır. Bu şekilde direkt üretimden müşteriye vermektedirler. Evde paketleme işi yapan ev hanımlarının bu işi yapmalarının en büyük sebebi oturdukları yerden para kazanmalıdır. Uzun yıllardır herkes evde oturduğu yerden para kazanmanın yollarını aramıştır. Artık bu tarz firmalar sayesinde evinizde hem televizyonunuzu izlerken hemde aynı zamanda evde yapay çiçek paketleyerek para kazanarak aile bütçenize ek gelir sağlayabilirsiniz.

Evde Yapay Çiçek Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde paketleme işleri arasına yeni eklenen bu yapay çiçek paketleme işi diğer işlerden biraz farklıdır. Çünkü bu evde yapay çiçek paketlemede size verilen malzemelerle sıfırdan ürünü siz yaratıyorsunuz. Haliyle kazanacağınız miktarda aynı oranda artmış olmaktadır. Bu işi veren firmalar bölgeden bölgeye değişiyor. Bazı yerlerde çiçekçiler bu işi verirken bazı yerlerde ise hediyelik eşya satan firmalar bu işi yaptırmaktalar. Bu tarz iş verenlerin yapay çiçek yaptıracak fabrikaları veya atölyeleri olmadığı için ev hanımlarıyla çalışmaktadırlar. Ev hanımları zamanla bu tarz işler yaptıkları için gün içerisinde yüzlerce yapay çiçek yapabilmektedirler. Bu sebepten dolayı bu iş verenlerin birinci tercihi evde yapay çiçek paketleme işi yapan ev hanımlarıdır.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Öğrenciler İçin Evde Kına Paketleme İşi

Sizinde evinizde çok fazla vaktiniz var ise ve bu zamanı bir şekilde değerlendirmek istiyorsanız evde aday çiçek paketleme işi tam sizlik olabilir. Çünkü bu şekilde hem aile bütçenize destek olacaksınız ve aynı zamanda iş hayatına bir giriş yapmış olacaksınız. İlerleyen zamanlarda kendi paketleme işinizi bile kurabilirsiniz bu şekilde. Çünkü bu işi yaptığınız içi sürecin nasıl ilerlediğini ve firmaların nasıl ve kime sipariş verdiği bizzat içeriden öğrenmiş olacaksınız. Eğer evde yapay çiçek paketleme işi yapacaksanız öncelikle yukarıda söylemiş olduğumuz firmalara giderek iş görüşmesi yapmalısınız. İş veren firmalar sürekli evde yapay çiçek paketleme işi yapan ev hanımları aradıkları için büyük ihtimal hemen sizi işe alacaklardır. İşi aldıktan sonra evinizde iş başı yapabilirsiniz.

Yapay Çiçek Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde yapay çiçek paketleme işi veren firmadan malzemeleri aldıktan sonra yapmanız gerekenleri anlatan bir defter verilecektir size. Bu defterde yazanları dikkatlice okuyup anladıktan sonra evinizde yapay çiçek yapmaya başlayabilirsiniz. Bütün yapay çiçekleri evinizde yaptıktan sonra geriye bu çiçekleri paketlemeye kalıyor. Paketleme işi firmanıza gelen siparişe göre değişmektedir. Kimi siparişte vazo içerisinde yapay çiçek isterken kimisinde saksı içerisinde olmasını isterler. Buna göre evde yapay çiçekleri paketledikten sonra firma yetkilisine çiçekleri teslim ederek hemen ücretinizi teslim alabilirsiniz.

İş veren firmalar yaptığınız her yapay çiçek başına ücret ödemektedirler. Bu ücretler firmadan firmaya ve yaptığınız yapay çiçeğe göre değişiklik göstermektedir fakat hemen hemen fiyatlar birbirine yakın olmaktadır. Bu fiyatlar genellikle çiçek başına 3 Türk Lirası olmaktadır. Tabi söylediğimiz gibi bu fiyatlar değişiklik gösterebilir. Bu şekilde evinizde yapay çiçek paketleyerek her ay 1600 Türk Lirasını rahatlıkla kazanabilirsiniz.

 

Bizlere mail adresinizi yorum olarak bırakarak şirketlerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Öğrenciler İçin Fotoğraf Çekerek İnternetten Para Kazanma

Ayrıca öğrencilerin yaptığı bir diğer iş olan Sarma Yaparak Para Kazanma başlıklı yazımız için tıklayın. 

 

 


İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu