Öğrenci İş İmkanları

Öğrenciler İçin Evde Zımba Montajı İşi

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Plazaların ve devlet binalarının vazgeçilmez araç gereçlerinden zımba hemen hemen hayatımızın çoğu yerinde işimize yaramıştır. Zımbalar kağıtları birbirine bağlamak açısından çok gerekli bir araç gereçtir. Bu sebepten dolayı kırtasiyeler senenin belirli dönemlerinde çok fazla zımba satmaktadır. Bu dönemler genellikle şirketelerin kırtasiye alışverişi yapacağı dönemlerde olmaktadır. Birden fazla şirket zımba alışverişi yaptığından dolayı kırtasiyeler bu siparişlere yetişmekte zorlanmaktadır. Çünkü çoğu kırtasiye bu zımbaları tek halde değil parça halinde alarak kendileri birleştirirler. Böyle yapmalarının sebebi ise zımba maliyetinin yarı yarıya düşmesinden dolayıdır. Hal böyle olunca çoğu iş veren evde paketleme yapan kişiler aramaktadır. Sizde evde boş zamanlarınızı zımba montajı yaparak geçirmek ve bunun sayesinde para kazanmak istiyorsanız bu işi yapmanızı sizlere şiddetle tavsiye ederiz. Bu işi yapacaksanız elinizi çabuk tutmanızda fayda var.

Bu işi yapmak içine yeterli vaktiniz ve beceriniz var ise bu iş tam sizlik. Yapmanız gerekenler çok basit size verilen zımba malzemelerini birleştirmek ve iş verene teslim etmek. Sonraki bölümde sizlere bu işi nasıl yapacağınızı anlatacağız.

Evde Zımba Montajı Detayları

Evde zımba montajı işi diğer işlere göre biraz daha uzun sürmektedir. Bunun sebebi ise malzemelerinin biraz fazla olmasından kaynaklanmaktadır. Fakat bu durum sizi endişelendirmesin çünkü bu işi yapmak çok basit. Zımba montajının nasıl yapıldığını sizlere detaylıca anlatacağız. Zımba montajının nasıl yapıldığını anlatmadan önce bu işi kimlerin ne şartlar içersinde verdiğini anlatacağız.

Evde zımba montajı işini öncedende bahsettiğimiz gibi genellikle kırtasiyeler vermektedir. Çünkü kırtasiyeler masrafları minimuma indirebilmek için bu zımbaları parça halinde almakta ve montajını başkalarına ücret karşılığında yaptırmaktadır. Öncelikle çevrenizde bulunan bütün kırtasiyelerle görüşüp evde zımba montajı yapabildiğinizi ve onlarla çalışabileceğinizi belirtin. Eğer kırtasiyeninde evde zımba montajı yapan birisi arıyorsa sizinle çalışmak isteyeceklerdir. Her konuda anlaştıktan sonra denemek amaçlı az miktarda paketleme yapmak istediğini belirtin. Bu durum iki tarafında işine gelecektir. Çünkü iki tarafta birbirinin kapasitesini öğrenmiş olacak. İlk postayı güzel bir şekilde montajlarsanız diğer iş verenlerle görüşün ve daha fazla evde zımba montajı işi alın. Bunun sayesinde düzenli bir işiniz olacak ve evinize ek gelir sağlamış olacaksınız. Bu işi yapan çoğu kişi artık ay sonunu düşünmek zorunda kalmıyor çünkü kazandıkları miktarlar ortalama bir aile için gerçekten fazlasıyla yeterli olmaktadır. Bu işi güzel yaparsanız başka yerlerde de çalışmanız daha kolay olacaktır. Çünkü onlara gösterebileceğiniz bir referansınız olacaktır.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Öğrenciler İçin Evde Kuru Gül Paketleme İşi

Zımba Montajı İle Para Kazanma

Çalışacağınız yeri bulduktan sonra sıra evde zımba montajını nasıl yapacağınıza geliyor. Evde zımba montajı işini aldıktan sonra size verilen parçalar 3 adetten oluşmaktadır. Bunlar ise zımbanın 2 adet kapağı ve yay kısmından oluşuyor. Yapmanız gereken iki kapağı birleştirmek ve içine yayı sabitledikten sonra montaj işiniz bitiyor. Bütün zımbaları montajladıktan sonra hızlıca zımbaları iş verene teslim edin ve emeğinizin karşılığı olan maaşınızı elden teslim alın.

Gördüğünüz üzere evde zımba montajı işi oldukça basit bir iş. Yapmanız gerekenleri size anlatabildiğimiz en basit ve sade şekilde anlatmaya çalıştık. Bundan sonrası tamamen sizin azminize kalmış bir durum. Ne kadar fazla firmayla anlaşır ve zamanında zımbaları teslim ederseniz firmalar sizinle süreki çalışmak isteyecektir.

Size anlatabileceklerimiz bu kadar eğer sizde bu işi yaparak para kazanmak istiyorsanız çevrenizde bulunan kırtasiyeler ile görüşerek bu işi yapmak istediğinizi belirtmeli ve bu işi almalısınız. Evde zımba paketleme işi hakkında merak ettiklerinizi yorum kısmından bizlere sorabilirsiniz.

Bizlere mail adresinizi yorum olarak bırakarak şirketlerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca öğrencilerin yaptığı bir diğer iş olan Fotoğraf Çekerek Para Kazanma başlıklı yazımız için tıklayın. 

 

 


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu