Öğrenci İş İmkanları

Öğrenciler İçin Evde Torba Paketleme İşi

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Evlerimizde her gün çeşitli malzemeleri saklamak veya atmak için torbalar kullanmaktayız. Bu torbalar sayesinde bir çok işimizi rahatlıkla yapmaktayız. Bunlar mesela atılması gereken çöpleri torbalara doldurarak rahatça atabilmenizi sağlıyor veya buzdolabında saklamanız gereken ürünleri torbalar sayesinde yine saklayabilir ve kokusunun buzdolabına sinmesini engelleyebilirsiniz. Torbaların kullanım alanlarını saymaya çalışsak bu liste uzar gider. Burda sizlere anlatmak istediğimiz torbalar hayatımızın her yerinde bulunmaktadır. Bu sebepten dolayı marketlerde çeşitli modellerde ve ebatlarda torbalar satılmaktadır. Bu torbaların fazlaca markası olmasına rağmen üreten fabrika sayısı oldukça azdır. Bunun sebebi is çoğu marka, fabrikadan aldığı torbalara kendi markasının etiketi basarak satmaktadır. Bu yüzden markalar bu etiketleri basacak ve paketleyecek bir sürü eleman çalıştırmaktadır. Bu çalıştırılan paketleme elamanlarının bir kısmı depolarda çalışırken bir kısmınıda evlerde paketleme elemanı olarak çalışan ev hanımlarından oluşmaktadır. Bilindiği üzere ev hanımları artık gündelik olarak evlere giderek temizlik işleri yapmamaktadır. Bunun sebeplerinden bazıları ise hem emeklerinin karşılığı olan parayı kazanamaması ve evde paketleme yaparak daha fazla para kazanma şansından dolayıdır. Hal böyle olunca evde torba paketleme gibi işler oldukça yaygın olmaya başladı.

Firmalarda bunun farkında olduğundan dolayı elemanların bir kısmını depoda çalıştırırken bir kısmınıda evde paketleme yapan kişilerden seçmektedirler. Sizde evde oturduğunuz yerden para kazanmak istiyor ve en bütçenize destek olmak istiyorsanız evde torba paketleme işi yaparak bu konuda ilk adımı atabilirsiniz. Evde torba paketleme işi nasıl yapılır veya evde torba paketleme işi veren firmaları öğrenmek istiyorsanız bu makalede bu bilgilerin hepsini okuyabilirsiniz.

Evde Torba Paketleme İşi Veren Firmalar

Torba üreten firmalar oldukça fazladır fakat bu evde paketeleme işi veren firmaların sayısı azdır. Bu yüzden bu işte paketleme yapmaktan çok bu işi veren firmayı bulmak ve anlaşmak daha zor. Bu sebepten dolayı bu işe başlamadan önce derin bir araştırmaya girmeniz gerekiyor. İlk önce çevrenizden başlamanız gerekiyor. Çünkü evde torba paketleme işi yapan yüzlerce kişi bulunuyor. Eğer çevrenizde bu işi yapan biri var ise onunla görüşerek bu işi yapmak istediğinizi ve onlardan evde torba paketleme işi veren firmanın iletişim bilgilerini isteyebilirsiniz. İletişim bilgilerini aldıktan sonra görüşme yaparken numarasını aldığınız arkadaşınızı referans göstererek işe başlamak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Firmanında evde paketleme işi yapacak eleman ihtiyacı var ise sizi hemen işe alacaktırlar. Eğer çevrenizde evde paketleme işi yapan arkadaşlarınız yok ise başka yollardan firmalar ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Bu firmalar ile internet yolu ilede iletişime geçebilirsiniz. Internette evde torba paketeleme işi veren firmalar diye arama yaparak karşınıza çıkan güvenilir gözüken firmaları arayarak bilgi alabilirsiniz. Bu şekildede firma bulamazsanızda en son çare olarak çevrenizde bu tarz fabrikalar var ise oraya giderek paketleme elamanı olarak çalışmak istediğinizi söylemeniz yeterlidir. Evde torba paketleme işi veren firmalara nasıl ulaşabilceğinizi elimizden geldiğince sizlere anlatmaya çalıştık.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Öğrenciler İçin Evde Mandal Montaj İşi

Evde Torba Paketleme İşi Maaşı

Evde torba paketleme işi için firmalar ile anlaştıktan sonra en önemli konu olan maaş kısmına geldik. Bu firmalar size verdikleri her teslimat başına para ödemektedirler. Bu ödemeler ise sizin ürünleri teslim etmenizden sonra gerçekleşmektedir. Firmalar size haftalık olarak teslimat yaptıkları için alacağınız parada haftalık olacaktır. Evde torba paketleme işi veren firmalar teslimat başına verdikleri para 500-600 TL arasında değişmektedir. Sizde bu parayı kazanmak istiyorsanız ilk fırsatta evde torba paketlemeye başlamalısınız.

 

Bizlere mail adresinizi yorum olarak bırakarak şirketlerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca öğrencilerin yaptığı bir diğer iş olan Ütü Yapma İşi başlıklı yazımız için tıklayın. 

 


İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu