Öğrenci İş İmkanları

Öğrenciler İçin Evde Toplu İğne Paketleme İşi

Terzilerin ve tekstil ürünleri üreten fabrikalarla fazlasıyla kullanılan toplu iğneler sayesinde nasıl para kazanabileceğinizi bu makalemizde sizlere anlatacağız. Toplu iğnelerin diğer iğnelerden farklı ise baş kısmıda renkli topuzları olmasıdır. Bu sebepten dolayı terziler çok kullanır. Çünkü bunun sayesinde terziler pantolon boyu alabiliyorlar ve nerden kesmek istediklerini görebiliyorlar. Toplu iğnelerin diğer özelliği ise yere düştüğünde veya kaybolduğunda kazaları engellemek için belli olmasından dolayı çok kullanılır. Toplu iğne hakkında bilgi vermemizin nedeni ise sizlere evde toplu iğne paketleme işi hakkında vereceğiz.

Evde paketleme işlerini yapacak hanımların bu yazıları dikkatle okumasını tavsiye ederiz çünkü evde paketleme işi hakkında bütün bilgileri burada bulabileceksiniz. Evde paketleme işleri son dönemlerde çok tercih edildiğinden dolayı sizde kolayca bu işi veren kişiyi bulabilir ve bu işe başlayabilirsiniz. Evde paketleme yaparak artık aile bütçenize destek olabilir ve aynı zamanda boş zamanlarınızı bu şekilde değerlendirebilirsiniz. Evde toplu iğne paketleyerek bir çok insan gibi size her ay en az 1500 Türk Lirası para kazanabilirsiniz. Bu iş hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız okumaya devam edin.

Evde Toplu İğne Paketleme İş Detayları

Evde toplu iğne paketleme işi yapacaksanız öncelikle iş güvenliği açısından dikkatli olmanız çok önemlidir. Bu sebeple bu işi yapacaksanız ve evde çocuğunuz var ise güvenlikli bir ortam oluşturmanız gerekir. Bunun için ortamı hazırladıktan sonra evde toplu iğne paketlerken sizinde dikkatli olmanız gerekir. Bunun için özel eldiven giymenizi tavsiye ederiz. Evde toplu iğne paketleme işi için hersey hazır ise sıra bu işi almaya geldi.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Öğrenciler İçin Evde Ihlamur Paketleme İşi

Öncedende belirttiğimiz gibi son zamanlarda evde paketleme işini çok fazla kişi yapmaktadır. Bu yüzden elbet çevrenizde evde paketleme işi yapan bir tanıdığınızı veya komşunuz vardır. Bu kişilerle görüşerek evde toplu iğne işi veren firmanın numarasını istemelisiniz. Gerekli iletişim bilgilerini aldıktan sonra firma ile iletişime geçin. Evde toplu iğne paketleme işi veren firma ile bütün şartları konuştuktan sonra her şey uygunsa işe başlayabilirsiniz. Firma ile anlaştıktan sonra en yakın zamanda malzemeler evinize teslim edilecektir. Sizden istenen iş görevi ise toplu iğneleri plastik kutuların içerisine aynı adette olacak şekilde yerleştirmek.  Bu işi yaparken elinizde mutlaka özel eldiven ve koruyucu gözlük olması lazım. Bunları kullanmazsanız bir kaza yaşayabilirsiniz. Elinizde bulunan bütün toplu iğneleri paketlemesini tamamladıktan sonra firmaya giderek ürünleri elden teslim edin.

Evde Toplu İğne Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde toplu iğne paketleme işini yapacaksanız öncelikle bu işi yapan firmaları bulmanız gerekiyor. Bu firmaları internetten veya çevrenizden bulabilirsiniz. Çevrenizde evde paketleme işi yapan komşularınız var ise onlara sorarak firmaların iletişim bilgilerini alabilirsiniz. Eğer çevrenize bu işi yapan yok ise internetten evde paketleme işi yapan firmalar yazarak arama yapabilirsiniz.

Evde Toplu İğne Paketleme İşi Ne Kadar Para Kazandırır

Evde toplu iğne paketlemesini yapıp firmaya teslime ettikten sonra sıra emeğinizin karşılığını almaya geliyor. Firmanın teslim ünitesinde paketlediğiniz ürünler sayıldıktan sonra size bir kağıt verilecek. Bu kağıt ile firmanın muhasebesine giderek paranızı elden alabilir veya banka hesabınıza yatırmalarını isteyebilirsiniz. Evde toplu iğne paketleme işi veren firmalar öncedende belirttiğimiz gibi paketlenen ürün başına para ödenmektedir. Bu şekilde ürün başına ücret ödenmektedir. Toplu iğnenin paketine firmalar 3 TL vermektedir. Bu şekilde ayda 2000 Türk Lirası kazanacaksınız.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Öğrenciler İçin Evde Yastık Doldurma İşi

Bizlere mail adresinizi yorum olarak bırakarak şirketlerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca öğrencilerin yaptığı bir diğer iş olan Yastık Doldurma başlıklı yazımız için tıklayın. 

 


İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Merhaba, ben lise öğrencisiyim. 1 aylık tatilimi değerlendirmek ve üniversite için para biriktirmek adına iş arıyorum.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu