Öğrenci İş İmkanları

Öğrenciler İçin Evde Telefon Kılıfı Süsleme İşi

Akıllı telefonlar çıktığından beri telefonlar için çeşitli kılıflar üretildi. Her telefon modeline özel üretilen bu kılıflar hemen her yerde aynı olmaktadır. Bu sebepten dolayı bir çok insan artık farklı kılıflar aramaktalar. Akıllı telefonlar hayatımızın her yerinde olduğundan dolayı telefonunda güzel gözükmesini herkes istemektedir. Piyasada popüler bir şey olduğunda bunlar hemen cep telefonlarına etkilemektedir. Hemen bu popüler şeyin telefon kılıflarıda satılmaya başlamaktadır. Eğer sizinde süsleme işlerine karşı bir bilginiz var ise bu işi rahatlıkla yapabilirsiniz. Bu işi yapmak isteyen kişilerin genellikle bir birikimleri olmasa bile bir şekilde yakınlarından aldığı kılfılarla bile bu işi yürütebilmektedir. Eğer evinizde vaktiniz çok ve bir şeylerle uğraşmak istiyorsanız bu iş tam sizlik olabilir. Çünkü bu işi yaptığınızda hem vakit geçireceksiniz hemde süslediğin her telefon kılıfı için para alacaksınız. Eğer nasıl süslemeler yapacağınızı bilmiyorsanız bunun hakkında bütün bilgileri sizlerle paylaşacağız. Siz öncelikle bu işi yapmak isteyip istemediğinize karar vermelisiniz. Eğer kararınız bu işi yapmak tarafındaysa hemen bu iş hakkında bilgiler edinmek için okumaya devam edin.

Evde Telefon Kılıfı Süslemek

Bu işi yapacaksanız öncelikle evinizde yapmanız gerektiğini bilmeniz gerekiyor. Çünkü hiç bir firma ekstradan telefon süsleme iş vermemektedir. O yüzden sizin yapmanız gereken öncelikle çevrenize bu tarz işler yaptığınızı duyurmak. Çünkü hemen herkes akıllı telefon kullanıyor ve telefonu zarar görmesin diye bu kılıfları kullanmaktadır. Bu kılıfları her gün hayatının her yerinde kullandığından dolayı güzel gözükmesini istemektedirler. Hal böyle olunca sizinde bu işi yaptığınızı öğrenirlerse size özel sipariş vererek telefon kılıflarının süslenmesini isteyecektirler. Bu sebepten dolayı ilk çevrenize duyurmanız gerektiğini söyledik. Çevrenizden siparişler aldıktan sonra bir miktar biriken para ile en çok kullanılan telefon kılıflarından alarak evde kafanıza göre modeller yaparak satabilirsiniz. Bu süslediğiniz telefon kılıflarını internete yükleyerekte satabilirsiniz. İşlerinizi bu şekilde ilerlettikten sonra telefoncularla görüşeye giderek onlarlada çalışabilirsiniz. Yapmanız gereken ise önceden yaptığınız telefon kılıflarını göstererek onlara satış yapmak istediğinizi söylemektir. Eğer telefoncu sizin yaptığınız kılıfları beğenir ise sizin çalışmak isteyecek hatta sipariş  bile verecektir.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Öğrenciler İçin Az Sermaye İle İş Kurmak

Telefon Kılıfı Süsleme İşi Veren Firmalar

Telefon süsleme işini veren belirli firmalar yoktur. Bu yüzden bu fırsatı sizin oluşturmanız gerekmektedir. Bunun için önceden anlattığımız gibi komşularınız, akrabalarınız ve arkadaşlarınız için telefon süsleme işi yaparak bu iş hakkında ustalaşmalısınız. Bu işte iyi bir yere geldikten sonra bu yaptığınız kılıfları telefonculara veya marketlere satabilirsiniz. Çünkü bildiğiniz üzere bu işletmelerde bolca telefon kılıfı satılmaktadır. Bu yüzden süslediğiniz telefon kılıflarını oralara götürerek satmaya çalışabilirsiniz. Telefon kılıfları oldukça pahalı ürünler olduğundan dolayı bu iş karşılığında güzel paralar kazanmanız çok kolay. Eğer çevrenizde telefon süsleme siparişi verecek yerler ve kişiler var ise daha fazla vakit kaybetmeyin.

Telefon Kılıfı Süslemek Ne Kadar Kazandırır ?

Telefon kılıfı süsleyerek kazanacağınız para tamamen sizin alacağınız kılıfa bağlı. Eğer bu işi arkadaşlarınızın telefon kılıflarını süsleyerek yapacaksanız kazanacağınız para daha farklı olacaktır. Çünkü bu durumda sizin bir masrafınız olmayacaktır.  Bu şekilde bir iş kabul ederseniz kılıf başına alacağınız para 20 Türk Lirası olacaktır. Bu fiyatı siz keyfinize göre değiştirebilirsiniz tabi. Eğer bu işi dışarıdan aldığınız kılıflar ile yapacaksanız alacağınız rakam daha yüksek olacaktır. Çünkü masrafınızı karşılamanız gerekiyor. Süsleme için alacağınız rakamın üstüne telefon kılıfına verdiğiniz ücretide eklemelisiniz ki zarar etmeyesiniz.

 

Bizlere mail adresinizi yorum olarak bırakarak şirketlerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca öğrencilerin yaptığı bir diğer iş olan Torba Paketleme başlıklı yazımız için tıklayın. 

 

 


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu