Öğrenci İş İmkanları

Öğrenciler İçin Evde Süs Magneti Yapma İşi

Turistik yerlere gittiğimizde her markette ve hediyelik eşya satan mağazalar süs magnetler görebilirsiniz. İşletmeler bu magnetleri çok sattığından dolayı hem atölyelerde satın almakta hemde evde kendi elleriyle yapan insanlarda satın almaktalar. Bu magnetler o bölgeye gelen turistler tarafından çok fazla satın alınmaktadır. Çünkü bu magnetleri satın alanlar sadece kendileri için değil arkadaşları ve akrabaları içinde satın almaktalar. Bu sebepten dolayı bu magnetleri satan işletmeler, yeni ürünlere ihtiyaç duymaktadır. Bu magnetleri yapacak kişileri bulmak için işletmeler ilan asarlar. Bu ilanda süs magneti yapan kişilerden magnet satın alınacağı belirtilir.

Evinizde boş vaktiniz çok ve süs magneti yapabilecek bilginiz var ise sizde yapabilirsiniz. Eğer yapmayı bilmiyorsanızda sorun değil. Çünkü internette bu tarz şeyleri öğrenebileceğiniz bir sürü eğitim videosu bulunmaktadır. Bu videoları izleyerek kendinizi bu konuda geliştirebilirsiniz.

Evde Süs Magneti Yapma İşi Detayları

Evde süs magneti işi yapmanın ön detayları sizlere aktardık. Süs magnetleri en kötü zamanda bile satılabilecek bir üründür. Çünkü herkese hitap eden bir şeydir süs magnetleri. Süs magnetleri bütün marketler satın almak istediğinden dolayı elinizi çabuk tutarak sizde bu işi hızlıca öğrenebilirsiniz. Videoları izleyip magnet yapmayı öğrendikten sonra hızlıca kendine bir model kataloğu yapmalısınız. Bu kataloğu doldururken seçeceğiniz modelleri iyi seçmelisiniz. Bu modellerin içersinde mutlaka yaşadığınız şehrin önemli sembollerini kullanmalısınız.

Kataloglarınızı düzenledikten sonra sıra sipariş almaya geliyor. Sipariş toplamak için yaşadığınız bölgede bulunan hediyelik eşya satan market gibi işletmelerle görüşün. Görüşmeye gittiğinizde kataloglarını göstererek hangi ürünleri yapabileceğinizi gösterin. Siparişi aldığınıda şartları mutlaka konuşun ve hızlıca siparişleri hazırlamaya başlayın.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Öğrenciler İçin Evde Çanta Dikme ve Paketleme İşi

Evde süs magnetlerini yaptıktan sonra hızlıca siparişleriniz teslime edin ve ilk paranızı kazanın. Evde süs magneti yapmak kolay. Sizde bu yazıyı okuyarak bu işe hızlıca başlayabilir ve para kazanmaya başlarsınız.

Evde Süs Magneti Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde süs magneti işini yapmak istiyorsanız isterseniz paketleme yaparakta para kazanabilirsiniz. Önceki bölümdeki gibi satış yapmak zorunda değilsiniz. Yapmanız gereken tek şey size verilen ürünleri paketlemeniz gerekmektedir. Süs magnetleri üreten firmalar tek bir bölgede çalışmadığı için diğer şehirlerede ürünlerini göndermektedir. Bu sebeple ürünlerin güvenli bir şekilde paketlenip kargolanması gerekmektedir. Bu tarz firmalar çok büyük şirketler olmadığı için bu uygulama için evde paketleme yapan kişilerle çalışmaktadır.Bu sebeple sizde evde süs magneti paketleyerek bir ay içerisinde çok güzel paralar kazanabilirsiniz.

Yapmanız gereken ise firmalarla anlaşarak malzemeleri eve getirip paketlemenizdir. Malzemeleri eve getirdikten sonra magnetleri etiketli paketlerin içine koyarak paketleme işleminin ilk kısmını bitirebilirsiniz. Bütün magnetleri paketledikten sonra hepsini kolilere yerleştirerek evde paketleme işini bitirebilirsiniz.

Evde Süs Magneti İşi İle Ne Kadar Para Kazanabilirsiniz ?

Evde süs magneti paketleyerek para kazanmanız mümkün. Bu şekilde evinizin giderlerini karşılamak için para kazanabilirsiniz. Evde süs magneti paketleme işi veren firmalar ödemeleri iş tesliminde yapmaktadırlar. Bu firmaların ücret ödeme politikası ise koli başınadır. Kolilerin içinde 100 tane magnet koymanız gerekmekte ve koli başına alacağınız rakam ise 50 TL’dir her gün 1 tane koli paketlerseniz ay sonunda en az 1500 Türk Lirası para kazanmanız çok kolay.

Eğer bu iş sizin içinse hemen başvurunuzu yapabilir ve bu işe başlayabilirsiniz. Merak ettiklerinizi yorum kısmından bize sorabilirsiniz.

Bizlere mail adresinizi yorum olarak bırakarak şirketlerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Öğrenciler İçin Evde Havlu Süsleme İşi

Ayrıca öğrencilerin yaptığı bir diğer iş olan Kabuk Tarçın Paketleme başlıklı yazımız için tıklayın. 

 


İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu