Öğrenci Kredi

Öğrenciler İçin Evde Sünger Paketleme İşi

Öğrenciler İçin Evde Sünger Paketleme İşi

Günümüzde ek iş olarak tercih edilen birçok iş bulunur. Bunlardan tercih edileni ise evde sünger paketleme işidir. Mutfaklar kullanılan süngerler fabrikalar da üretimi yapıldıktan sonra paketleme işleminin yapılması için gerekli kutulara eklenir. Paketleme işleri genellikle fabrikalar da yapılmaz. Çok fazla üretimi yapıldığı için bu iş için ekstradan personel alınmaz. Bu nedenle fabrikalar da çevrelerinde ek işe ihtiyacı olan kişilere bu işleri verir. Hem kendi işleri görülmüş oluyor hem de yapan işi ek para kazanmış oluyor.

Evde ek iş yapmaya karar verenler kadınlar için evde sünger paketleme işi oldukça uygun olacaktır. Bunun için çok fazla zaman ayırmadan rahatlıkla paketleme yapabilirsiniz. Paketleme malzemelerinin hepsi size firma tarafından verilir. Paketin içerisine kaç adet sünger koymanız gerektiğini firma size zaten bildiriyor. Bakıldığı zaman oldukça kolay ve çok fazla vaktinizi almayan bir işlem aslında. Paketleme başına ücretiniz ödenir.

Evde bu gibi işleri yaparak gelir sağlayan çok fazla kadın ve erkek bulunur. Sünger paketleme dışında yapabileceğiniz çok fazla alternatif bulunur. Bu gibi işlere karar verdikten sonra internet size bu konuda yardımcı olacaktır. Oturduğunuz yerden çok fazla enerji sarf etmeden paketleme işi yapmak tam size göre olabilir.

Evde Sünger Paketleme Malzemeleri

Evde sünger paketleme işi için size çok fazla malzeme verilmez. Zaten malzemeler bellidir. Sünger ve paketleme yapmak için poşet. Kullanılan poşetler market poşeti değildir. Ağzı yapışkanlı poşetler kullanılır. Bu malzemelerinde hepsi size firma tarafından tedarik edilir. Siz dünde kaç adet paketleme yapacağınızı firmaya bildiriyorsunuz, firma da size haftalık olarak sayılı bir şekilde süngerler gönderiyor. Gelen süngerleri günlük olarak paketlerseniz eğer bu size daha kolay olacaktır.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Öğrenciler İçin Evde Ihlamur Paketleme İşi

Genellikle maliyeti çok az olan işleri evler de yapılması için ev hanımlarına verirler. Mağaza da çalıştırılan işçilerle evde yapılan işler karşılaştırıldığı zaman tabi ki evde yapılan daha düşük maliyetli oluyor. Bu nedenle firmalar da böyle küçük işler için tekrar işçi almaktansa ev hanımlarının yapmasını tercih ediyor.

Evde Sünger Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde sünger paketleme işi yapacaksanız öncelikle bu işi veren firmalar ile görüşmeniz gerekmektedir. Bu firmalar çoğunlukla temizlik ürünleri üreten ve satan fabrikalar olmaktadır. Yapmanız gereken ise internetten evde sünger paketleme işi veren firmalar yazarak araştırma yapmalısınız. Bu araştırmanız sonucunda karşınıza çıkan firmaların iletişim bilgilerini almalı ve iletişime geçmelisiniz. İş veren firmanın evde paketleme işi yapan eleman ihtiyacı var ise sizinle yüz yüze görüşmek isteyecektir. İş veren firma görüşmeye çağırdıktan sonra sizinle çalışmaya karar verir ise görüşme sonunda evde sünger paketleme malzemelerini alarak evinizde paketleme yapmak için yola koyulabilirsiniz.

Evde Sünger Paketleme İşi İle Ne Kadar Para Kazanabilirim?

Bu işi yapacaksanız kazanacağınız miktarı bilmeniz çok önemli. Çünkü kimse az para kazanabileceği bir iş yapmak istemez. Bu sebepten dolayı alacağınız parayı bilmeniz çok önemli. Öncelikle bu işe başlamadan önce firma ile görüşürken maaş konusunu detaylıca konuşmalısınız. Onun dışında belirttiğimiz gibi paketlediğiniz ürün başına para kazandığınız için sizin çalışmanıza bağlıdır. Belirtmek isteriz ki paketleyebileceğiniz kadar sünger malzemesi almalısınız. Çünkü firmalara siparişi yetiştiremezseniz bir daha sizinle çalışmak istemezler ve size ödenecek olan paradan kesinti yapacaklar. Bunun dışında bu iş veren firmalar size teslimat başına 200 Türk Lirası para vermektedir bu sayede her ay 1000 Türk Lirasını kazanabilirsiniz.

Bizlere mail adresinizi yorum olarak bırakarak şirketlerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Öğrenciler İçin Evde Kulak Çubuğu Paketleme

Ayrıca öğrencilerin yaptığı bir diğer iş olan Süs Magneti Yapma başlıklı yazımız için tıklayın. 

 

 


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Hülya dedi ki:

    Bende paketleme işi yapmak ıstıyorum

  2. buse dedi ki:

    öğrenciyim

BİR YORUM YAZ