Öğrenci İş İmkanları

Öğrenciler İçin Evde Stres Çarkı Paketleme

Günümüzde insanların en popüler oyuncağı haline gelmiş stres çarkları yapımı çok basit ve eğlencelidir.İnsanların oğun iş temposu, öğrencilerin okul ve kurs tempolarından oldukça bunaldığını gözlemlemekteyiz. Stres çarkı da tam bunun için var.Hem evde kolayca yapabilir hemde yaparken stres atabilirsiniz. Kullanışı oldukça basit olan stres çarkı aynı zamanda kolay ve hafif bir üründür.Ev hanımları, oturduğunuz yerden para kazanmak için lütfen yazımızı okumaya devam edin.Yoğun iş temposuna sahip insanlar iş aralarında, molalarında evlerinde, haftasonları aileleriyle vakit geçirdiklerinde bu stres çarklarını kullanarak rahatlamaktadırlar.

Çocuklarında oldukça ilgi gösterdiği stres çarkları her yaş grubuna hitap etmekte ve her yaş grubundan alıcısı bulunmaktadır hatta son bir kaç yılın en gözde oyuncağı haline gelmiş stoklarda tükenmişlik göstererek fiyatının oldukça pahalı olduğunu unutmayalım.Stres çarkları hanımların severek yapabileceği işler arasındadır.Evlerinde boş zamanlarında uygulanabilecek bir iş olan stres çarkı çeşitli malzeme ve değişik konseptlerle hazırlanabilmektedir. Malzeme çeşitine göre yapılabilir renk sıralamasına göre yapılabilir istenirse demirden yada plastikten yapılabilir, erkekler için farklı kadınlar için farklı çark bile yapılabilir.Artık üretici firmalar ev meslek gruplarına el yapımı işleri dahil ederek ev hanımlarımızın da çalışmasına katkıda bulunmuştur tamda bu sırada ilk akla gelen ürünlerden biridir stres çarkları.Çocuklarınızla birlikte yaparken eğleneceğiniz ve aynı zamanda rahatlayacağınız bu işte oturduğunuz yerden para kazanacaksınız böyle bir fırsatı sakın kaçırmayın.

Evde Stres Çarkı Paketleme İşi Veren Firmalar

Maddi durumları kötü olan bir çok kişi ek iş ilanlarına sürekli bakmaktadır. Bu işi yapmak istiyorlar fakat diğer işiyle saatler çakıştığı için maalesef ek iş yapamamaktadırlar. Hal böyle olunca bir çok kişi maddi anlamda sıkıntı çekmektedir. Ev bütçesine destek olmak için ev hanımları ek iş yapmak istemektedirler. Bu ek işlerin içerisinde evde paketleme işleri başta yer almaktadır. Ev hanımları gündelik işlerini hallettikten sonra boş zamanlarını değerlendirmek istemektedirler fakat her gün böyle geçtiğinden dolayı bir zamandan sonra sıkılmaktadırlar. Evde stres çarkı paketleme işleri çıktığından beri bir çok ev hanımı boş zamanlarını bu iş sayesinde değerlendirmektedir. Bildiğiniz üzere stres çarkları son zamanların en popüler oyuncaklarından biridir. Stres çarkları herkesin elinde olduğu için bütün işletmeler stres çarklarını satmak için birbiri ile yarışmaktadır. Hal böyle olunca bir çok firma stres çarkı siparişi vermektedir. Stres çarkı paketleme işi veren firma bu siparişlere yetişemediğinden evde paketleme işi yapan ev hanımlarıyla çalışmaktadırlar. Eğer sizde evde paketleme işi yapıyorsanız stres çarkı üreten firmalarla görüşerek bu işi alabilirsiniz. Bu firmalara ulaşmak için interneti kullanabilirsiniz. Bu firmalar evde paketleme işi verecekleri zaman internetten ilan paylaşırlar. Fabrikalarına yakın bölgede yaşayanlarlada bu işe alırlar.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Öğrenciler İçin Evde Kuru Gül Paketleme İşi

İşi aldıktan sonra stres çarklarını alarak evinize götürmeniz gerekiyor. Evinizde bu işe başlamadan önce firmanın size kaç adet stres çarkı verdiğini saymanızı çok önemli. Çünkü iş veren firmalar adet başına ücret ödemektedirler. Bu sayede ne kadar fazla stres çarkı paketlerseniz firmanın size ödeyeceği miktar o kadar artacaktır. Evde stres çarkı paketleme işi veren firmanın sizden istediği ise verdikleri çarklarını onların özel paketlerine koymanız gerekiyor. Bu şekilde bütün stres çarklarını paketledikten sonra ürünleri teslim etmeniz durumunda paranızı elden teslim alabilirsiniz. Bu şekilde bir ay içersinde ortalama 1200 Türk Lirası para kazanabilirsiniz.

Bizlere mail adresinizi yorum olarak bırakarak şirketlerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca öğrencilerin yaptığı bir diğer iş olan Telefon Kılıfı Süsleme başlıklı yazımız için tıklayın. 

 


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu