Öğrenci İş İmkanları

Öğrenciler İçin Evde Sayı Fasulyesi Paketleme İşi

Makalenin İçerisinde Neler Var?

İlkokula başlayan çocuklara ilk başta okuma, yazma ve saymayı öğrettilir. Öğretmenler bu saydıklarımızı öğretirken çeşitli araç gereçler kullanmaktadırlar. Bu araç gereçlere örnek vermek istersek fiş, abaküs, sayı fasulyesi vb eşyalardır. Bugün sizlere sayı fasülyeleri hakkında bir iş türünü anlatacağız. Sayı fasulyeleri sayesinde okula başlayan yeni çocuklara sayı saymayı öğretirler. Bu yüzden okula başlayan çocukların alması gerekenen okul araç gereçlerinin başında sayı fasulyeleri gelmektedir. Bu sayı fasulyeleri sayesinde çocuklar matematiksel işlemler olan toplama, çıkarma gibi işlemleri uygulama olarak öğrenme şansı kazanıyor.

Bu şekilde görerek işlem yaptığı için çocukların öğrenmesi daha kolay oluyor. Bu sayı fasulyeleri ufak kutular içerisinde kırtasiyelerde satılmaktadır. Bu sayı fasulyeleri standart paketlerde satılmamaktadır. Yani bazı paketlerede 10 tane sayı fasulye varken bazılarında 50 tane sayı fasulyesi vardır. Bunun sebebi ise kırtasiye sahipleri bu sayı fasulyelerini kutusuz bir şekilde satın alarak paketleme işini kendileri veya başka birilerine yaptırmaktadır. Bu şekilde sizde evde sayı fasulyesi paketleyerek sizde iş sahibi olabilirsiniz. Evde sayı fasulyeleri paketleyerek para kazanmak istiyorsanız bu makalede sizlere anlatacağımız detayları dikkatlice okumanız çok önemlidir.Evde paketleme işleri son zamanlarda ev hanımları arasında oldukça yaygındır. Bunun sebebi ise ev hanımlarının oldukça fazla zamanları olmasıdır. Bütün gün evde olduklarından dolayı uğraşacakları bir iş aramaktadırlar. Dışarıda çalışmak istememelerinden dolayı evde gündelik işlerini hallettikten sonra para kazanmak istemektedirler. Bu sebepten dolayı evde paketleme işi veren firmalar ile görüşerek evde sayı fasulyeleri paketleme işi yapmaktadırlar. Bu sayede hem boş zamanlarını değerlendirmekteler ve aynı zamanda ek gelir sağlamaktadırlar. Sizinde böyle bir işe ihtiyacınız var ise evde sayı fasulyesi paketleyerek sizde evde oturduğunuz yerden para kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Öğrenciler İçin Eski Eşyalardan Para Kazanma

Evde Sayı Fasulyesi Paketleme İşi Veren Firmalar

Kırtasiye ürünleri üreten firmalar okula yeni başlayan çocukların saymayı öğrenmesini kolaylaştırmak için sayı fasulyeleri üretirler. Bu sayı fasulyelerini kırtasiyeler farklı sayılarda sattıkları için sadece üretirler ve paketlemeden kırtasiyelere satış yaparlar. Bu durumda paketleme işini ev hanımlara vermektediler. Çünkü ev hanımları bu ev paketleme işlerinde oldukça başarılar ve bu işi rahatça yapabilmektedirler. Eğer bu işi yapmak istiyorsanız kırtasiyelerle anlaşmanız gerekmektedir. Bunun için yakınınızda bulunan ve sizi tanıyan kırtasiyelere giderek evinizde paketleme işini yapabileceğinizi ve çalışmak istediğinizi belirtlemelisiniz. Kırtasiye sahibininde evde paketleme işi verme ihtiyacı var ise sizinle çalışmak isteyecektir.

İşe kabul edildikten sonra sayı fasulyelerini ve farklı ebatlarıdaki sayı fasulyesi kutularını kırtasiyeden teslim alarak hızlıca evinize giderek bu işe başlayabilirsiniz. İş veren sizlere bir listede kaçlı gruplarda paketleme yapmanız gerektiğini yazan bir sipariş listesi verecektir. Bu liste doğrultusunda sayı fasulyelerini paketleyebilirsiniz. Bu işlemleri tamamladıktan sonra iş veren olan kırtasiyeye giderek paketlediğiniz sayı fasulyelerini teslim edebilirsiniz. Anlattığımız şekilde evde paketleme işini tamamlayabilirsiniz.

Evde Sayı Fasulyesi Paketleme İşi Maaş

Evde sayı fasulyesi paketleme işini yaptıktan sonra en son aşama olan maaş kısmına geldik. Bu iş için alacağınız parayı en başta iş veren kırtasiye ile görüşmek zorundasınız. Her iş veren farklı bir sayı verebilir. Bu işten çok fazla para kazanmak istiyorsanız olabildiğince fazla sayı fasulyesi paketlemeniz gerekmektedir. Bu şekilde evde sayı fasulyesi paketleyerek her ay kazanabileceğiniz para 1250 Türk Lirası kazanmanız mümkün. Bizim sizler için anlatabileceğimiz bilgiler bunlar. Eğer başka paketleme işlerine ulaşmak istiyorsanız sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

Bizlere mail adresinizi yorum olarak bırakarak şirketlerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Öğrenciler İçin Evde Lastik Toka Paketleme İşi

Ayrıca öğrencilerin yaptığı bir diğer iş olan Sigara Sarma ve Paketleme başlıklı yazımız için tıklayın. 

 


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu