Öğrenci İş İmkanları

Öğrenciler İçin Evde Sabun Paketleme İşi

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Ekonomik anlamda özgürlüğünü eline almak isteyen ev hanımlarının son zamanlarda tercih ettiği işlerden biri olan evde paketleme işlerine bir yenisi daha eklendi. Ev hanımları bütün gün evde zamanını değerlendirmek ve ekonomik anlamda özgürlüklerine ellerine almak istemektedirler. Çünkü dışarıda bir mağazada gördükleri bir ürünü almak isterken bile eşlerinden para almak zorunda kalmaktadırlar. Bu durumdan sıkılan bir çok ev hanımı evlerinde sabun paketleme işi yaparak para kazanmaktadırlar ve ekonomik olarak başka kimseye muhtaç kalmıyorlar.

Evde paketleme işleri son bir kaç yıldır Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde ev hanımları tarafından yapılmaktadır. Bunun sayesinde ev hanımları ev ekonomisine çok fazla miktarda para kazandırmaktadır. Bu işlerin yapımı çok kolay olduğu için ev hanımları çok zorlanmamaktadır ve gündelik işlerini aksatmıyorlar.

Evde sabun paketleme işi son zamanlarda yapılmaya başlayan paketleme işlerinden biridir.Evde sabun paketleme işi diğer işlere göre daha temiz bir iştir. Sabun paketleme işi hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız makalemizi okumaya devam edin.

Evde Sabun Paketleme İşi Detayları

Evde sabun paketleme işinin nasıl yapıldığını ve nelere dikkat etmeniz gerektiğini bu makalede sizlere anlatacağız. Son zamanlarda ülkemizin turistik yerlerinde bolca tercih edilen sabunlar, mağazalarda kutulu bir şekilde satılmaktadır. Bildiğiniz üzere sabunlar fabrikasyon ürünler olmadığı için haliyle kutulamalarıda el ile yapılması gerekmektedir. Çünkü bu kutuların üzerinde sabun markalarının isimleri ve sabunun türü yazmaktadır. Haliyle sabun paketleme işini yapacak elemana çok ihtiyaç duyulmaktadır. Sabun depoları sahipleride bu nedenden dolayı paketleme elamanı aramaktadır. Bu işi 2 farklı yaptıranlar var piyasada. Depoda veya evde paketleme yaptırmak üzere 2 şekilde olmaktadır. Biz size ikisininde detayları anlatacağız.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Öğrenciler İçin Çerez Poşetleme İşi

Sabun depo sahipleri, ürünlerinin satışa hazır olması için kutulama yaptırmaları gerekiyor. Bazı depo sahipleri sabunları evlere göndermek istemediği için sabunların depolara geldiği zamanlarda ev hanımlarını depoda paketeleme yaptırtmak için çalıştırmak istemektedir. Depoda yapmanız gerekenler basit. Sabunları, ürünün resmi olan kutunun içine koymak ve ağzını açılmayacak şekilde kapatmak. Bu işi yaparak her ay ek kazanç elde etmeniz çok kolay. Üstelik ücretler gündelik olarak verildiği için maaşım yatacak mı yatmayacak mı endişeside kaybolmuş oluyor.Bu işi depoda çalışarak yapmak istiyorsanız yakınınızda bulunan bir sabun fabrikasıyla konuşarak bu işi yapmak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Eğer şartlarda sizin için uygun ise işe başlayabilirsiniz. Bu işi yaparak aylık 2500 Türk Lirası para kazanabilirsiniz.

Eğer sabun paketleme işini depoda değilde evde yapmak istiyorsanız işleyiş biraz daha farklı olmaktadır. Evde sabun paketleyecekseniz öncelikle sabun depolarıyla anlaşmanız gerekmektedir. Eğer anlaşmayı sağlarsanız en yakın zamanda işe başlamak için malzemeleri teslim almanız gerekmektedir. Genellikle firmalar malzemeleri evlere kargo ile teslim almaktadırlar. Sabunlar teslim aldığınızda malzeme kutusunu hemen açmalısınız. Eğer malzeme kutusunda sabun veya kutularda eksik var ise hemen iş verene haber vermenizde fayda var. Malzeme eksiğiniz yok ise evde sabun paketlemeye başlayabilirsiniz.

Evde Sabun Paketleme İşi Maaş

Evde paketlediğiniz sabun başına ücret alacağınız için ne kadar fazla sabun paketlerseniz o kadar fazla para kazanırsınız. İş verenler ortalama olarak sabun başına 3 TL para vermektedir. Gün içersinde paketleyeceğiniz 90 tane sabun ay sonunda 2700 Türk Lirası para kazanmanızı sağlar. Eğer sizde bu işi yaparak her ay ek gelir sağlamak istiyorsanız sizde bu işe hemen başvurabilir veya yetkililerle görüşerek iş başlayabilirsiniz. Merak ettiğiniz konuları iletişim kısmından bizlere sormaktan çekinmeyin.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:   Öğrenciler İçin Dekoratif Yastık Yapma İşi

Bizlere mail adresinizi yorum olarak bırakarak şirketlerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca öğrencilerin yaptığı bir diğer iş olan Sünger Paketleme başlıklı yazımız için tıklayın. 

 


İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Aydin soke kirada oturduğum icin eşime destek amacli çalışmak istyorum daha once kokulu tas paketlemesini yaptim

  2. Ben gaziantep’te oturuyorum evde sabun paketleme işi istiyorum 6 kişiyiz biz işleriniz zamanında teslim edilir

  3. Ben İstanbul Ataşehir oturuyorum 33 yaşındayım evde paketleme işi yapmak istiyorum elim çok hızlıdır ve pratik bir insanım işimi en düzgün bir şekilde yaparım daha önce de paketleme işi yaptım.bir günde bin adet paketleme yaptığım oldu ekipte kurabilirim dönerseniz sevinirim

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu