Öğrenci Kredi

Öğrenciler İçin Evde Rüzgar Gülü Yapma İşi

Öğrenciler İçin Evde Rüzgar Gülü Yapma İşi

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Çocukların severek oynadığı ve hatta kendilerinin bile yaptığı rüzgar gülleri ile nasıl para kazanıldığını anlatacağız. Rüzgar gülleri çocukların çok sevdiği ve eğlendiği bir oyuncaktır. Çünkü hiç bir kuvvet harcamadan rüzgar gülünün dönmesi çok hoşlarına gitmektedir. Çocuklarının dışındada evlerin balkonlarında çok fazla görebilirsiniz. Çoğu kişi aksesuar olarak balkonlarına bu rüzgar güllerinden asmaktadırlar. Bu makalemizde ise sizlere evde rüzgar gülünün nasıl yapıldığını ve nasıl satılacağını en ince detaylarına kadar anlatacağız. Çünkü son zamanlarda bütün gün evlerinde vakit geçiren ev hanımları sürekli bizim tarafımızla iletişime geçerek ek kazanç sağlayacakları işleri sormaktadırlar. Sizde evinizde rüzgar gülünü yaparak çevrenize ve çeşitli işletmelere rüzgar gülü satarak ek gelir sağlayabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece rüzgar gülü yapma işi ile ilgili bumakaleyi dikkatlice okumanızdır.

Evde Rüzgar Gülü Yapmak

Evde rüzgar gülü yapmak diğer işlere oranla çok daha basit bir iştir. Çünkü ortalığı kirletecek herhangi bir malzemesi bulunmamaktadır. Evde elinizin altında bulunan araç gereçler ile evinizde çok hızlı bir şekilde rüzgar gülü yapabilirsiniz. Bu rüzgar gülleri hemen hemen her yerde satıldığını görebileceğiniz ürünlerdir. Bu sebeple bu işi yapmak istiyor fakat satış yapamama kaygısı duyuyorsanız, korkmayın. Çünkü bu ürünler her yerde satılıyor ve sürekli talep ediliyor. Bu işi yaparak çok güzel paralar kazanabilirsiniz. Eğer evde rüzgar gülü yapmak sizinde dikkatini çektiyse makalemizi dikkatlice okuyarak bu iş hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bu işi yapacaksanız öncelikle malzeme analizi yapmanız lazım. Size lazım malzemeleri tespit ederek bir liste çıkarın ve hemen alışverişe çıkın. Evde rüzgar gülü yapmak için size lazım olacak malzemeler ise makas, kağıt, çıta,  raptiye, yapışkan uhu gibi malzemelerdir. Bu saydığımız malzemeler olmazsa olmaz malzemelerdir. Bunların dışında eklemek istediğiniz başka şeyler var ise isterseniz alarak ekleyebilirsiniz.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Öğrenciler İçin Evde Poşet Dosya Paketleme İşi

Malzemeleriniz hazır olduktan sonra sıra evde nasıl rüzgar gülü yapacağınızı öğrenmenize kaldı. Rüzgar gülü yapmayı internette videolar izleyerek kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Hatta farklı tekniklerde rüzgar gülü yapmayı bile öğrenmeniz mümkün. Önemli olan her şeyi hallettikten sonra sıra evde rüzgar gülü yapmaya geldi. Rüzgar güllerinin hepsini aynı model yapmamanızı öneririz. Farklı modellerin olması satışların artmasını sağlayacaktır. Çünkü modeli beğenmeyen müşteri farklı modellere yönelerek hoşuna gideni seçecektir.

Evde rüzgar gülü yapmaya artık başlayabilirsiniz. Rüzgar güllerini evinizde hızlıca yapıp paketledikten sonra sıra satmaya geliyor. Satmak için 2 seçeceğiniz var ve bu 2 seçeneğide kullanmanızı tavsiye ederiz. Bu rüzgar güllerini ya çevrenizdeki kişilere yada kırtasiye, market vb işletmelere satacaksınız. Bunların hepsine satmaya çalışırsanız kazanacağınız parada haliyle artacaktır.

Evde rüzgar gülü yaptıktan sonra fotoğraflarınıda sosyal medya hesaplarınızda paylaşın. Bu daha fazla müşteriye sahip olmanız için önemli bir yoldur.

Evde Rüzgar Gülü Yapma İşi Maaş

Evde rüzgar gülü yaparak kazanacağınız para sabit değildir maalesef. Önceden bahsettiğimiz gibi bunun sebebi sizin yapacağınız satışın sayısına bağlı. Yani ne kadar fazla satış yaparsanız o kadar fazla para kazancaksınız. Rüzgar güllerini ilk etaplarda misafirliğe giderken yanınıza götürüp tanıtabilirsiniz. Bunu yaptıktan sonra komşular arasında hızlıca yayılacaktır bu bilgi ve bunun sayesinde çocuklarına almak isteyecektirler. Bunu yaptıktan sonra market ve kırtasiye tarzı işletmelere giderek onlarada tanıtarak satın almalarını sağlayın. Bu şekilde bir ay içerisinde en az 50 tane rüzgar gülü satarsanız ortalama 1250 Türk Lirası para kazanmanız çok kolay.

 

Bizlere mail adresinizi yorum olarak bırakarak şirketlerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca öğrencilerin yaptığı bir diğer iş olan Sabun Paketleme İşi başlıklı yazımız için tıklayın. 

 


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ