Öğrenci İş İmkanları

Öğrenciler İçin Evde Poşet Dosya Paketleme İşi

Okul ve ofis hayatında sıkça kullandığımız araç gereçlerden olan poşet dosyalar işlerimizi kolaylaştırmaktadırlar. Poşet dosyalar, önemli evraklarımızı korumak amaçlı kullandığımız bir araç gereçtir. Özellikle okulların açılmasına yakın poşet dosyalar çok satılmaktadır. Hal böyle olunca fabrikalar diğer dönemlere göre daha fazla poşet dosya üretmektedirler. Bu fabrikalar sadece üretim yapmaktadırlar, paketleme kısmına karışmamaktadırlar. Hal böyle olunca poşet dosya alan işletmeler paketleme işini kendileri yapmak zorunda veya bu işi yapan firmalarla çalışmak zorunda kalmaktadırlar.

Paketleme işi yapan firmalar bu işi biraz farklı yaptırmaktadır. Çünkü günümüzde depo kiraları çok yüksek olduğundan dolayı maliyetleri düşürme yoluna gitmişlerdir. Bunun içinde ev hanımları ,emekliler ve öğrencilerle çalışmaktadırlar. Bu saydığımız kişiler evde çok fazla boş zamanları olduğundan dolayı çok sıkılmaktadırlar ve evde bir uğraş aramaktadırlar. Bu sebepten dolayı evde poşet dosya paketleyerek ek gelir sağlıyorlar. Bu yüzden sizde bu firmalar evlere paketlenmesi için malzeme bırakarak poşet dosya satan işletmeler için paketleme yaptırmaktadırlar. Sizde bu paketleme firmalarıyla çalışarak para kazanmak istiyorsanız bu makalemizi çok dikkatli okumanızı tavsiye ederiz. Bu makalemizde evde poşet dosya paketleme işini anlatacağız.

Evde Poşet Dosya Paketleme İşi Nasıl Yapılır ?

Evde poşet dosya paketleme işini yapmak için öncelikle paketleme işi veren firmalarla görüşmelisiniz. Bu firmalar öncedende bahsettiğimiz gibi evlerde paketleme yapan ev hanımlarıyla çalışmaktadırlar. Bu tarz çalışan firmalara internetten üzerinden arama yaparak ulaşabilirsiniz. Bu firmalarla aranız iyi olursa başka paketleme işleri içinde çalışabilirsiniz. O yüzden işinizi düzgün yapmanız sizin için artı puan kazandırır.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Öğrenciler İçin Evde Kuru Gül Paketleme İşi

İş veren firma ile anlaştıktan sonra en yakın zamanda iş başı yapmaya hazırlanın. Evde dosya paketleme işi için sizinle iletişime geçilecektir zaten.  İşiniz onaylandıktan sonra evinize dosya poşetlerin bulunduğu bir malzeme kolisi ulaşacaktır. Bu kutunun içinde poşet dosyalar ve etiketli poşetler olacak. Yapmanız gerekenler çok basit. Poşet dosyaları , içinde 10 tane olacak şekilde etiketli poşetlerin içine koymanız gerekmektedir. Bu işlemi doğru bir şekilde yapmanız durumunda herhangi bir sıkıntı çıkmayacaktır. Elinizde bulunan bütün poşet dosyaları paketledikten sonra iş veren ile görüşerek malzemeleri teslim almasını söylemelisiniz. Paketlenen poşet dosyaların teslimindede ücretinizi elden alabilirsiniz. Eğer malzemelerde eksik veya hasar bulunursa bu size verilecek olan ücretten kesilecektir.

Evde Poşet Dosya Paketleme İş Veren Firmalar

Evde poşet dosya paketleme işlerini veren firmalar genellikle kırtasiye ürünleri üreten fabrikalar olmaktadır. Bu sebepten dolayı bu fabrikalarla veya paketleme yaptırdan firmalarla görüşmeniz işe girmeniz için fayda sağlar. Bu firmalara internet üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Eğer konuştuğunuz kişi sizden herhangi bir para talep ederse sakın vermeyin. Çünkü bu işi yapan firmalar sizden hiç bir şekide para talep edemezler, böyle hakları yoktur.

Evde Poşet Dosya Paketleme İşi Maaş

Evde paketleme yapacaksanız alacağınız maaşlar değişiklik göstermektedir. Çünkü bu sektörde kazanacağınız miktar sizin ne kadar ürün paketlediğinize bağlı. İş verenler size sadece alt sınırı koymaktadır paketleyeceğiniz miktarla alakalı. Onun dışında istediğiniz kadar poşet dosya paketleyebilirsiniz. Evde poşet dosya paketleme ile ayda en az 2000 Türk Lirası para kazanabilirsiniz. Bir gün içerisinde evinizde paketleyeceğiniz 100 tane ürün için size 25 TL para verilmektedir. Gün içerisinde paketlediğiniz ürün sayısını artırmanız durumunda haliyle maaşınızda artacaktır. İş veren firmalar sizden en az 2000 tane poşet dosya paketlemenizi istemektedir. Bunu yaparsanız paranızı alabilirsiniz.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Öğrenciler İçin Evde Cetvel Seti Paketleme İşi

Bizlere mail adresinizi yorum olarak bırakarak şirketlerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca öğrencilerin yaptığı bir diğer iş olan Raptiye Paketleme başlıklı yazımız için tıklayın. 

 


İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu