Öğrenci İş İmkanları

Öğrenciler İçin Evde Plastik Eldiven Paketleme İşi

Dünyanın her yerindeki mutfaklarda hijyen için çeşitli önlemler alınır. Bu önlemlerin başında ise plastik eldivenler gelir. Plastik eldivenler sayesinde yemeğe ve malzemelerine çıplak el ile dokunulmadığında kirlenmiyor ve bu durum kendi eliniz içinde geçerlidir. Bu bahsettiğimiz plastik eldivenler tek kullanımlık olduğundan dolayı sürekli satın alınması gereken bir üründür. Örnek vermek gerekirse bir aşçı her yaptığı yemek için farklı eldiven kullanması gerekmektedir. Bu durumda bir mekanın mutfağında her gün yüzlerce plastik eldiven çöpe atılmakta ve bu sebepten dolayı yenisi alınmak zorunda kalıyor. Plastik eldivenlerin her gün yüzlerce harcanmasından dolayı mekanları günlük olarak yüzlerce plastik eldiven alımı yapmak zorunda kalıyor. Bu sebepten dolayı plastik eldiven satan firmalar sürekli restoran, kafe vb mekanlara plastik eldiven teslimatı yapmaktadır.

Bu durumdaki sorun plastik eldiven satan firmalarda eldivenleri başka bir fabrikadan satın alarak kendileri paketlemekte ve ardından piyasada satmaktadır. Her gün yüzlerce sipariş aldıklarından dolayı sürekli plastik eldivenleri paketlemek zorundalar. Çünkü bu plastik eldivenler fabrikadan toplu bir şekilde alındığından dolayı paketlenmiş bir şekilde gelmemektedir. Bu sebepten dolayı plastik eldiven satan firma bu ürünleri kendileri paketlemek zorunda kalmaktadırlar. Bu durumun en büyük sorunu ise sürekli sipariş gelmektedir ve plastik eldivenleri paketlemekte sorun yaşanmaktadır. Sorun ise plastik eldivenlerin paketlemesinin yetişmemesidir. Bu sebepten dolayı plastik eldiven satan firma sürekli paketleme eldiveni almaktadırlar. Eleman alımlarından dolayı firmalar çok zarar etmektedirler. Bu yüzden son zamanlarda evde paketleme işi  yapan kişilerle çalışma kararı almaktadırlar. Bu sayede masraflarının bir kısmını azaltmış olmaktadırlar. Evde plastik eldiven paketleme işi yapan kişilerle çalışma kararı alan firmalarla çalışmak istiyorsanız detayları okumak için devam edin.

Evde Plastik Eldiven İşi Veren Firmalar

Evde paketleme işi son yıllarda çalışmak isteyen ama çeşitli nedenlerden dolayı çalışamayan kişiler için büyük bir şans haline geldi. Çünkü paketleme işleri sayesinde bir çok kişi evde oturdukları yerden para kazanmanızı sağlamaktadır. Bu şekilde hem vakit geçirmiş oluyorsunuz aynı zamandada para kazanmış oluyorsunuz. Sizinde böyle bir işe ihtiyacınız var ise evde eldiven paketleme işini yaparak bu sektöre adım atabilirsiniz. İzlemeniz ve yapmanız gereken yolu sizler için en detaylı şekilde anlatacağız. Öncelike bu işi yapacaksanız ilk fırsatta evde eldiven paketleme işi veren firmaları araştırmanız gerekiyor. Bu firmaları internet aracılıyla rahatlıkla araştırabilirsiniz. Bu firmalar hakkında bilgi edindikten sonra sıra aralarında seçim yapmaya geliyor. Sizin için en iyi şartları veren firma ile yolunuza devam edebilirsiniz. Bu firma ile iletişime geçerek en yakın zaman işi başlamak için süreci başlatmalısınız. Süreç sizin malzemeleri teslim almanız ile başlar.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Öğrenciler İçin Evde Gelin Buketi Yapma İşi

Malzemeleri evinize getirdiğinizde yapacağını işlem oldukça basit. Evde plastik eldiven paketleme işi veren firmanın logosunun ve isminin olduğu karton kutulara koymanız gerekiyor. Bu işlem bittikten sonra karton kutuyu da naylon poşet ile sarmanız gerekiyor. Bu bahsettiğimiz işlemi bütün eldivenlere uyguladıktan sonra ilk fırsatta plastik eldiven kutuları iş veren firmaya teslim edebilir ve ücretinizi elden alabilirsiniz. Bu bahsettiğimiz iş ortalama 7 gün sürmektedir. Yani bu durumda siz firmalardan haftalık ücret almış olmaktasınız. Evde eldiven işi veren firmalar bunun karşılığında haftalık 500 Türk Lirası gibi bir rakam ödemektedirler. Bu şekilde ay sonunda elinize geçecek rakam en 2000 Türk Lirası olacaktır. Sizde bu işi evinizde yaparak para kazanmak istiyorsanız en yakın zamanda başvurunuzu yapın.

 

Bizlere mail adresinizi yorum olarak bırakarak şirketlerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca öğrencilerin yaptığı bir diğer iş olan Poşet Çay Paketleme başlıklı yazımız için tıklayın. 

 


İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu