Öğrenci Kredi

Öğrenciler İçin Evde Plastik Bardak Paketleme İşi

Öğrenciler İçin Evde Plastik Bardak Paketleme İşi

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Ofis, kamu binaları vb yerlerde mutlaka plastik bardaklar kullanılmaktadır. Bu bardakların kullanılmasının en büyük nedeni kullan-at olmasından kaynaklanmaktadır. Çünkü herkes başkasının içtiği bardaktan herhangi bir şey içmek istemediğinden dolayı plastik bardaklar çok tercih edilmektedir. Plastik bardaklar ofis ve kamu binaları dışındada pikniğe giden kişiler tarafındanda tercih edilmektedir. Çünkü piknik yapmaya giderken cam eşyalarının kırılmasından korktukları için bu plastik bardakları almaktadırlar. Bu sebeplerden dolayı plastik bardaklar yılın her zamanında satılan ürünlerden biridir. Öncedende belirttiğimiz gibi bu plastik bardakları sadece ofisler ve kamu binaları almamaktadır, pikniğe giden kişilerde aldığından dolayı içerisinde az miktarda plastik bardak olan paketlerdede satılması gerekmektedir. Çünkü bu plastik bardaklar normalde içerisinde 200 adet olacak şekilde satılmaktadır.

Haliyle kimse sadece 10 tane kullancağı   bardak için o kadar fazla plastik bardak almak istememektedir. Bu sebepten dolayı plastik bardak satan firmalar bu büyük paketleri küçük hallere getirmek ve o halde satmak istemektedirler. Sizin yapmanız gerekende bu bardakları eşit sayılara bölerek paketleme yapmak. İş verenler bu işleri kendileri yapmak istemediğinden dolayı ev hanımlarının arasında çok popüler olan evde paketleme  yapan ev hanımlarına vermektedirler. Sizde evinizde plastik bardak paketleyerek para kazanmak istiyorsanız bu iş tam sizlik. Yapmanız gereken çok basit, evde günlük işlerinizi bitirdikten sonra boş vaktinizde plastik bardakları iş verenin istediği şekilde paketleyerek ev bütçenize katkı sağlamak. Bu durum sizin içinde uygunsa bu makaleyi okumaya devam edin.

Evde Plastik Bardak Paketlemek

Evde plastik bardak paketleme işinin neden verildiğini ve kimlerle çalışılmak istendiğini sizlere kısaca anlattık. Bu bölümde ise evde plastik bardak paketleme işinin detaylarını anlatacağız.Evde bardak paketleme işini yapacaksanız ya iş veren firma aramanız gerekiyor yada evde paketleme işi yapan arkadaşlarınız var ise onlarla görüşmelisiniz. Evde paketleme işi veren firmalar genellikle firmalar olmaktadır. Marketler ile görüşerek evde plastik bardak yapabileceğinizi ve onlarla çalışmak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Eğer kabul edilirseniz market sahipleri size gerekli iş şartlarından bahsedecektir. Marketlerin hepsi evde paketleme işi vermemektedir, bu sebepten dolayı en başta bunu öğrendikten sonra iş istediğinizi belirtmelisiniz. Eğer market size bu işi verirse yapmanız gereken iş çok basit. Marketler sizden kaçar adet paketlemeniz gerektiğini söyleyecektir zaten. Evinize giderek kaçar adet istendi ise plastik bardak paketini açarak içindeki 200 adet plastik bardağı küçük paketlere bölmek. Evinizde bu işi tamamladıktan sonra iş veren markete giderek ürünleri teslim edebilir ve bu işin karşılığında maaşınızı elden teslim alabilirsiniz.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Öğrenciler İçin Evde Kuaförlük İşi

Eğer hangi marketin bu işi verdiğini bilmiyorsanız öncedende belirttiğimiz gibi çevrenizde bulunan ve evde paketleme işi yapan arkadaşlarınız ile iletişime geçerek onlardan bilgi alabilir ve hangi marketlerin evde plastik bardak paketleme işi verdiğini öğrenebilirsiniz.

Evde Plastik Bardak Paketleme İşi İle Para Kazanmak

Evde plastik bardak paketleme işinin bütün inceliklerini sizlerle paylaştık. Bu bölümde ise ne kadar para kazanabileceğinizi anlatacağız. Öncelikle her marketin vereceği para miktarı aynı olmayacaktır. O yüzden vereceğimiz rakamlar farklılık gösterebilir. Evde plastik bardak paketleme işini veren firmalar ortalama olarak paket başına 1.5 Türk Lirası vermektedir. Bu yüzden elde tutulur bir rakam kazanmak istiyorsanız olabildiğince fazla plastik bardak paketlemelisiniz. Bunun içinde aynı anda başka marketlerlede çalışabilirsiniz. Evde plastik bardak paketleyerek her ay 1300 Türk Lira para kazanmak istiyorsanız hemen bu makaleyi detaylıca okuyun ve para kazanmaya başlayın.

Bizlere mail adresinizi yorum olarak bırakarak şirketlerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca öğrencilerin yaptığı bir diğer iş olan Dosya Poşeti Paketleme başlıklı yazımız için tıklayın. 

 

 


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ