Öğrenci Kredi

Öğrenciler İçin Evde Pişmaniye Paketleme İşi

Öğrenciler İçin Evde Pişmaniye Paketleme İşi

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Türkiye yollarında ne zaman seyahate çıksanız her dinlenme tesisinde pişmaniye görebilirsiniz. Pişmaniye çok sevilen bir tatlı olduğundan dolayı her yerde satılmakta ve herkes kendine ve akrabalarına bol bol pişmaniye almaktadır. Bu sebepten dolayı dinlenme tesisleri kendi yerlerinde sürekli pişmaniye üretmektedir. Bu üretilen pişmaniyelerin paketlenmeside gerekmektedir. Paketlenmesi için dinlenme tesisleri pişmaniye paketleme yapan kişilerle çalışmaktadır. Pişmaniyeler uzun süre beklese bile bozulmayacağından dolayı paketlenerek satılması tercih edilmektedir.

Evde paketleme yaparak ek gelir sağlamak isteyen bir çok kişi bu işi yapmak için can atmaktadırlar. Evde paketleme yapmak herkesin istediği bir iş olduğundan dolayı bütün firmalar paketleme işini dışarıya , evlere göndermektedirler. Sizde evde boş zamanlarınızı paketleme yaparak değerlendirmek ve bunun karşılığında ek gelir kazanmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Evde pişmaniye paketleme işi bu zamana kadar yaptığınız veya gördüğünüz paketleme işlerinin arasında en kolay paketleme işidir. Çünkü hersey hazır gelmekte ve yapmanız gereken tek şey size verilen pişmaniyeleri kutuların içine koyarak paketleme işlemini tamamlamanız. Tabikide her işin olduğu gibi evde pişmaniye paketleme işininde ince ayrıntıları var. Sitemiz sayesinde sizlerde evde pişmaniye paketleme işinin ayrıntılarını öğrenerek firmaların sürekli sizinle çalışmasını sağlayacaksınız.

Evde Pişmaniye Paketleme Detayları

Her işte olduğu gibi bu işinde şartları bulunmaktadır.Öncelikle size gönderilen pişmaniyeler sayılı bir şekilde gelmektedir. Paketlenen pişmaniyeler teslim edilirken en ince ayrıntısına kadar incelenmektedir. Eksik bir ürün çıkması firmaların gözünde pek olumlu olmayacaktır. Bu sebepten dolayı bir daha sizinle çalışmayacaktırlar. Bu evde pişmaniye paketleme işinin en önemli detaylarının başındadır.

Evde pişmaniye paketleyecekseniz temiz bir ortamda çalışmanız çok önemlidir. Çünkü paketlediğiniz şey bir gıda ürünür. Üstelik size gönderilecek pişmaniyelerin miktarı çok olacağı için pişmaniyeleri nem almayacak bir yerde korumanız çok önemlidir. Pişmaniyeler çok nemlenirse yumuşar ve özel yapısını kaybeder bu ayrıntıya dikkat etmenizde önemli. Pişmaniyeler bozulursa hepsinin parasını sizden keseceklerdir.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Öğrenciler İçin Youtube Üzerinden Para Kazanmak

Bütün önemleri aldıktan sonra artık evde pişmaniye paketlemeye başlayabilirsiniz. Evde pişmaniye paketleme işlemine başlamadan önce çalışacağınız ortamı sizin için en rahat olacak şekilde ayarlamalısınız. Kutuları ve pişmaniyeleri paketleme işini en hızlı yapacak şekilde koymalısınız. Bütün kutulara aynı miktarda pişmaniye koyacağınız için pişmaniyelerin hepsini firmanın söylediği boyutta eşit bir şekilde keserek paketlenemeye hazır bir şekilde bekletmelisiniz. Bütün pişmaniyeleri kestikten sonra seri bir şekilde kutuların içine koyamalısınız ve ağızlarını bantlamalısınız. İş veren firma size lazım olacak bütün malzemeleri gönderecekleri için sizin ekstradan malzemeye ihtiyacınız olmamaktadır. Evde pişmaniye paketleme işi yaparken malzemelere zarar gelir ise firmadan yenisini talep etmeli ve zarar gören malzemeyi firmaya teslim etmelisiniz.

Evde pişmaniye paketleme işidin detayları hakkında anlatabileceklerimiz bunlardır. Merak ettiğiniz başka şeyler var ise yorum kısmından bizlere sorabilirsiniz. Bu işin detayları sizin içinde uygunsa en yakın zamanda bu işe başvuru yaparak , iş başı yapabilir ve ek gelir kazanmaya başlayabilirsiniz.

Evde Pişmaniye Paketleme İle Ne Kadar Kazanabilirim ?

Evde pişmaniye paketlicekseniz kazanacağınız miktar tamamen sizin çalışma disiplininize bağlı. Bizim önceden belirttiğimiz detaylara dikkat eder ve malzemelere zarar gelmez ise her ay gayet güzel paralar kazanmanız mümkün. Evde paketlediğiniz pişmaniyeleri en son kolilere yerleştirmektesiniz. Her kolide 10 tane pişmaniye olmaktadır. Bu sebepten dolayı iş veren firmalar koli başına ücret ödemektedirler. Her doldurduğunuz koli başına firmalar 20 TL vermektedirler. Evde 3 koli paketleyerek günde 60 TL kazanabilirsiniz.

Bizlere mail adresinizi yorum olarak bırakarak şirketlerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca öğrencilerin yaptığı bir diğer iş olan Plastik Bardak Paketleme başlıklı yazımız için tıklayın. 

 

 


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ