Öğrenci Kredi

Öğrenciler İçin Evde Pipet Paketleme

Öğrenciler İçin Evde Pipet Paketleme

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Türkiye’de bir çok kişi evde oturduğu yerden para kazanmak istiyor. Bu kadar fazla talep olmasından dolayı insanlar, evlerinde oturduğu yerden para kazanmanın yollarını buldular. Bu yollardan biri ise evde pipet paketleme işi. Evde pipet paketleme işi. Her gün evinize pipet paketleyerek ek gelir elde edebilirsiniz. Bu şekilde çalışarak kazanabileceğiniz miktar minimum 3000 Türk Lirası.

Eğer sizde evinizde paketleme yaparak ek gelir sağlamak istiyorsanız bu iş tam sizlik. Evde pipet paketleyerek bir sürü insan ek gelir elde etmekte ve hayallerini kurdukları şeyleri rahatça yapmaktadırlar. Bu işi yapmaya kesin olarak karar verdiyseniz bu yazıyı dikkatli bir şekilde okumanızı tavsiye ederiz.

Evde Pipet Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Bu bölümde sizlere evde pipet paketlemenin nasıl yapılacağını ve nelere dikkat edilmesi gerektiğini  anlatacağız.Evde pipet paketleyecekseniz öncelikle evinizin hangi odasında bu işi yapacaksanız ona uygun hale getirmeniz gerekmektedir. Paketleme yapılacak odada mutlaka malzemelerin ve paketlenen ürünleri ayrı yerde tutmalısınız ki karışmasın.

Evde pipet paketlemek için odanızı uygun hale getirdikten sonra paketleme yapmaya başlayabilirsiniz. Yapmanız gerekenler çok basit. Pipetleri, işverenin direktiflerine göre paketlemeniz gerekmektedir. Mesela her pakette 50 tane pipet konulması gerekiyorsa ne eksik ne fazla pipet koymanız gerekmektedir. Bunun sebebi size gelen malzemeler sayılı olmasındandır. Paketleme işleminde sırayla yapmanız gerekenler ; ilk önce pipetleri poşetlere eksiksiz bir şekilde yerleştirmeniz ve ağzını düzgünce kapatmanız gerekiyor. Ağzını kapattığınız poşetlerin üstüne işletmenin logosu olan etiketi yapıştırdıktan sonra koliye yerleştirmeniz gerekiyor.Bu işlemi sırasıyla doğru bir şekilde yaptıktan sonra ilk ürününüzün paketleme işlemi bitmiş oluyor.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Öğrenciler İçin Evde Masa Örtüsü Paketleme İşi

Evde Pipet Paketleyerek Para Kazanma

Pipetler kafelerde, restoranlarada , büfelerde çok fazla kullanılan bir eşyadır. Bu kadar fazla kullanılmasından dolayı haliyle çok fazla üretilmektedir. Bu kadar üretilmesinde dolayı fabrikalar bu pipet siparişlerine yetişmekte zorlanmaktadırlar. Siparişlerin yetişemeyeceği durumlarda hemen evde paketleme yapan kişilerle iletişime geçerek bu işi yapmak isteyip istemediklerini sormaktalar. Bu görüşme içerisinde ürünlerin ne zaman teslim edilmesi gerektiği gibi detaylar konuşulmaktadır. Eğer bu işi kabul ederseniz pipet fabrikası malzemeleri evinize kadar gönderilmektedir. İş bitiminde aynı şekilde biten malzemeler evinizden teslim alınmaktadır. Malzemeler evinizden teslim alınırken dikkatlice sayılır ve ürün başına paranız ödenmektedir. Pipet fabrikaları genellikle koli başına ücret ödemektedir.Koli başınada ortalama 20 TL gibi bir ücret verilir. Bu şekilde ayda 2500 Türk Lirası para kazanabilirsiniz.

Eğer bu ücret sizin için yeterli değilse ekstradan başka paketleme işleride yapabilirsiniz. Diğer paketleme işlerinde sitemiz üzerinden rahatlıkla ulaşabilir ve başvuru yapabilirsiniz.

Evde Pipet Paketleme Başvuru Formu

Evde pipet paketleme işine başvuru yapmaya karar verdiyseniz geriye sadece bu işe başvuru yapmanız kalıyor. Evde pipet paketleme işlerinin başvuru formuna sitemiz üzerinden ulaşabilir ve işleminizi tamamlayabilirsiniz. Sitemiz üzerinden yaptığınız başvurularda, başvurunuzun onaylanacağına dair bir garanti veremeyiz maalesef.

Bu bölümde size nasıl başvuru yapabileceğinizi anlatacağız. Öncelikle başvuru formunu açmalısınız. Başvuru formuna sizden istenen bilgileri ve karşılarında boş kutucukları göreceksiniz. Bu boş kutucuklara sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girmelisiniz. Bu işlemi yaptıktan sonra en aşağıda bulunan başvur butonuna tıkladıktan sonra başvurunuz işleme alınacaktır.Başvuru formunda sizden istenen bilgiler ise;

 • Adınız
 • Soyadınız
 • Yaşadığınız Şehir
 • İletişim Bilgileriniz
 • Adres Bilgileriniz
 • Mesleğiniz
 • Tecrübeler
 • Doğum Tarihiniz

Bu bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurdunuz takdirde başvurunuz işleme alınacaktır. Merak ettiklerinizi aşağıda bulunan yorum kısmından bizlere sorabilirsiniz.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Öğrenciler İçin Evde Boyunluk Yapma İşi

Bizlere mail adresinizi yorum olarak bırakarak şirketlerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca öğrencilerin yaptığı bir diğer iş olan Pişmaniye Paketleme başlıklı yazımız için tıklayın. 

 

 


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Merve Çelik dedi ki:

  İstanbul sancaktepe de oturuyorum paketleme işi istiyorum ulaşırsanız sevinirim

BİR YORUM YAZ