Öğrenci İş İmkanları

Öğrenciler İçin Evde Perde Ruleti Paketleme

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Sitemiz üzerinden paylaşalım evde paketleme işlerine bir yenisi eklendi. Bugün sizlere evde perde ruleti paketleme işini anlatacağız. Perde ruleti, perdelerin asılması için zorunlu olan bir araç gereçtir. Perde ruleti, perdelerin ucuna takılır. Bu sayede perdeleri kornişlere takarak asılı kalmasını sağlar. Ortalama olarak her perdeye 20-30 adet perde ruleti takılması gerekir. Bu sebepten dolayı perde ruleti almak zorunlu olduğundan çok fazla satılmaktadır. Bu sebepten dolayı bugünki makalemiz. Evde perde ruleti paketleme işi üzerinedir.

Evde paketleme işleri herkesin tercih ettiği bir iş olduğundan dolayı son zamanların yükselen iş türlerinden biridir. Insanların bu işleri yapmasının bir kaç nedeni var. Bu nedenlerin en başına maddi anlamada insanların geçinmesi ve ek iş olarak akşam işten geldikten sonra evlerinde otururken aynı zamandada evde perde ruleti paketlemektir. Bu sayede bir çok kişi ekonomik anlamada rahatlamış ve hayat kaygısı yaşamamaktadır. Evde perde ruleti paketleme işi yapmanız aynı zamanda sizi bazı masraflardanda kurtarmaktadır. Örneğin dışarıda bir iş yerinde çalıştığınızda maaşınızın bir kısmını yol parası ve yemek parası olarak ayırmak zorunda kalıyorsunuz ve ay sonunda elinizde çok bir şey kalmamaktadır. Bu sebepten dolayı evde perde ruleti paketleme işi tam sizlik. Yapmanız gereken iş çok basit. Evde boş vakitlerinizde perde ruletlerini paketlemek ve iş verene en yakın zamanda teslim etmek. Bu işin nasıl yapılacağını aşağıdaki bölümden okuyarak öğrenebilirsiniz.

Evde Perde Ruleti Nasıl Paketlenir ?

Evde perde ruleti paketleme işini neden tercih etmeniz gerektiğini size detaylıca anlattık. Sıra bu işin nasıl yapıldığını anlatmaya geldi. Öncelikle bu işi veren kişi ile görüşmeniz gerekmektedir. Bunun bir kaç farklı yolu var. Önce çevrenizde evde paketleme işi yapan bir arkadaşınız var ise onunla konuşarak iş verenin iletişim bilgilerini almalısınız. İş veren ile görüşüp bütün şartları anlattıktan sonra iş sizin içinde uygunsa iş başı yapmak için bekleyin. İş veren firma malzemeleri size elden teslim edecektir. Malzemeler firma yetkilisi tarafından evinize kadar getirilmektedir. Malzemeleri teslim aldıktan sonra işe hemen başlayabilirsiniz. Size verilen malzeme kutusunun içerisinde yüzlerce perde ruleri, poşetler ve zımba çıkması gerekiyor. Yapmanız gereken her poşete eşit miktarda perde ruletini doldurup ağızlarını zımba ile kapatmanız gerekiyor. Yapmanız gereken iş bu kadar basit. Elinizdeki bütün perde ruletlerini paketledikten sonra size verilecek olan kolilere doldurup üstlerine içinde kaç tane paket olduğunu yazdıktan sonra firma yetkilisini arayıp bu ürünleri sizden teslim almasını istemelisiniz. Firma yetkilisi ödeme kısmını kapıda hemen elden yapmaktadır. Bazı firmalar paket başına çalışmaktadır bazıları ise sabit bir ücret üzerinden çalışmaktadır. Bu firmadan firmaya değişiklik gösteriyor. Fakat ikisininde verdiği para genellikle yakın değerlerde olmaktadır.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Öğrenciler İçin Evde Makale Yazarak Para Kazanma İşi

Evde Perde Ruleti Paketleme İşi İle Ne Kadar Kazanabilirim ?

Evde perde ruleti paketleme işinde her firmanın farklı rakamlar verdiğini belirtmiştik. Bu firmalardan bazıları paket başına bazısı koli başına para veriyor. Bu ürünlerin piyasada değerleri ortalama olarak paket başına 2 Türk Lirasıdır. Bu şekilde gün içerisinde paketlediğiniz 30 paket perde ruleti ile ay sonu en az 1800 Türk Lirası para kazanmanız çok normal. Eğer firma sabit bir maaş verecekse oda büyük ihtimal 1500 Türk Lirası civarında olmaktadır. İş veren ile ilk görüşmenizde bu konuyu mutlaka detaylıca konuşmanız çok önemlidir. Evde perde ruleti paketleme işi hakkında anlatacaklarımız bu kadar. Sizde evde perde ruleti paketleyerek ek gelir kazanmak istiyorsanız hemen başvurunuzu yapın.

Bizlere mail adresinizi yorum olarak bırakarak şirketlerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca öğrencilerin yaptığı bir diğer iş olan Pipet Paketleme başlıklı yazımız için tıklayın. 

 

 


İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu