Öğrenci Kredi

Öğrenciler İçin Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi

Öğrenciler İçin Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi

Evde paketleme yapan kişilerin en sevdiği işlerden biri olan nikah şekeri paketleme işini sizlere anlatacağız. Evde oturmaktan sıkıldıysanız ve hem zaman geçirecek uğraş hemde yüklü miktarda para kazanarak evinize ek gelir sağlamak istiyorsanız bu iş tam sizlik. Bu işin sonu yok. Bunun sebebi ise 1 yıl içerisinde bir sürü kişinin evlenmeye karar vermesi. Çoğu çift düğün hazırlıklarıyla uğraşmaktan dolayı nikah şekeri hazırlamaya vakit ayıramıyor. Bu durumlar için evde nikah şekeri yapan insanlar olduğunu bildikleri için bu işi sizin gibi çalışmak isteyen insanalara vermekteler.

Eğer sizde bu işi güzel yapabilir diyorsanız bu makalemizi dikkatlice okumanızı tavsiye ederiz. Evde nikah şekeri paketlerken dikkat etmeniz gereken her şeyi anlatacağız.

Evde Nikah Şekeri Paketleme Detayları

Evlenecek çiftler düğünlerinden sonra en çok önem verdikleri şey olan nikah şekeri çok tercih edilen bir şeydir. Nikah şekerleri genellikle seri üretilen ürünler olduğu için her yerde aynı modeller satılmaktadır. Bu yüzden yeni evlenecek çiftler eşsiz modeller istemektedirler. Bu sebepten dolayı ya kendileri modeli tasarlamaktalar yada evde nikah şekeri yapacak olan kişide tasarlaması istenmektedir. Bu yüzden bu işi yapacaksanız bu tarz şeyler yapmaya hazır olmalı ve bu işi hızlı yapıyor olmalısınız.

Bu işi yapmak istiyorsanız öncelikle kendiniz çevrenize tanıtmalısınız. Bunun sebebi evlenecek insanlar sizlere gelmesi için sizi tanımaları gerekmektedir. Hatta kendinizi tanıtmak için evde örnek nikah şekerleri tasarlayarak insanlara gösterebilirsiniz. Bu örnek nikah şekerleri , sizinle çalışmak isteyecek olan kişiler için sizi tercih etmeleri için önemli bir sebep olacaktır. Yaptığınız nikah şekerlerinin fotoğraflarını facebook gibi sosyal medya hesaplarında paylaşarak insanların bu işi yaptığınızı duyurmanız lazım.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Öğrenciler İçin Evde Boncuk Paketleme İşi

Evde Nikah Şekeri Yapma Sipariş

İlk siparişinizi aldığınızda eğer belirli bir modeli yapmanızı istiyorlarsa yapmanız gerekenleri anlatacağız. Öncelikle size atılacak olan nikah şekeri modelinin malzemelerini, oluşabilecek hatalara karşın fazladan almalısınız. Malzemeleri aldıktan sonra evinizde hızlıca bu nikah şekerlerini yapmaya başlayabilirsiniz. Nikah şekerlerinden alacağınız fiyatı siz belirlemelisiniz. Mutlaka siparişleri yapmaya başlamadan önce kapora almalısınız. Sipariş tamamlandıktan sonra ücretin geri kalanınıda alarak para kazanabilirsiniz.

Evlenecek olan çift modeli sizin belirlemenizi istiyorsa bu süreç biraz daha zor geçecektir. Bu sürecin daha kolay geçmesi için önceden modellediğiniz nikah şekerlerinden oluşan bir katalog yapmanızı size öneririz. Bu kataloglar ile müşterilerin sizin ile çalışma ihtimali artar. Eğer müşteriler herhangi bir model beğenmezse onları dinleyerek kafanızda bir model oluşturmanız gerekecektir. Modeli oluşturduktan sonra hızlıca nikah şekerini yaparak evlenecek olan çifte teslim edebilirsiniz.

Evde Nikah Şekeri Paketleme

Eğer evde kendi modellerinizi üretmeden yapmak istiyorsanız sizin için başka bir seçenek daha var. Bu seçenekte sadece size gönderilen nikah şekerlerini paketlemeniz gerekmektedir. Paketleme yapmak, anlattığımız diğer seçenekler gibi olmayıp daha hızlı süren bir süreçtir. Yapmanız gereken tek şey nikah şekeri satan işletmeler ile görüşmeniz. Bu işletmeler genellikle nikah salonlarının çevrelerinde olmaktadır. Oralara giderek evinizde nikah şekeri paketlediğinizi ve onlarla çalışmak istediğinizi belirtebilirsiniz.Eğer sizin ile çalışmak isterlerse şartlarınızı en baştan belirleyerek çalışamaya başlayabilirsiniz.

Evde Nikah Şekeri Paketleme Maaş

Evde nikah şekeri paketleme işlerinde kazanacağınız miktar, bir ay içerisinde ne kadar fazla ürün paketleyeceğinize bağlıdır. Çünkü iş verenler paketlediğiniz ürün başına maaş verdiğinden dolayı alacağınız maaş tamamen sizin performansınıza bağlıdır. Evde nikah şekeri işi veren işletmeler ortalama olarak ürün başına 3 TL Para vermektedir. Bu durumda ayda en az 2500 Türk Lirası para kazanabilirsiniz. Eğer sizde bu işi yapmak ve bu kadar para kazanmak istiyorsanız hemen başvurunuzu yapın ve çalışmaya başlayın.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Öğrenciler İçin Sigara Paketleme İşi

 

Bizlere mail adresinizi yorum olarak bırakarak şirketlerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca öğrencilerin yaptığı bir diğer iş olan Oyuncak Yapma İşi başlıklı yazımız için tıklayın. 

 

 

 


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ