Öğrenci İş İmkanları

Öğrenciler İçin Evde Nevresim Paketleme

Ev hanımlarının en sevdiği uğraşlardan biri de nevresim ,örtü çeyizlik eşyaların halka açık kullanım alanları veya kendi aralarında değerlendirerek ek gelir elde etmektir.Bu kadar ev hanımın sevdiği ve eğlenerek yapılan işlerden biri olan nevresim paketleme işini sizde oturduğunuz yerden yaparak para kazanmak ve hobi olarak el becerinizi geliştirmek istiyorsanız lütfen yazımızı okumaya devam ediniz.Nevresimler genç kızların çeyizlerinde annelerin evlerinde olmazsa olmazlardandır Türk toplumunun değer verdiği el işlerinden biri olan nevresimlerin paketlenmesi oldukça basit ve pratiktir. Ev işlerinizin arasında yapabileceğiniz aynı zamanda çok kısa bir zamanınızı ayırarak yapacağınız işler arasında olan nevresim paketleme işlerinde önemli bir kaç husus vardır. Nevresimi paketlemeden önce üzerindeki dikiş ve desenlerinin belirgin ve düzgün olması gerekir.

Paketlenecek paketin pürüzsüz ve kaliteli olmadı gerekir aynı zamanda nevresimin ütüsüz bir görünüme sahip olmaması için paketlemeden önce kırışmamasına özen göstermeliyiz. Her tarzda ve desende olan nevresimlerimiz her yaş grubuna ve her zevke hitap etmektedir. Akşamları eşiniz ve çocuklarınızla birlikte hobi olarak yapabileceğiniz evde nevresim paketleme işine talep oldukça yüksek.Hem oturduğunuz yerden para kazanacak hemde boş vakitlerinizi değerlendireceksiniz.Son yılların en popüler meslekleri haline gelen ve ev hanımlarının gözdesi haline gelerek yoğun talep ve ilgi gören ek işlerden birisi olan nevresim paketleme işi tam size göre. Eğer ek iş yaparak para kazanmak istiyorsanız evde nevresim paketleme işi yaparak hem para kazanacaksınız hemde bu işte kendinizi geliştirerek ilerleyen zamanlarda kendi işinizi bile kurabilirsiniz. Bu sayede bolca tecrübe kazanmış olacaksınız. Evde nevresim paketleme işlerini veren firmaları nasıl bulacağınızı bilmiyorsanız elimizden geldiğince sizlere yardımcı olacağız.

Evde Nevresim Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde paketleme işini yaparak para kazanma yollarından biri olan nevresim paketleme işleri aralarında ev hanımlarının en kolay yaptığı işlerden biridir. Size bu bölümde bu işin nasıl yapıldığını ve hangi firmalar ile çalışabileceğinizi anlatacağız. Öncelikle bu işi veren firmalar mahallenizde bulunan terziler ve yorgan yapan kişiler tarafından verilmektedir. Eğer çevrenizde bu tarz işletmeler var ise hemen iletişime geçerek iş detaylarını öğrenebilirsiniz. Bu tarz işletmelerin istedikleri şey çok zahmetli bir iş olmadığından dolayı verdikleri para çok değildir fakat emeğinizin karşılığını alacağınızı söyleyebiliriz. Evde nevresim paketleme işinde yapmanız gereken daha demin saydığımız işletmelerin kendi ürettikleri nevresimleri naylon paketlerin içerisine koyduktan sonra üzerine etiket basmanız gerekmektedir. Bu işlemi gerçekleştirmeniz sonucunda firmanın sizden istediğini gerçekleştirmiş olmaktasınız.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Öğrenciler İçin Özel Ders Vererek Aylık Ek Gelir

Eğer bu işi evinizde rahatça yapabileceğinizi düşünüyorsanız sizde en yakın zamanda bu işi yapmak için gerekli hazırlıklara başlayabilirsiniz. Bu iş için evinizde geniş bir alana ihtiyacınız var çünkü bu nevresimleri tamamen açıp dikkatlice ve kırışmayacak şekilde katlamanız gerekiyor. Bu işin diğer püf noktası ise bu nevresimleri öyle bir katlamalısınız ki  naylon paketin içine tam girmesi gerekiyor ve bu paketin şişik bir şekilde durmaması gerekiyor. O yüzden çok özenli bir şekilde çalışmanız çok önemlidir. Evde nevresim paketleme işi veren firmalar ödeme kısmını ise ürün teslim edildikten sonra yapmaktadır. Bunun sebebi ise iş verenin paketlenen ürünleri incelemek istemesinden kaynaklamaktadır. Eğer istediği gibi olmazsa sizden o ürünü tekrardan paketlemenizi istemesinden kaynaklanmaktadır. Eğer her şeyi iş verinin istediği gibi yaparsanız teslimat başına en az 100 Türk Lirası parayı rahatça kazanabilirsiniz. Eğer bu iş sizin için uygunsa en yakın zamanda başvurunuzu yapabilirsiniz.

 

Bizlere mail adresinizi yorum olarak bırakarak şirketlerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca öğrencilerin yaptığı bir diğer iş olan Nohut Pilav Yaparak Para Kazanma başlıklı yazımız için tıklayın. 

 

 


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu