Öğrenci İş İmkanları

Öğrenciler İçin Evde Nevresim Doldurma İşi

Ev hanımlarının ek iş fırsatlarına talebi oldukça yoğun bunlardan bir tanesi de nevresim doldurma işi yani nevresimlerin içini yorganla destekleyebiliriz. ev hanımları zahmetsiz ve pratik olarak yapacağı evde ek işlerle birlikte hem bütçelerine destek olacak hem de boş zamanlarını etkili ve verimli şekilde değerlendirebilecektir. Evinizde kahve molası verdiğinizde evinizdeki işleri bitirdiğinizde ya da akşamları eşiniz ve çocuklarınızla otururken nevresim doldurabilirsiniz zamanınızı almaz zahmetsiz ve oldukça pratiktir.Hem kendinize hemde evdeki işinize bolca vakit ayırabileceğiniz bir iş grubudur.

Ev hanımlarının oldukça yoğun talepte bulunduğu evde nevresim doldurma işi artık sizinde meslek gruplarınız arasında yer alabilir.Belirli nevresim çeşitleri ve yorgan çeşitleri vardır bunları seçmek sizin elinizde hem yaparken keyif alacak hem de ek gelir sağlayacaksınız. Son yıllarda ev hanımları internet ve ticarette oldukça aktif sizde bu alanda kendinize bir yer edinmek istiyor sosyal medya ve ek iş fırsatlarından kendinizde bu gine kadar farketmediğiniz uğraşlarınızı görmek ve bunları çıkarmak istiyorsanız ek iş fırsatlarından nevresim doldurma işinden başlayabilirsiniz.

Evde nevresim doldurma işi oldukça az yaptırtılan bir iştir. Muhtemelen sizde ilk kez duymuşsunuzdur bu işi. Çünkü nevresim doldurma işini genelde köylerde insanlar kendisi yapar ve başkasına yaptırmamaktadırlar. Bu yüzden büyük şehirlerde herkesin yaptığını göremezsiniz. Bu işin yapılmasının amacı ise nevresim üreten firmaların bazı zamanlarda yorgan üretmektedir. Bu nevresimlerin içerisine yorgan yerleştirmeleri gerekmektedir. Bu işlemi yapacak bir makinaları olmadığı için insan işçiliğine başvurmaktalardır.

Bu sayede sizin gibi ev hanımlarınada iş istihdamı sağlamış oluyorlar. Aynı zamandada sizin için boş vakitlerinizi değerlendirmek için bir fırsat olmuş oluyor. Bu firmalar atölyelerinde bu işlem için yer ayarlamadığı için çevrelerinde oturan ev hanımlarına evde bu işi yapmaları için fırsat tanımaktadırlar. Bu sayede işçiliğini beğendikleri kişilerle uzun süreçli bir işe girmektediler ve aynı zamanda zam yapmaktadırlar. Sizinde böyle bir niyetiniz var ise en yakın zamanda bu firmalar ile iletişime geçerek evde nevresim doldurma işi hakkında görüşme ayarlayabilirsiniz. Bu işe başlamadan önce çevrenizde bu atölyeyelerle çalışan biri var ise onlardan bir referans ayarlamalısınız ki firma size güvenebilsin. Her şartı gerçekleştirdikten sonra bu firma ile görüşerek iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Öğrenciler İçin Evde Antep Fıstığı Kırma İşi

Evde Nevresim Doldurma İşi Detayları

Çevremizde gördüğümüz çoğu nevresim ürünleri satan dükkanlar havaların soğuması ile yorgan satmaya başlamaktadır. Bu dükkanlarada nevresim ve yorganlar atölyeden geldiği için bunları birleştiricek kişiler aranmaktadır. Bu kişileride çevre mahalelerde oturan ev hanımları arasından seçmektedirler. Sizinde çevrenizde böyle iş yerleri var ise sizde ilk fırsatta onlar ile görüşerek bu işe ihtiyacınız olduğunu ve onlarla çalışmak istediğinizi belirterek iş başvurusu yapabilir ve kariyeriniz anlamında ilk adımı atabilirsiniz. Bu firmalar sürekli çalışmaktadırlar fakat sipariş geldikçe. Yani demek istediğimiz bu firmalar bir kaç kişi ile anlaşırlar ve siparişler geldikçe sizler ile iletişime geçerek hızlıca bu nevresimleri doldurmanızı isterler.

Eğer bir sıkıntı çıkarsada tekrar yapmanızı isteyecektir bu firmalar. Onun dışında bu bahsettiğimiz iş veren firmalar doldurduğunuz nevresim başına ücret ödemektedirler. Bu yüzden işinizi kaliteli yapmalısınızki paranızı tam alabilesiniz. Eğer doldurma işleminde bir sıkıntı çıkarsa sizden ücret kesme hakları bulunmaktadır. Bu şekilde çalışmak sizin içinde uygun ise en yakın zamanda çevrenizde bulunan iş veren firmaya giderek başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Evde nevresim doldurarak her ay 1250 Türk lirası para kazanabilirsiniz.

Bizlere mail adresinizi yorum olarak bırakarak şirketlerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca öğrencilerin yaptığı bir diğer iş olan Nevresim Paketleme başlıklı yazımız için tıklayın. 

 


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu