Öğrenci Kredi

Öğrenciler İçin Evde Nazar Boncuğu Paketleme İşi

Öğrenciler İçin Evde Nazar Boncuğu Paketleme İşi

Evde Nazar Boncuğu Paketleme İşi

Hayat şartları zorlandıkça insanları çalıştığı işten aldığı maaş yetmemeye başlamaktadır. Maaş yetmemeye başlayınca ek işlere yönelmeye başlamıştır bir çok kişi. Fakat ek iş bulsalar bile diğer işi ile zamanı çakıştığı için maalesef çalışamamaktadırlar. Bu nedenden dolayı her geçen gün kazandığınız para size yetmemeye başlamaktadır. Bu durumda sizlerin aile bütçenize destek olmak için bir teklifimiz var. Her gün oturduğunuz yerden para kazanmak istiyorsanız ve bu işi yaparken evinizin gündelik işinide aksatmak istemiyorsanız bu anlatacağımız iş tam size göre. Yapmanız gereken iş çok basit. Firmalar ile anlaşarak onların uğraşmak istemediği ve oldukça masraflı gördükleri paketleme işlerini evinizde siz yaparak para kazanmak ister miydiniz ?. Eğer bu sorunun cevabı evet ise  Öğrenciler İçin Evde Nazar Boncuğu Paketleme İşi başlıklı yazımızı okumaya devam edin.

Belirttiğimiz gibi firmalar masrafları arttığı için artık evlerde paketleme işi yapan ev hanımlarıyla çalışmak istemektedirler. Bu şekilde sigorta vb masraflardan kurtulmuş oluyorlar. Bugün size anlatacağımız iş, evde paketleme işleri arasına yeni eklenmiş olan bir evde paketleme işidir. Bu iş için paketlemeniz gereken ürün ise nazar boncuğudur. Bildiğiniz üzere Türkiye’de hemen her evde bulunan nazar boncuğu Türk toplumu için çok önemli inançlardan biridir. Çünkü nazar boncuğunun insanların üzerindeki nazarı aldığı inanılır. Hatta bu yüzden yeni doğan çocukların üzerine hemen nazar boncuğu iğnelerler. Nazar boncuları çok satıldığından dolayı tuhafiyeler her ay fazlaca nazar boncuğu sipariş almaktadırlar. Sizde bu durumu kendiniz için karlı bir hala getirecek olacaksınız. Eğer bu iş sizin için uygunsa okumaya devam edin.

Nazar Boncuğu İşi Veren Firmalar

Nazar boncuğu paketleme işi veren firmaları bulmak için nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini bu bölümde sizler için anlatacağız. Bu işi veren firmalar bölgeden bölgeye değişiklik göstermektedir. Bunun sebebi ise siparişlerin sayısıyla alakalı olmaktadır. Çünkü siparişler ne kadar fazla olursa haliyle daha büyük firmalar bu işi yapmaktadır. Eğer bu işi yapacaksanız öncelikle etrafınızda nazar boncuğu üreten ve satan işletmeler ile görüşmelisiniz. Bu firmalar genellike evde nazar paketlemeyen kişileri aramaktalar zaten.

Bu sebepten dolayı kolaylıkla bu işi bulabileceğinizi düşünüyoruz. Nazar boncuğu paketleme işi veren firmayı bulduktan sonra ve iş veren firmayla anlaştıktan sonra sıra evde nazar boncuklarını paketlemeye geliyor. Bu firmaların çalışma mantığı şu şekildedir. Öncelikle iş veren firmalar kimseyle sürekli çalışmamaktadır. Sipariş geldikçe çalıştıkları evde paketleme yapan kişiler ile iletişime geçer ve malzemeleri teslim eder ve en yakın zamanda ürünlerinin paketlenmiş halde iş verene teslim edilmesini beklerler. Eğer iş verenler sizin çalışma şeklinizi beğenirlerse süreli sizinle çalışmak isteyeceklerdir. Evde nazar boncuğu paketleme işini firmalar genelikle tuhafiyeler veya tuhafiye ürünleri üreten fabrikalar olmaktadır. Bu iş verenler ile iletişime geçerek en yakın zamanda bu işi yapmaya başlayabilirsiniz.

Nazar Boncuğu Paketleyerek Ne Kadar Para Kazanmak Mümkün ?

Evde nazar boncuğu paketleyen firmaların nasıl çalıştığını ve kimlerle nasıl çalıştığını elimizden geldiğince sizlere aktardık. Bu işin sürekli olmadığından size vereceğimiz rakamlar haliyle net rakamlar olmayacaktır. Evde nazar boncuğu paketleme işi veren firmalar sipariş başına para vermektedir. Bu sebepten dolayı elinizden geldiğince fazla sipariş almaya çalışın. Bunun çözümüde yaptığınız işleri çok kaliteli yapmaktan geçiyor. Bu iş veren firmalar sipariş başına ortalama 80 Türk Lirası para vermektedir. Bu şekilde kazanacağınız para en az ayda 1000 Türk Lirası olabilir. Evde Nazar Boncuğu paketleme işi hakkında anlatacaklarımız bu kadar, merak ettiklerinizi sormaktan çekinmeyin.

Bizlere mail adresinizi yorum olarak bırakarak şirketlerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca öğrencilerin yaptığı bir diğer iş olan Nikah şekeri paketleme başlıklı yazımız için tıklayın. 

 


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ