Öğrenci İş İmkanları

Öğrenciler İçin Evde Masa Örtüsü Paketleme İşi

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Evde Masa Örtüsü Paketleme İşi

Hanımların en önem verdiği konulardan biri de evde ki masa örtüleridir. Güzel ve kaliteli görünmesi gerekir çünkü evi güzel gösteren masa örtülerinin desenleridir.Hanımların en sevdiği  ve en önem verdiği yerlerden biri olan balkonların olmazsa olmaz masalarını süslemek oldukça keyifli ve eğlencelidir.Kumaşlarımızın kenarlarını işlemek, desenlerini şekillendirmek tamamen evin havasını değiştireceği gibi el becerinizi de geliştirerek ek gelir elde etmenizi sağlayacaktır.Masa örtüsü hanımlar için bu kadar önemli olmasının diğer özelliklerine bakacak olursak eve gelen misafirlerini güzel bir masada ağırlamak isterler. Kahve içerken ,muhabbet ederken sevdikleri emek verdikleri işlemeleri görmek hoşlarına gidecektir. Son dönemlerin popüler desenlerini uygulayabilir yada vintage desenler kullanarak kendi zevkinizi yaratabilirsiniz.Evlerini güzelleştirmek sizin elinizde. Oldukça basit uygulamaları ile masalarınızı güzelleştirir aynı zamanda bütçenize fayda sağlayabilirsiniz. Masa Örtüsü Paketleme işi de tam burda devreye giriyor.

Mutfak masanızı tamamen mutfağa uyumlu sade tonlarda tercih ediyorsanız balkonunuzu yemyeşil bahçe havasında süslemek sizin elinizde balkonunuzda kahve içerken mutlu olur keyif alırsınız.Salonunuza yakışacak sık ve boncuklu desenler yaparak salonunuzun havasını değiştirir ve modern görünüm yakalamış olursunuz.Kumaşlarınızın kenarlarını işleyerek ve kumaşın üzerindeki işlemeleri yaparak evde hem hobi yapar hemde evde oturarak para kazanmış olursunuz. Herkesin zevkine göre masa örtüsü yapımı mevcuttur.

Hasır masa örtüsü yapımı ;oldukça basit ve spor görünümlü olan hasır masa örtüsü takımı evinizin havasını değiştirecek ve sizi asla yormayacaktır.Kanaviçe masa örtüsü takımı yapımı biraz zahmetlidir.Genç kızların çeyizinde mutlaka bulunan gelenekselleşmiş ve oldukça güzel bütçeli bir üründür.Ev hanımlarının gözdesi haline gelmiştir. Fransız  güpürlü Masa Örtüsü salonlarınız için oldukça şık ve güzel bir desendir.Akşam yemeklerinde misafirlerinizi ağırlarken rahatça kullanabilirsiniz ve yapımı oldukça basittir.Eğer sizde bu tür masa örtüsü yapımı ile ilgileniyor hem el becerim gelişsin hemde ek gelir elde edeyim diyorsanız yazımızı lütfen okumaya devam edin.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Öğrenciler İçin Evde Çorap Paketleme İşi

Evde Masa Örtüsü Paketleme İşi Veren Firmalar

Masa örtüsünün nasıl kullanıldığını ve en çok hangi modellerin tercih edildiğini sizler için açıkladık. Eğer bu işi firmalar aracılıyla yaparak daha rahat para kazanmak istiyorsanız bunun için izlemeniz gereken yolu anlatacağız. Bu işi yapacaksanız önce firmaları bulmanız gerekiyor. Evde masa örtüsü paketleme işi veren firmaları bulmak için pazarlara giderek orda masa örtüsü satan kişilerle görüşerek bu firmaları öğrenebilirsiniz. Bu firmaları öğrendikten sonra size en yakın iş veren firma ile görüşerek iş başvurunuzu yapabilirsiniz. İş başvurunuz olumlu sonuçlanır ise firma sizinle iletişim numaranız üzerinden ulaşarak bu işi sizinle yapmak istediklerini söyleyecektirler. Hersey sizin içinde uygunsa hemen iş başı yapabilirsiniz. Malzemeleri almak için en yakın zamanda firmanın deposuna giderek masa örtülerini alabilir ve işinize başlayabilirsiniz.

Evde masa örtüsü işi veren firmanın sizden istediği ise size verdiği masa örtülerini tek tip olacak şekilde katlayarak naylon poşetlere koymanız ve ve poşetlerin üstüne etiket basarak işi bitirmeniz gerekiyor. Firmanın sizden istediği bu işi düzgünce yaptıktan sonra ilk fırsatta iş veren firmaya masa örtülerini teslim etmelisiniz. Bu iş sonucunda firma yaptığınız işi güzel bulursa bir kez daha çalışmak için sizinle iletişime geçecektir. Eğer kazandığınız ücret sizin için yeterli değil ise başka firmalar ile çalışarak kazancınızı katlayabilirsiniz. Bu iş için teslimat başına alacağınız ücret ortalama olarak 250 Türk Lirasıdır. Bu şekilde evinize her ay destek olabilirsiniz. Merak ettiklerinizi bize sorabilirsiniz.

Bizlere mail adresinizi yorum olarak bırakarak şirketlerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca öğrencilerin yaptığı bir diğer iş olan Meyan Kökü Paketleme başlıklı yazımız için tıklayın. 

 


İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu