Öğrenci Kredi

Öğrenciler İçin Evde Mandal Toka Montaj ve Paketleme İşi

Öğrenciler İçin Evde Mandal Toka Montaj ve Paketleme İşi

Evde Mandal Toka Montaj ve Paketleme İşi

Evde oturduğunuz boş zamanlarınızı değerlendirmek ister misini ?. Eğer maddi anlamda zor durumdaysanız ve paraya ihtiyacınız var ise bu iş tam size göre. Maddi anlamda ailenize destek vermek istiyorsanız evde mandal toka paketleme işini yapabilirsiniz. Evde Mandal Toka Montaj yaparak ek kazanç sağlamak istiyorsanız bu yazıyı okumaya edin.

Ekonomik yetersizlik her ailenin son zamanlarıdaki sorun. Bu sebepten dolayı artık herkes boş zamanını değerlendirmek için ek iş aramaktadır. Bu ek işleri yaparak ayda en az 1500 Türk Lirası kazanan aileler bulunmakta.

Evde mandal toka paketleme işi son zamanlarda çok yaygın olan bir ek iştir. Çünkü mandal okaları herkes kullanmakta ve her yerde bulunabilecek bir aksesuardır. Bu sebeple mandal yoka paketleme işini sizde rahatlıkla yapabilir ve ek gelir sağlayabilirsiniz.

Evde Mandal Toka Paketleme ve Montaj İşi Detayları

Mandal tokalar herkesin çok kullandığı bir aksesuardır. Çok kullanılmasından dolayıda çok fazla satılmaktadır. Bu mandal tokalar fabrikada üretilirken montaj edilmez. Sadece 2 parçası ve yayı üretilir, ürünün montajını yapmak satın alan kişiye kalmaktadır. Bu yüzden iş veren kişiler bu montajı yapacak kişiler aramaktadırlar. Hal böyle olunca iş verenler ede mandal toka montajı yapan kişiler aramaktadır.

Evde paketleme ve montaj işi yapmayı düşünüyorsanız çevrenizde bunu yapan biri varsa hemen ona haber vermelisiniz. Çünkü iş verenler birisine iş verecekse bu kişiler aracılığıyla iletişime geçer. Eğer tanıdığınız birisi yoksa sizde çevrenize bu işi yapmak istediğinizi söyleyin. Elbet sonunda birinin kucağına gidecektir bu durum. Bi şekilde iş veren ile iletişime geçtikten sonra şartlarınızı en başta konuşun. Bu şartlar ise ürünleri ne zaman teslime edeceğiniz, ne kadar para istediğiniz ve montaj yapabileceğiniz maksimum ürün sayısı gibi şeylerdir. Evde mandal toka montajı işinin parasının yarısını her zaman iş başında alın. Bu bizim size bir tavsiyemizdir.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Öğrenciler İçin Evde Lastik Toka Paketleme İşi

İş veren ile anlaştıktan sonra en yakın zamanda evinize mandal tokaların ve yayların içinde olduğu bir kargo gelecektir.Malzemeleri kutudan çıkardıktan hemen sonra montaj işine başlayabilirsiniz. İşe başlamadan önce malzemeleri düzenli bir şekilde ayırırsanız bu sizin hem işinizi kolaylaştıracak hemde hızlandıracaktır. Bu ürünün montajı ise çok kolay. Yapmanız gereken iki adet toka parçasını yay ile birleştirmektir. Bu işlemi düzgünce yapmanız durumunda ilk montajınızı yapmış oluyorsunuz. Bütün ürünlerin montajını yaptıktan sonra tabikide işiniz bitmiyor. Bu ürünler hemen satışa çıkacağı için paketlemenizde gerekiyorum. Evde montajını yaptığınız mandal tokaları ufak poşetlerin için 5erli şekilde koymanız ve ağzını iyice kapatmanız gerekiyor. Bütün tokalar paketlendikten sonra size gelen kolinin içerisine koyarak iş verene kargolamanız durumunda işiniz bitiyor ve sıra maaşınızı almaya kalıyor.

Evde Mandal Toka Montajı İşi Maaş

Evde mandal toka montajı ve paketlemesini yaptıktan sonra geriye sadece maaşınızı almak kalıyor. Bu durumu 2 farklı şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İsterseniz iş verene banka hesabınızın bilgilerini göndererek parayı hesabınızı yatırmasını isteyebilir yada dükkana gidereke paranızı elden teslim alabilirsiniz. Bu durum tamamen sizin keyfinize kalmıştır. Fakat elden teslim almaya giderseniz paranız elinize daha çabuk geçebilir. Çünkü banka havalesi geçerken bazı aksaklıklar oluştuğundan dolayı paranın yatması hakkında sorunlar oluşabiliyor. Sizde bu işi yapmak istiyorsanız bu makaleyi dikkatlici okuyarak bu iş hakkında bilgi edinebilir ve bu işi yapabilirsiniz.

Bizlere mail adresinizi yorum olarak bırakarak şirketlerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca öğrencilerin yaptığı bir diğer iş olan Masa Örtüsü Paketleme başlıklı yazımız için tıklayın. 

 


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Melda dedi ki:

    Merhabalar İstanbul Eyüp te ikamet ediyorum daha önce Beykoz tarafında mandal toka işini yapmıştım şuan çalışmıyorum. Küçük boy mandal tokalarda günde ortalama 3000 bin adet toka yapmaktayım. Tüm günüm müsait dönüş yaparsanız sevinirim

BİR YORUM YAZ