Öğrenci Kredi

Öğrenciler İçin Evde Mandal Montaj İşi

Öğrenciler İçin Evde Mandal Montaj İşi

Evde Mandal Montaj İşi

Çalışmak isteyipte farklı nedenlerden dolayı çalışamayan ev hanımlarına müjde. Artık evinizde oturduğunuz yerden para kazanabilecek hemde boş zamanlarınızı değerlendirebileceksiniz. Evde paketleme işlerinden sonra artık evde montaj işleride popüler olmaya başladı. Evde mandal montajlayarak bir sürü ev hanımı hayallerini kurduğu bir çok şeyi satın alabildi ve bunun üstüne ev ekonomisine destek olmaya başladılar. Bunların hepsini evde mandal montajlayarak yaptılar. Evde mandal montajlama yeni bir iş olduğu için bu işi yapmayı bilen çok kişi yok. Hal böyle olunca firmalarda böyle birisini bulduğu zaman yüksek ücretler karşılığında çalıştırmaktalar. Sitemiz sayesinde bu mandal montajlama işini size en ince detayına kadar anlatacağız. Bu makale sayesinde gözünüz kapalı halde bu işi yapabilir hale geleceğinizi garantiliyoruz.

Evde mandal montajlama işi sizinde ilgilinizi çektiyse bu makalede nasıl montajlama yapabileceğinizi ve bu montajlama işini nereden bulabileceğinizi sizlere elimizden geldiğince anlatmaya çalışacağız.

Evde Mandal Montajı İşini Nasıl Yaparım ?

Son zamanlarda ekonominin kötü olması nedeniyle bir çok fabrika ,montaj işi yapan elemanlarını işten çıkarmak zorunda haldı. Bu durumdan dolayı fabrikalar bu işi daha ucuza yapan aracı firmalarla anlaştılar. Bu aracı firmalarda kendi montajcıları olup onalara bu işi yaptırtmaktalardır. Bu firmaların kimisi kendi atölyelerinde çalışmakta kimiside evlere gönderip orda yaptırtmaktadır. Hangileriyle çalışacağınız size kalmış bir durum . Biz sizin için iki firmanında çalışma şeklini detaylıca anlatacağız.

Öncelikle bu işi evde yapmak istiyorsanız bu firmaların hepsini araştırmalı ve hangilerinin evde çalışmanıza izin verdiğini bulmanız gerekmektedir. Evde çalışmanıza izin veren firmayı bulduktan sonra şartlarıda iyice araştırmanız gerek. Bu şartlar genelde günde en az kaç tane montaj yapman gerektiğini belirten şartlar olmaktadır. Şartları uygun bir firmayı bulduktan sonra sıra başvuru yapmak oluyor. Başvurunuz onaylandığında işe hemen başlayabilirsiniz. İş veren firma montajını yapmanızı istediği mandalları sizin evinize gönderiyorlar. Size gönderilecek olan malzemelerin içerisinde masal çiftleri ve yay olması gerekmektedir. Ürünler size sayılı gönderildiği için kutudan hepsini çıkarıp saymanızı tavsiye ederiz. Çünkü eksik çıkan bir parça olduğunda ve siz bunu en başında bildirmediğinizde bu sizin ücretinizden kesilmektedir. Aynı zamandada işverenin gözünde güvensizliğe sebep olmaktadır. Sayım işleminizde tamamlandığında işe hemen başlayabilirsiniz.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Öğrenciler İçin Yapay Çiçek Paketleme İşi

Evde mandal montajı işi oldukça basittir. Yapmanız gereken tek şey mandalın iki yüzünü aynı hizada tuttuktan sonra yayı sabitlemek. Bu şekilde yapacağınız montaj ile para kazanabilirsiniz. Firmalar gün içerisinde montajlamanız gereken mandallar için bir kota koyar. Bu kota genellikle 200 adet olur. İş veren günlük olarak sizden ürünleri teslim aldığından dolayı gün içerisinde en az 200 adet mandal montajlamalısınız. Eğer kotayı geçemezseniz ödenecek ücretten kesinti yapılacaktır. Ürünlerin teslimi içinde firma yetkilisi evinizden teslim almaktadır. Bunun sayesinde yol parası veya kargo parası ödemekten kurtulmuş oluyorsunuz.

Evde Mandal Montajı Yaparak Ne Kadar Para Kazanabilirim ?

Evde mandal montajlayarak kazanacağınız para tamamen sizin çalışma hızınıza bağlı. Çünkü firmalar size montajlanan ürün başına para verdiğinden dolayı ne kadar fazla ürün montajlarsanız kazanacağınız parada o kadar artacaktır. Bu sebeple öncedende bahsettiğimiz gibi montajlama işlemini hızlı bir şekilde yapmalısınız. İş veren firmalar arasında fiyat politikası farklılık göstersede ürün başına verilen ücret ortalama 0.30 TL’dir. Yani günde en az 200 adet mandal montajlamak zorunda olduğunuzdan dolayı günde en az 60 Türk Lirası kazanabilirsiniz. Basit bir hesapla ayda en az 1800 Türk Lirası para kazanmanız çok kolay.Sizde evinizde rahat bir şekilde otururken aynı zamanda montajlama işi yaparak para kazanmak istiyorsanız hemen başvurunuzu yapın.

Bizlere mail adresinizi yorum olarak bırakarak şirketlerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca öğrencilerin yaptığı bir diğer iş olan Mandal Toka Paketleme başlıklı yazımız için tıklayın. 

 


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ