Öğrenci Kredi

Öğrenciler İçin Evde Makale Yazarak Para Kazanma İşi

Öğrenciler İçin Evde Makale Yazarak Para Kazanma İşi

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Evde Makale Yazarak Para Kazanma İşi

Günümüzde bir çok firma işlerini internet ve sosyal medya üzerinden yürüttüğü için sloganları ve açıklama yazıları çok önemlidir. Çünkü insanlar bir firmadan hizmet almadan veya çalışmadan önce mutlaka bu yazıları okumaktadır. Onun dışında bir çok websiteside kendileri için makale yazacak insanlar aramaktadırlar. Çünkü bir websiteyi 2 kişinin idare ettirmesi bu zamanlarda gerçekten çok zor. Bu sebepten dolayı internet aleminde firmalar ve websiteler için sürekli olarak makale yazacak insanlar aranmaktadır. Tabi her makale yazıyorum diyenlede kimse çalışmamaktadır. Bu konuda önceden makale yazmış veya çalıştığı kişilerin ona referans olduğu belgeler görmek istemektedir firmalar. Eğer sizinde makale yazma gibi bir düşünceniz var ise bu işin bütün ayrıntılarını size bu makalede anlatacağız.

Günümüzde evde çok boş vakti olan ev hanımları, öğrenciler ,emekliler sürekli onlara uğraş olacak işler veya hobiler aramaktadırlar. Bu sebeple sürekli bir iş arayışındadırlar. Aynı zamandada bu hobilerle uğraşırken bir kazançta sağlamak istiyorlar. Çünkü son zamanlarda ülkemizdeki ekonomik durumlardan dolayı emekli maaşları insanlara yetmemektedir. Eğer sizde bu durumdaysanız evde oturduğunuz yerden makale yazarak hem vakit geçirmiş olursunuz hemde rahatça para kazanmış olacaksınız. Bu iş için bütün detayları sizler için elimizden geldiğince anlatmak isteriz. Detaylar için okumaya devam edin.

Evde Makale Yazmak

İnternet siteleri ve firmalar için makale yazacaksanız öncelikle tanıtım yazıları hakkında bilginiz olması gerekmektedir. Bu sebeple internette bulabildiğiniz kadar tanıtım yazılarını bulun ve okuyun. Bunun dışında eğer sipariş alırsanız size verilecek olan bu siparişin detayları hakkında iyi araştırmalar yapmanız gerekmektedir. Çünkü bilgi sahibi olmadığını bir konu hakkında yazı yazmanız gerçekten zor olur. Öyle bir makaleyi yazabilseniz bile kalitesiz olacağınızdan dolayı iş veren ile sorunlar yaşayabilirsiniz.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Öğrenciler İçin Evde Telefon Kılıfı Süsleme İşi

 

Sürekli kendinizi geliştirin. Evinizde boş vakitlerde kitap okuyarak makale yazımında kendinizi oldukça fazla bir şekilde geliştirebilirsiniz. Makalenizde yazdığınız şeyler kendini tekrar etmemeleri ve okuyucuyu sıkmaması gerekir. Konudan çok fazla kopmadan yazılarınızı yazmalısınız. Bunun dışında makaleyi yazarken her zaman bir alıcı gözüyle okumalısınız. Bu sayede kendi makalenizde bulunan eksikleri her zaman rahatlıkla görebilirsiniz. Bu saydıklarımızın dışında sizlere anlatabileceğimiz fazla bir şey bulunmamaktadır maalesef. Bundan sonrası tamamen sizin kendinizi geliştirmenize kaldı.

Evde Makale Yazarak Ne Kadar Para Kazanmaktadır

Eğer evde makale yazacaksanız en önemlisi fiyat politikanız. Çünkü piyasa çok fazla makale yazan kişiler bulunmaktadır. Bu sebeple kendinizi bir şekilde öne çıkarmanız gerekiyor. Makale yazımında fiyatlandırmalar kelime üzerinden yapılmaktadır. Yani 100 kelimesi 1.5 TL gibi şekilde yapılıyor. Eğer bu sektörde kendinizi gösterecekseniz fiyat politikanızı biraz aşağıda tutmanızda fayda var çünkü insanlar sizi tanımıyor ve haliyle çok yüksek paralar teslim etmek istememektedirler. Bu sebeple fiyatınızı düşük tutmanızda fayda var.

Sipariş aldığınızda mutlaka paranızı önden almanızı tavsiye ederiz. Çünkü makaleyi beğenmedim diyip paranızı göndermeyecek insanlarla karşılaşacaksınız. O yüzden parayı baştan alın. Eğer müşteri makaleyi beğenmez ise düzeltmeler yapacağınızı veya yeniden yazacağınızı söylerseniz orta yol bulmuş olacaksınız.

Makale sektöründe kazancağınız para tamamen sizin yazdığınız makalelerin kalitesine bağlıdır. Çünkü müşteri sizin makale yazma tarzını beğenir ise sizinle sürekli çalışmak isteyecektir. Siparişlerde genellikle 20 ve üzeri sayılarda olduğundan dolayı günde en az 50 TL civarında para kazanmanız çok kolay. Bu şekilde siparişler alırsanız eğer ayda 2000 Türk Lirası kazanabilirsiniz. Elimizden geldiğince sizlere makale yazmanın inceliklerini anlattık. Eğer merak ettiğiniz bir konu var ise yorum kısmına yazarak bizlere sorabilirsiniz.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Öğrenciler İçin Evde Küpe Paketleme İşi

Bizlere mail adresinizi yorum olarak bırakarak şirketlerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca öğrencilerin yaptığı bir diğer iş olan Makyaj Seti Paketleme başlıklı yazımız için tıklayın. 

 

 


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ