Öğrenci İş İmkanları

Öğrenciler İçin Evde Leblebi paketleme

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Evde Leblebi paketleme

Evde oturduğu yerden para kazanmak isteyenler için son zamanlarda çok tercih edilen evde paketleme işleri arasında popüler olan evde leblebi paketleme işi hakkında sizlere elimizden geldiğince bilgi vereceğiz.

Leblebi Türk toplumunda en çok tercih edilen kuruyemişlerden biridir. Bundan dolayı leblebi oldukça fazla tercih edilmektedir. Leblebiler kuruyemişçilerde genellikle kilo üzerinden satılmaktadır. İnsanların canı çektiğinde bir avuç yiyebilmeleri için azar azar olacak şekilde kese kağıtlarına yerleştirilerek satılmaya başlandı. Bu kese kağıtlarını kafeler, kuruyemişiciler , marketler vb işletmeler fazlasıyla satmaktadır. Fakat bu kese kağıdında satılan leblebiler sonradan insan eli ile paketlendiğinden dolayı oldukça emek gerektiren bir iştir. Bu sebepten dolayı işletmeler bu leblebileri paketlemeleri için evde paketleme yapan insanlardan yardım almaktadır. Eğer sizde evinizde paketleme yapıyorsanız evde leblebi paketleyerek ek gelir elde edebilirsiniz.

Evde Leblebi Paketleme Detayları

Evde leblebi paketleme işi yüksek para kazandırmasından dolayı çok fazla kişinin tercih ettiği evde paketleme işlerinden biridir. Genellikle ev hanımlarının , emeklilerin tercih ettikleri paketleme işlerinde her gün yeni bir paketleme işi türü ortaya çıkmaktadır.

Evde paketleme işi diğer paketleme işleri gibi basitçe yapılan bir iştir. Bu yüzden evinizde rahata yapabileceğiniz bir iş olduğunu düşünüyoruz. Bu iş yapmanız gerekenler çok basit. Öncelikle bir iş verenle anlaştıktan hızlıca işe başlayabilirsiniz. İş veren malzemeleri evinize gönderdikten sonra hızlıca malzemeleri kontrol etmelisiniz. Malzemele kutusunun içinden leblebi, kese kağıdı , etiket çıkması gerekiyor.

Malzeme kutusundan çıkan leblebileri kese kağıtlarının içine eşit bir şekilde dağıttıktan sonra hepsinin üstüne etiketlerini yapıştırdıktan sonra paketleme işiniz bitmektedir. Paketleme işiniz bittikten sonra , iş vereni arayıp tekrardan malzeme isteyebilir ve evde leblebi paketlemeye devam edebilirsiniz.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Öğrenciler İçin Evde Sabun Paketleme İşi

Evde Leblebi Paketleme Maaş

Evde paketleme işi yapmak isteyen herkesin en çok merak ettiği konulardan biri olan maaş hakkında bu bölümde bilgi vereceğiz. Sizinde çokça duyduğunuz paketleme işlerinde para kazanmanın sınırı olmamaktadır. Bunun sebebi ,istediğiniz kadar iş verenle istediğiniz kadar paketleme işi yapabileceğinizden dolayı sabit bir maaş bulunmamaktadır.

Evde leblebi paketleme işinde paketlediğiniz kese kağıdı başına para almaktadır. Kese kağıdı başına verilen para ortalama 3 TL’dir. Günde 50 tane leblebi paketleyerek 5.000 Türk Lirası para kazanabilirsiniz.

Bu işi yaparak kazancınızı artırmak istiyorsanız size verebileceğimiz tavsiyeler var. İlk tavsiyemiz, bu işi bireysel çalışarak yapabilirsiniz.Bu şekilde size kalan kar daha fazla olacaktır. Bu durumda sizin ürettiğiniz malzemeleri belirli işletmelere satmanız gerekecek.

Diğer tavsiyemiz ise kendi takımınızı kurarak evinizde seri üretime geçerek gün içerisinde yüzlerce ürün paketleyebilirsiniz .Bu durumda tek başınıza kazanacağınız miktarın en az 5 katını kazanabilirsiniz. Evde leblebileri paketledikten sonra teslim ederken paketlediğiniz ürünler sayılarak kazandığınız para hemen elden teslim edilecektir.

Evde Leblebi Paketleme Başvuru

Evde leblebi paketleyerek para kazanmak istiyorsanız bu iş için çeşitli yerlerden başvuru yapabilirsiniz. Bu iş için internetten veya çevrenizde bulunan aktar, kuruyemişçi , marketlerle görüşerek evde paketleme yaptığınızı ve onlar için çalışabilceğinizi belirtebilirsiniz.  Eğer iş veren sizinle çalışmak isterse en kısa zamanda paketleme işlerine başlayarak ilk kazancınızı sağlayabilirsiniz.

Bunun dışında internetten başvuru yapmak istiyorsanız çeşitli iş sitelerinde bu konuda başvuru formu bulunmaktadır. Başvuru formlarına temel bilgilerinizi, iletişim ve adres bilgilerinizi doğru bir şekilde doldurduktan sonra başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Eğer başvurunuz onaylanırsa verdiğiniz iletişim bilgilerinden sizi arayıp önceden yaptığınız işlerle ilgili konuşacaklardır. İşi size vermekle ilgili anlaşılır ise en yakın zamanda malzemeleriniz eve gönderilecektir.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Öğrenciler İçin Evde Nevresim Paketleme

 

Bizlere mail adresinizi yorum olarak bırakarak şirketlerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca öğrencilerin yaptığı bir diğer iş olan Makale Yazarak Para Kazanma başlıklı yazımız için tıklayın. 

 

 


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu