Öğrenci Kredi

Öğrenciler İçin Evde Lavanta Paketleme İşi

Öğrenciler İçin Evde Lavanta Paketleme İşi

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Evde Lavanta Paketleme İşi

Yaz aylarının yaklaşmasıyla lavanta sezonuda başlamaktadır. Lavanta eken bir çok insan havaların ısınmasıyla lavantalarını keserek satmaya başlarlar. Lavantalar herkesin çok sevdiği bir çiçek türü olduğu için herkesin tercih ettiği ve almaktan çekinmediği bir çiçektir. Hatta bu sebepten dolayı ülkemizin çoğu yerinde lavanta bahçeleri oluşturulmaktadır. Lavantanın bu kadar fazla yetiştirilmesine rağmen bu işin paketleme kısmını yapabilen çok fazla kişi bulunmamaktadır. Sizde lavanta paketleme işini hızlıca öğrenerek yüksek fiyatlar karşılığında lavanta bahçelerinde paketleme elemanı olarak çalışabilirsiniz. Bu Lavanta Paketleme İşi genellikle boş vakitleri çok olan ve bu zamanını değerlendirmek isteyen kişiler yapmaktadır. Eğer sizinde boş vaktiniz çok ise bu işi yaparak hem eğlenebilir hemde para kazanarak ek gelir sağlamış olursunuz. Yapmanız gereken lavanta paketleme işinin nasıl yapıldığını öğrenmek ve bu işi evinize yapmaya başlamak. Bu makalemizde size lavanta paketleme işinin nasıl yapıldığını anlatacağız.

Evde Lavanta Paketleme İşi Nasıl Yapılır ?

Lavantaları çoğu kişi kokusundan dolayı almak ister. Evde lavanta paketleme işinde lavantaları kurutup küçük torbaların içine koyarak bulunduğu ortama güzel koku vermesini sağlayan lavanta paketlerinin nasıl yapıldığını anlatacağız.

Evde lavanta paketleme işi diğer paketleme işine göre biraz farklıdır. Çünkü bu işin yarısı dışarıda lavanta bahçesinde yarısı ise evinizde paketlerken geçmektedir. Sizlere bu gidişatın en başından sonuna kadar bütün detaylarını anlatacağız. İlk önce yapmanız gereken bir bahçesiyle görüşerek evde paketleme işi yapmak istediğinizi söylemek ve başvurunuzu yapmak. Başvurunuzun onaylandığını varsayarak devam edelim. Öncelikle lavantalar olgunlaştıktan sonra dallarından keserek hepsini evinize götürün. Evinizde lavantaların bir kaç gün kurumasını bekleyin. Kuruyan lavantaları ufak delik kumaş keselerin içine koyun ve ağızlarını bağlayın. Elinizdeki bütün lavantaları bu şekilde paketledikten sonra iş verene teslim etmelisiniz. İş veren maaşınızın ödemesini bu kısımda yapmaktadır. Evinizde paketlediğiniz lavantaları sayarak birim fiyatı üzerinden size maaş ödemektedir. Evde lavanta paketleme işiniden ne kadar para kazanabileceğinizi diğer bölümden ulaşabilirsiniz.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Öğrenciler İçin Evde Pamuk Paketleme

Evde lavanta paketleme işi hakkında anlatacaklarımız bu kadar. Sizde evde boş vakitlerinizi lavanta paketleyerek geçirmek ve para kazanmak istiyorsanız hemen evde lavanta paketleme işine başvurunuzu gerçekleştirin. Evde lavanta paketleme işi kariyer anlamındada size tecrübe sağlayacaktır. En önemlisi ise ek gelir kazanarak önceden almak istediğiniz fakat alamadığınız bir çok şeyi evde lavanta paketleyerek alabileceksiniz.

Evde Lavanta Paketleme İşi Maaş

Evde lavanta paketleme işinde alacağınız ücretin paketlediğiniz ürün başına verileceğinizi sizlere yukarıdaki bölümde bahsetmiştik. Evde lavanta işi yaparken sadece tek firmayla çalışmak gibi bir zorunluluğunuz yoktur. Bu sebepten dolayı istediğiniz kadar firmayla çalışarak her ay kazancağınız parayı artırabilirsiniz. Yapabileceğiniz kadar lavanta paketleme işini almakta fayda var çünkü siparişleri geciktirdiğiniz her gün, bu sizin ücretinizden kesilecektir.

Evde paketleme işi veren firmalar 2019 yılı itibariyle paketelenen ürün başına ortalama 4 Türk Lirası para vermektedirler. Eğer evde gün içerisinde en az 20 tane lavanta paketleyebilirseniz ay sonunda sadece tek firmadan 1200 Türk Lirası para kazanabilirsiniz. Bizim burada yazdığımız rakamlar her zaman minimum değerlerden oluşmaktadır. Yani daha fazla çalışır ve daha kaliteli iş yaparsanız alacağınız bu para artmaktadır. İş verenler yaptığınız işi beğenirse sizinle daha fazla çalışmak isteyecek ve hatta maaşınıza zam bile yapabilirler. Evde lavanta paketleme işi hakkına anlatabileceklerimiz bu kadar. Bu konu hakkında merak ettikleriniz olursa bize iletişim bölümünden ulaşarak soru sorabilirsiniz.

 

Bizlere mail adresinizi yorum olarak bırakarak şirketlerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca öğrencilerin yaptığı bir diğer iş olan Leblebi Paketleme başlıklı yazımız için tıklayın. 

 

 


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ