Öğrenci Kredi

Öğrenciler İçin Evde Kurdele Hazırlama İşi

Öğrenciler İçin Evde Kurdele Hazırlama İşi

Evde Kurdele Hazırlama İşi

Hediyelerin üstünde olmazsa olmazlarından kurdeleler hakkında bahsedeceğiz bugünki makalemizde. Kurdeleler hediyelerde, kıyafetlerde vb şeylerde mutlaka bulunmaktadır. Bu yüzden herkes mutlaka evinde bulunsun ister. Fakat kurdeleleri çoğu mağazalarda bulamazsınız. Çünkü yılın belirli günlerinde kullanıldığından kaynaklanmaktadır. Sizde bu durumu kendiniz için artı bir hale getirebilirsiniz. Yapmanız gereken basit. Evinizde elinizden geldiğince kurdele hazırlayacaksınız. Tabikide bu hazırladığınız kurdelelerin karşılığında paranızıda alacaksınız. İnsanların çoğu bu tarz işler için çok uğraşmaktadır. Çünkü çoğu kişi ekonomik anlamda kötü durumda. Bu durumlarını iyileştirmek için evde kurdele hazırlayarak bir nebzede olsa durumlarını iyileştirmektedirler. Sizinde evinizde boş zamanınız çok ise bu işi yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. Evde kurdele hazırlama işini yapmaya hazırsanız anlatmaya başlayalım.

Evde Kurdele Nasıl Hazırlanır ?

Evde kurdele hazırlamanın yüzlerce farklı yolu vardır. O yüzden size bağlama türlerinden çok bu işten nasıl para kazanabileceğinizi anlatacağız. Bu işin genel mantığı insanlara hoşlarına gidebileceği kurdeleleri satmak. İnternet üzerinden bir çok kurdele modelini rahatlıkla bulabilirsiniz. Bizim size tavsiyemiz internet üzerine buldunuz bu kurdeleler içinden beğendiniz birkaç modeli işinizin ilk etabında temel alabilirsiniz. Bu modellerin nasıl yapıldığını gösteren videolar internet üzerinden öğrenebilir ve hemen uygulamaya geçirebilirsiniz. Bu kurdelelerin farklı renklerinden yüzlerce yapmalısınızki sattığınızda kazandığınız para bu emeğinizin karşılığı versin.

Bu kurdeleleri kimler alacak diye merak ediyorsunuzdur elbet. Bu kurdeleleri arkadaşlarınıza veya kırtasiyelere satabilirsiniz. Çünkü çok insan hediyeler dışında başka şeylerde kurdeleli kullanmaktadır. Bu işi yapmadan önce çevrenizdeki arkadaşlarınıza ve kırtasiye gibi işletmelere bu işi yaptığınızı belirtmelisinizki bu işletmelerin kurdele ihtiyacı olduğunda ilk akıllara siz gelmelisiniz. Altyapınızı oluşturduktan sonra geriye sadece bu kurdeleleri üretmeye kalıyor. Bunu yapmakta bu işin en kolay yanı zaten. Önceden belirtiğimiz gibi ilk önce kendinize kurdele modelleri oluşturun. Bu modelleri internette rahatlıkla bulabilirsiniz. Bulduğunuz bu modellerden en çok hoşunuza gidenleri seçin ve sırayla nasıl yapıldıklarını uygulamalı olarak deneyin. Evde kurdele hazırlama işini öğrendikten sonra malzemeleri alarak hızlıca evinizde kurdele hazırlamaya başlayın.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Öğrenciler İçin Evde Meyan Kökü Paketleme

Malzemelerinizi aldıktan sonra hazırladığınız modellerin hepsini aynı renkte yapmamanızı tavsiye ederiz. Mutlaka farklı renklerden olsun. Bütün kurdeleleri hazırladıktan sonra sıra satış yapmaya geliyor. Yaptığınız kurdeleleri arkadaşlarınıza ve kırtasiyelere götürün ve hediye edin. Eğer beğenirlerse tekrardan isteyeceklerdir zaten. Bu kurdele ile para kazabilir ve ailenize ek gelir sağlayabilirsiniz. Eğer evinizde boş vaktiniz çok ise bu işe yapmaya hemen başlamalısınız. Merak ettiklerinizi bize sorarakta öğrenebilirsiniz.

Evde Kurdele Hazırlama İşi Veren Firmalar

Evde kurdele hazırlama işini genellikte firmalar vermemektedirler. Bu yüzden sizin evinizde kendiniz üretip işletmelere ve komşularınıza satmaya çalışmanız gerekiyor. Fiyatları ilk başta yüksek tutmamalısınızki insanlar satın alabilisin. Eğer hoşlarına giderse tekrardan almak isteyeceklerdir zaten. Evde kurdele hazırladıktan sonra ürünlerinizi isterseniz hediyelik eşya dükkanlarına veya kırtasiyelere satabilirsiniz. Hediyelik eşya dükkanlarınada önden bedava vererek referans olmalarını isterseniz bu işiniz açısından iyi olacaktır. Yaptığınız kurdeleleri sosyal medya hesaplarınızdanda paylaşarak daha çok kişinin görmesini sağlayabilirsiniz.

Evde Kurdele Hazırlama Maaş

Evde kurdele hazırlama işinde belirli bir ücret yoktur. Bu ücreti belirleyecek olan kişi sizsiniz. Bu fiyatı belirlerken harcadığınız parayıda dahil etmelisinizki zarar etmeyesiniz. Sayısı fazla olan siparişlerde indirim yaparsanız bu işletmelerinde hoşuna gidecektir. Bunun dışında kurdeleleri 1 tl den satarak ay sonunda 2000 Türk Lirası para kazanabilmeniz çok kolay. Eğer sizde bu işi yaparak para kazanmak istiyorsanız hemen bu işi yapmaya başlayın.

Bizlere mail adresinizi yorum olarak bırakarak şirketlerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca öğrencilerin yaptığı bir diğer iş olan Kuru Gül Paketleme başlıklı yazımız için tıklayın. 

 

 


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ