Öğrenci Kredi

Öğrenciler İçin Evde Kürdan Paketleme

Öğrenciler İçin Evde Kürdan Paketleme

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Evde Kürdan Paketleme

Kafe, restoran ve büfe tarzı yerlerin hemen hepsinde bulunan kürdanlar yemek sonrası herkesin kullandığı bir şeydir. Bu yüzden çoğu işletmenin eksilmezide denebilir. Bu sebepten dolayı yemek sektöründe hizmet veren çoğu işletme sürekli kürdan alışverişi yapmaktadır. İşletme sahipleri bu kürdanları marketler yerine bu kürdanları üreten firmadan satın almaktadırlar. Bunun sebebi kürdanların maliyeti firmadan direkt alındığı için daha ucuza gelmektedir. Bu kürdan fabrikalarının 2 bölümü bulunmaktadır. Bu bölümler ise üretim ve paketleme olarak 2’ye ayrılmaktadır. Bizim size anlatacağımız iş paketleme bölümüdedir. Bildiğiniz üzere kürdanlar ufak plastik kutuların içerisinde sayılı bir şekilde paketlemektedir. Ekonomik olarak çoğu firma sıkıntılı dönemler yaşadığından dolayı kürdan fabrikaları paketleme bölümlerini kapatmaktadırlar. Paketleme işlerini ise artık dışarıda yaptırma kararları almaya başlamaktadırlar. Kürdan fabrikaları bu işlerini ise son zamanlarda ev hanımları arasında yaygın olarak yapılmakta olan evde kürdan paketleme işi yapan ev hanımlarıyla çalışmak istemektedirler. Bunun sebebi en başta belirttiğimiz gibi masrafları azaltmak istemeklerinden kaynaklanmaktadır. Eğer sizinde evinizde boş vaktiniz çok ise bu işi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Evde kürdan paketleme işini genellikle ev hanımlarının tercih etmesinin en büyük nedeni ise gün içerisinde ev işlerini hallettikten sonra fazlasıyla vakitlerinin kalmasından kaynaklanıyor. Hal böyle olunca bir zamandan sonra çoğu ev hanımı sıkılıyor ve aynı zamandada bu boş vakitlerini değerlendirerek ev bütçelerine katkı sağlamak istiyorlar. Evde kürdan paketleme işleri sayesinde artık bu dertleri son buluyor. İzlemeniz gereken yolu sizler için anlatacağız ve bu işe en yakın zamanda başlayabileceksiniz.

Evde Kürdan Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde kürdan paketleme işini firmaların neden verdiğini sizler için açıkladık sıra bu firmaları açıklamaya geldi. Evde kürdan işini veren firmalar, kürdan fabrikalarıdır. Onlar dışında bu işi ufak işletmeler vermektedir fakat bu işletmelerde evlere kürdan paketlemeye göndermemektedir. Bu sebepten dolayı kürdan fabrikalarıyla iletişime geçmeniz gerekiyor. Bu fabrikalar bulundukları şehirin hemen her yerine bu kürdan paketleme işlerini vermektedirler. Sizinde bulunduğunuz şehirde üreten bir fabrika var ise sizde elinizi çabuk tutarak fabrika görüşmeli ve hemen evde paketleme işine başlamalısınız.Bu işi yapacaksanız öncelikle fabrikayı bulmalısınız. Kürdan fabrikasını bulduktan sonra onlarla telefon ile yada yüz yüze olacak şekilde iletişime geçmeli ve evinizde kürdan paketleme işi yaptığınızı söylemelisiniz. Eğer firma sizinle çalışmak isterse malzemeleri gün içerisinde teslim ederek en yakın zamanda kürdanların paketlenmiş halde teslim etmenizi istiyorlar.  Firmanın sizden istediği iş çok basit. Size verilecek olan kürdanları ufak paketlere koymanızı istiyorlar. Paketleme yaparken hepsinde aynı sayıda kürdan olması çok önemli. Bu işlemi tamamladıktan sonra iş veren firmaya giderek ücretinizi elden teslim alabilirsiniz.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Öğrenciler İçin Evde Gırgır Montajı İşi

Evde Kürdan Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır ?

Evde kürde paketleme işinin nasıl yapıldığını ve işi nereden bulacağınızı anlattıktan sonra en önemli konu olan bu işten ne kadar para kazanabileceğinizi anlatacağımız bölüme geldik. Bu işten kazanacağınız para bölgeden bölgeye değişiklik göstermektedir. Nüfusu fazla olan şehirlerde haliyle maaşlarda yüksek olmaktadır.  Evde kürdan paketleme işi veren firmaların çoğu sabit maaş üzerinden çalışmamaktadır. Bunun yerine iş veren firmalar ne kadar ürün paketlendiyse o kadar para verme kararı almıştırlar. Çünkü bu şekilde masrafları azaltarak hemde aynı zamanda evde paketleme yapan kişilerin daha fazla evde kürdan paketleme yapmalarını sağlamışlardır. Bu şekilde her ay 1250 Türk Lirası para kazanabilirsiniz.

 

Bizlere mail adresinizi yorum olarak bırakarak şirketlerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca öğrencilerin yaptığı bir diğer iş olan Çikolata Paketleme başlıklı yazımız için tıklayın. 

 

 


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Halit dedi ki:

  Paketleme işiniz devam ediyorsa evde ek iş olarak yapmak isterim.Ek ise ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim.

 2. Brian dedi ki:

  GÜVENİLİR İŞ / EV / ŞİRKET / PROJE / KİŞİSEL KREDİ? MEVCUT KREDİ BUGÜN İÇİN BURADAYIZ Ara / Metin +1(209)643-7283 E-posta brianloancapital@gmail.com

  Kendinize ödenmemiş faturalarla ilgili biraz sorun yaşıyor musunuz ve hangi yöne gideceğinizi veya nereye döneceğinizi bilmiyor musunuz?
  Aylık taksitin düşürülmesinde size yardımcı olabilecek saygın bir Borç Konsolidasyon firması bulmaya ne dersiniz, ayın sonuna gelindiğinde ve faturaların ödenmesi gerektiğinde nefes alabileceğiniz odaya sahip olmanın yanı sıra uygun fiyatlı geri ödeme seçeneklerine sahip olacaksınız? BRIAN CAPITAL KREDİ cevaptır. Kredilerimiz maksimum güvenlik için iyi sigortalıdır bizim önceliğimizdir, lider hedefimiz hak ettiğiniz hizmetleri almanıza yardımcı olmaktır, programımız ihtiyacınız olanı bir an önce almanın en hızlı yoludur. Aylık giderlerinizdeki yükü hafifletmek için Ara / Metin +1(209)643-7283 adresine e-posta gönderin. brianloancapital@gmail.com adresine e-posta gönderin.

  Biz daha az finansal ayrıcalık kredi puanı ne olursa olsun ayağa geri almak için ihtiyaç duydukları kredi almak yardımcı olmak için sertifikalı ve burada. tüm finansal krizlerinize ve zorluklarınıza elveda diyebilirsiniz. Bu şirketten kredi alarak kazanılacak daha çok şey var, zaferiniz% 100 garantilidir ve e-posta ile bize ulaşın brianloancapital@gmail.com

 3. ferdick woodman dedi ki:

  Faturanızı ödemek için acil bir krediye mi ihtiyacınız var? ya da iş için bir krediye mi ihtiyacınız var?
  Size bir kredi konusunda yardımcı olabiliriz, krediler sunuyoruz Her türlü krediyi sunuyoruz
  * Özel Krediler
  *İş kredisi
  *Bireysel kredi
  * Tatil Kredileri
  * otomobil kredileri ve daha fazlası
  daha fazla bilgi için bize e-posta ile ulaşın: Ferdickwoodmanhelpfunds101@outlook.com

 4. Mervenur dedi ki:

  Manisada yaşıyorum evde ek is yapmak istiyroum yardimci olurmusunuz

 5. Fatma kurt dedi ki:

  Evde ek is yapmak istiyorum .. tuzla istanbul ortamah
  Ikamet etmekteyim

BİR YORUM YAZ