Öğrenci İş İmkanları

Öğrenciler İçin Evde Küpe Paketleme İşi

Evde paketleme işleri sayesinde bir çok kişi hayatını kolaylaştırmaktadır. Bunun sayesinde herkes evlerinde boş zamanlarında oturmak yerine evde küpe paketleyerek ev bütçelerinde her ay katkı yapmaktadır. Çünkü küpe gibi aksesuarlar ülkemizde hatta dünyada herkesin severek kullandığı bir aksesuardır. Bu yüzden satış oranları ciddi anlamda yüksektir. Küpeleri satam tuhafiyeler satışların yüksek olmasından dolayı çeşitli kampanyalar yapmaktadır. Bu kampanyalar tek paketin içerisinde 5 çift küpe gibi kampanyalardır. Bu sayede insanların küpe almasını sağlayan taktiklerdir. Bu kampanya için paketleme işlerini evde küpe paketleme yapan kişilere vermektedir. Bunun bir çok sebebi vardır. Bu sebeblerden bazıları ise en başta ucuza maliyet etmelerinden kaynaklanmaktadır.  Bunun dışında iş istihdamı yaratmak içinde yapılmaktadır.

Sizin bu iş için yapacaklarınız aslında oldukça basittir. Evde küpe paketleme işi veren firma her hafta size küpeler verecektir. Siz bu küpeleri iş verenin istediği doğrultuda paketlemeniz ve en yakın zamanda teslim etmeniz gerekiyor. Bu sayede iş verenin size olan güveni artacak ve sizinle sürekli çalışmak isteyecektir. Eğer sizde bu şekilde çalışarak evinize bir katkınız olacaktır ve boş zamanlarınızı değerlendirmiş olacaksınız. Bu makalemizde sizlere evde küpe paketleme işini veren firmalar ve bu işten ne kadar para kazanabileceğinizi anlatacağız.

Evde Küpe Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde paketleme işlerini yapacaksanız aralarında seçim yapmanız gerekiyor. Bugün ki makalemizde  sizlere evde küpe paketleme işi hakkında bilgi vermeye devama edeceğiz. Bu tarz paketleme işlerini büyük firmalar vermemektedir. Bu sebepten dolayı oturduğunuz yerdeki tuhafiyeler ve giyim mağazalarla görüşerek bu işi verip vermediklerini öğrenebiliriniz. Bu tarz firmalar yakınlarında oturan ve tanıdıklar aracılıyla gelen kişilere daha çok iş vermektedir. Bu yüzden bir tanıdığınız var ise bu işi yapan onunla görüşerek size referans olmasını isteyebilirsiniz. Evde küpe paketleme işi veren firmalar referansa daha önem verdikleri için işe girme olasılığınızda aynı oranda artacaktır.  Bu sebepten dolayı evde küpe paketleme başvurularını yapmadan hemen önce referans aramalısınız. Her şeyi hallettikten sonra geriye sadece bu işi veren firmayı bulmak kalıyor. Küpe satan dükkanlar genelde tuhafiyeler ve aksesuar satan dükkanlardır. Bu dükkanlara giderek onlarla çalışmak istediğinizi söyleyebilir ve onlar içinde uygunsa en yakın zamanda çalışmaya başlayabilirsiniz.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Öğrenciler İçin Evde Leblebi paketleme

Bu işi aldığınızı varsayarak sizlere anlatmaya devam edelim. Firma size paketeleme işi vermek istediği zaman iletişim numarasından size ulaşacaktırlar. Firma yetkilisi dükkana gelip sizden küpeleri teslim almanızı isteyecektirler. Ürünleri teslim aldıktan sonra evinizde küpeleri çeşitli gruplar halinde paketlemeniz ve dükkanın logosu olan etiketleri yapıştırmanız gerekiyor. Bu işi tamamladıklan sonra en yakın zamanda firmaya ürünleri teslim edip paranızı hemen alabilirsiniz. Bu işi güzel yaptığınız sürece firmalar sizinle sürekli çalışmak isteyecektirler. Bu yüzden yaptığınız işi özenli yapmanız çok önemli.

Bütün detayları anlattıktan sonra sıra bu işten ne kadar para kazanabileceğinize geldi. Evde küpe paketleme işi veren firmalar ödeme olayı hepsinde farklıdır. Kimi firma günlük ücret öderken kimisi haftalık olarak ödeme yapmaktadır. Küpe paketleyerek kazanabileceğiniz para miktarı ürün başına ortalama 2 Türk Lirasıdır. Bu sayede haftalık 250 Türk Lirası gibi rakamları çok rahat bir şekilde kazanabilirsiniz. Bu şekilde çalışarak ailenize maddi anlamda destek olmak ve bunu sürekli olarak devam ettirmek istiyorsanız en yakın zamanda bahsettiğimiz firmalar ile görüşerek bu iş için ilk adımı atabilirsiniz.

 

Bizlere mail adresinizi yorum olarak bırakarak şirketlerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca öğrencilerin yaptığı bir diğer iş olan Lastik Toka Paketleme başlıklı yazımız için tıklayın. 

 


İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. İşe ihtiyacım var sitenizde bulunan herhangi bir işten bana mail yoluyla dönerseniz gerçekten şansımın döndüğünü düşüneceğim

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu