Öğrenci İş İmkanları

Öğrenciler İçin Evde Küllük Paketleme İşi

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Ülkemiz, dünya çapında en çok sigara içilen ülkelerden biridir. Çok sigara içilen bir ülke olduğu için çevrenizde gördüğünüz bütün mekanlarda sigara içildiğini görebilirsiniz. Bu mekanların hepsinde sigara içilmesinden dolayı bütün masalarda küllük olması gerekiyor. Küllükler halka açık yerlerde olduğundan dolayı sürekli zarar görmekteler ve haliyle yeni küllük alınmaktadır. Her mekanın kendi logosunun olduğu küllükler olduğundan dolayı bu küllükleri üreten firmalar bulunmaktadır. Bu firmalar sadece küllükleri üretirler fakat paketleme işine karışmazlar. Bu sebepten dolayı paketleme işlerini evde paketleme yapan ev hanımlarına verirler. Bu sayede işleri daha hızlı yapılır ve daha ucuza bu işi halletmiş olurlar. Sizinde evinizde boş vaktiniz var ise ve evinizin ortamı buna müsait ise sizde en yakında zamanda evde küllük paketleyerek para kazanabilirsiniz. Evde küllük paketleme işi veren firmalar bu tarz işler için piyasanın üstünde para vermektedirler. Bu firmalar sürekli çalışaca kişiler aradıkları için evde küllük paketleme işi alırsanız sizin bu zamandan sonra sürekli ek gelir sağlayacağınız bir işiniz olur. Bu iş hakkında bilgi almak ve ek gelir sağlamak istiyorsanız sizde bu makalemizi okuyarak bu işi nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz.

Evde Küllük Paketleme İşi Veren Firmalar

Her yıl bir çok insanın geçinmesi oldukça zorlaşıyor. Artık evde tek kişinin çalışması o ailenin geçinmesi için oldukça zor bir durum olmaktadır. Bu durumdan dolayı bir çok ev hanımı başka evlere giderek temizlik yapmaktalar. Bu temizlik işleri sonunda maalesef emeklerinin karşılığını tam anlamıyla alamamaktalar. Bu sebepten dolayı bir çok ev hanımı evlerine destek olmak için temizlik dışında başka işler yapmak istemektedirler. Bu işlerin başında evde paketleme işleri gelmektedir. Her gün yeni bir firma evlere paketleme işi vermektedir. Bugün size anlatacağımız evde paketleme işi ise küllük paketleme işidir. Bu işi yaparak mekanların satın aldığı küllükleri paketleyerek para kazanmaktadırlar. Sizinde evde oturarak para kazanmaya ihtiyacınız var ise evde küllük paketleme işi tam sizlik bir iştir. Bu bölümde bu işi veren firmaları nasıl bulacağınızı anlatacağız.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Öğrenciler İçin Evde Pipet Paketleme

Öncelikle bu işi yapabilmeniz için çevrenizde küllük üreten fabrika olması gerekiyor. Çünkü bu işi küllük üreten fabrikalar vermektedir. Bu fabrikaları teşhis ettikten sonra sıra bu firmalarla görüşerek evinizde onlar için küllük paketleme işi yapabileceğinizi söylemelisiniz. Eğer firmada bu durumu kabul ederse sizinle çalışacaktırlar. Firmanın sizden istediği ise onlarda aldığınız küllükleri kırılmayacak şekilde paketlemek. Bu paketlemenin detaylarınıda sizlere ilerleyen bölümlerde anlatacağız. Evde küllük paketleme işi veren firma ile anlaştıktan sonra hemen malzemeleri alarak işe koyulabilirsiniz. Evde bu ürünleri paketlemek için gerekli ortamı sağladıktan sonra paketleme işine hemen başlayabilirsiniz. Evde küllük paketleme işi veren firma size malzeme kutusu verecektir. Bu malzemelerin içerisinde küllükler ve süngerli kartonlar olacaktır.

Ne Kadar Para Kazanabilirsiniz?

Paketlediğiniz her küllüğün arasına süngerli kartonları koyarak zarar görmeleri engellemeniz gerekiyor. Bu şekilde size verilen bütün küllükleri paketledikten sonra hemen firmaya küllükleri teslim ederek paranızı hemen alabilirsiniz. Bu şekilde hızlıca evde küllük paketleyerek paranızı kazanabilirsiniz ve hızlı bitirdiğiniz için firma size hemen bir sonraki küllük paketleme malzemelerini vereceği için düzenli bir gelire sahip olmuş olacaksınız. Evde küllük paketleme işi veren firmalar teslimat başına size vereceği para 120 Türk Lirasıdır hafta 3 defa teslimat sağlayarak ayda en az 1000 Türk Lirasını kazanabilirsiniz. Bu şekilde evinize destek olabileceksiniz.

Bizlere mail adresinizi yorum olarak bırakarak şirketlerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca öğrencilerin yaptığı bir diğer iş olan Küpe Paketleme başlıklı yazımız için tıklayın. 

 


İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu