Öğrenci Kredi

Öğrenciler İçin Evde Kulak Çubuğu Paketleme

Öğrenciler İçin Evde Kulak Çubuğu Paketleme

Evde Kulak Çubuğu Paketleme

Evde paketleme işleri son zamanlarda hızlıca artmaya başlarken bunun yanında bir çok firmada evde paketleme elemanları aramaktadır. Hal böyle olunca bir çok ev hanımı evde paketleme işleri yapmaktadır. Bu firmalar internet üzerinde ilanlar paylaşmaya başladılar. Evde paketleme işlerini çoğunlukla ev hanımları yapmaktadır. Bunun sebebi ise ev hanımlarının gün içerisinde fazlasıyla boş vakitleri olmaktadır. Bu boş vakitlerinde hobi ile uğraşmak istemektedirler fakat günlük ev işleri bunu engellemektedir. Bir tek akşamları vakitleri kalıyor o zamanda bu işlerle uğraşamamaktadırlar.  Bu yüzden akşam kalan boş vakitlerinde evde kulak çubuğu paketleyerek para kazanmak istemektedirler. Bu şekilde hem boş vakitlerini değerlendiriyorlar hemde aynı zamanda her ay aile bütçesine destek sağlıyorlar. Sizde bu şekilde evde kulak çubuğu paketlemek istiyorsanız hemen başvurunuzu yapın.

Kulak Çubuğu Nedir? Kulak Çubuğu Nasıl Paketlenir ?

Kulak çubuğu evlerimizde, otellerde vb yerlerde kullanılan kişisel bakım eşyalarından biridir. Oteller gibi yerler bir ay içerisinde binlerce kulak çubuğu almaktadır. Çünkü kulak çubukları kullan-at bir kişisel temizlik eşyasıdır. Bu kulak çubukları temiz olması gerektiği için özenle paketlenmesi gerekmektedir. Bu yüzden kulak çubuğu üreten firmalar bu işi makinalar yerine insanlara yaptırmaktadır. Bu sebepten dolayı bir çok kulak çubuğu firması artık evde kulak çubuğu paketleme işi yapan ev hanımları aramaktadır. Sizde bu işi yapacaksanız iyice okuyun.

Kulak çubuğu paketleme işi yapacaksanız izlemeniz gerek yolu sizlere anlatacağız. Bu işi yapacaksanız öncelikle kulak çubuğu paketleme işi veren firmaları bulmanız gerekiyor. Bu firmalara internet üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Çok fazla firmanın iş ilanı olacağı için arasında evde kulak çubuğu paketleme işi veren firmaları bulmanız çok önemli. Bu aradığınız şartta bir firma bulduktan sonra yapmanız gereken tek şey bu firmaya giderek veya arayarak iletişime geçmek. Firma ile görüşürken evde kulak çubuğu paketleme işi yapabileceğinizi ve buna ihtiyacınız olduğunu belirtmelisiniz. Eğer firma sizinle çalışmayı uygun görürse en yakın zamanda size malzemeleri teslim ederek işe başlamanızı isteyecektir. İşe başlayacağınız zaman paketleme işi veren firma evinize malzeme kutusu gönderecektir. Bu malzeme kutusunun içerisinde kulak çubukları ve koymanız için kutular olması gerekiyor. Yapmanız gereken iş çok basit. Kulak çubuklarını size verilen kutuların içerisine koymanız gerekiyor. Bu işem tamamlandıktan sonra iş veren firmaya teslim etmeniz yeterlidir. Malzemeler teslim edilirken paranızı elden teslim alabilirsiniz.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:   Öğrenciler İçin Evde Abaküs Montaj İşi

Evde Kulak Çubuğu Paketleme İşi Veren Firmalar

Bu anlattığımız paketleme işini kişisel bakım ürünleri satan kozmetik firmaları vermektedir. Bu firmaların ofisleri çevrenizde var ise direkt yüz yüze görüşebilirsiniz. Eğer yakınlarınızda yok ise internetten bulabileceğiniz iletişim numarası ile firma yetkilisi ile görüşebilirsiniz.

Ne kadar Para Kazanabilirim ?

Evde kulak çubuğu paketleme işi hakkında merak edilen bütün bilgileri elimizden geldiğince sizlerle paylaştık. Bu işi yapacak olan kişilerin en çok merak ettiği kısım ise evde kulak çubuğu paketleme işinden ne kadar para kazanabilecekleridir. Bu iş için verilen ücretler haftalık olarak verilmektedir. Çünkü firmalar haftada bir malzeme teslimatı beklemektedirler. Evde paketlediğiniz ürünleri teslim ettiğinizde ücretinizi alacaksınız. İş veren firmalar haftalık ücret ödedikleri için ortalama olarak 200 Türk Lirası para vermektediler. Eğer siz başka firmalarla çalışırsanız daha fazla para kazanabilirsiniz. Eğer bu şekilde bir kaç firmada çalışırsanız aylık 2500 Türk Lirası kazanabilirsiniz. Eğer bu iş sizin içinde uygunsa hemen iş veren firma ile iletişime geçerek bu işe başlayabilirsiniz.

 

Bizlere mail adresinizi yorum olarak bırakarak şirketlerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca öğrencilerin yaptığı bir diğer iş olan Kurdale Paketleme başlıklı yazımız için tıklayın. 

 


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Fatma kurt dedi ki:

    Evde ek is yapmak istiyorum.tuzla istanbul orta mahallede ikamet etmekteyim .

BİR YORUM YAZ