Öğrenci Kredi

Öğrenciler İçin Evde Kitap Ayracı Yapma İşi

Öğrenciler İçin Evde Kitap Ayracı Yapma İşi

Evde Kitap Ayracı Yapma İşi

İnsanların boş zamanlarında bolca okuduğu kitapların yanında mutlaka bir kitap ayracı olması gerekmektedir. Kitap ayracı , kitabı okurken en son nerde kaldığınızı belli olması için kullanılan bir eşyadır. Kitap okuyan kişiler kitaplarını çok fazla yanlarında gezdirdikleri için hoşlarına giden kitap ayraçları satın almaktadırlar. Son dönemde kitap ayraçları konusunda çok farklı modeller ortaya çıktı. Bu modeller genellikle karikatür , sevilen bir çizgi film karakteri , desenli , isimli vb şekilde kitap ayracı modelleri bulunmaktadır. Bu kitap ayracı modelleri kırtasiyelerde, marketlerde , fuarlarda bol miktarlarda satılmaktadır. Bu kitap ayraçlarını işletmeler genellikle 10-15 TL arası fiyattan satılmaktadır. İş verenler kitap ayraçlarının çok satılmasından dolayı çeşitlik olması nedeniyle evde paketleme yapan kişilere bu kitap ayraçlarından yaptırmaktadırlar.Sizde evinizde kitap ayracı yapma işi sayesinde ek gelir elde edebilirsiniz. Detaylar için okumaya devam edin.

Evde Kitap Ayracı Nasıl Yapılır

Evde kitap ayracı yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. Evde kitap ayracı yapacaksanız kafanızda çeşiti modeller oluşturmalısınız. Bunun sebebi kitap ayracını her türden insan kullandığı için tek bir model üzerinden gitmemelisiniz. Bu modelleri çeşitli sosyal medya sitelerinden arayarak görebilirsiniz. İnsanlar sevdikleri, hoşuna giden ürünleri sürekli sosyal medya hesaplarında paylaştıkları için burada size ilham olacak bir sürü model bulabilirsiniz.

Evde kitap ayracı yapmak için modelleriniz hazır ise yapmaya başlayabilirsiniz. Öncelikle kitap ayracını yapmak için bazı malzemelere ihtiyacınız olacak. Bu malzemeler ise;

 • Dondurma çubuğu
 • Mukavva
 • Kağıt
 • Makas
 • Yapıştırıcı
 • Çeşitli Süsler

Yukarıda paylaştığımız malzemeler, temel malzemelerdir. Bu sebepten dolayı modelinizde eksik olan veya eklemek istediğiniz bir malzeme var ise alabilirsiniz.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Öğrenciler İçin Evde Kurdele Hazırlama İşi

Kitap ayracını ister dondurma çubuğu ister mukavva ile yapabilirsiniz bu tamamen size kalmış bir detay. Evde hazırladığınız kitap ayracının ortalama bir kitap boyutunda olmasına dikkat etmelisiniz.

Evde Kitap Ayracı Paketleme İşi

Evde kitap ayracı yapma işi dışında sadece paketlemesinin yapıldığı bir iş türüde vardır. Evde ek gelir sağlamak isteyen kişiler genelde evde paketleme işleri yapmaktadırlar. Bunun sebeplerinden biri ise paketledikleri ürünlerin hazır olması ve satış yapma kaygısı olmamasıdır.  Evde paketleme işlerinde ücretler, paketlenen ürün başına olduğundan dolayı en fazla tercih edilen işler arasındadır.

Eğer evde kitap ayracı paketleyerek para kazanmak istiyorsanız yapmanız gerekenler çok basit. Öncelikle internet üzerinden veya çevrenizde ayraç satan işletmelerle görüşerek paketleme işi için anlaşabilirsiniz. Evde kitap ayracı paketleme başvuru hakkında detayları aşağıdaki bölümden ulaşabilirsiniz.

Evde paketleme için iş veren ile anlaştıktan sonra malzemeleri evinize götürerek işe hemen başlayabilirsiniz. İşletmenin size vereceği kitap ayraçları içinden çıkan poşetlerin içine yerleştirip ardından etiketleyerek paketleme işlemini hızlıca yapabilirsiniz. Paketlediğiniz her ürün için ücret alacağınızdan dolayı yapabildiğiniz kadar paketlemelisiniz. İş verenin size verdiği malzemeler bittiğinde tekrardan yeni malzemeler göndereceği için işinizi hızlı yapmanızı öneririz.

Evde Kitap Ayracı Paketleme Başvuru

Yukarıda anlattığımız detaylar sizin için uygunsa bu işe kolaylıkla başvuru yapabilirsiniz. Evde paketleme işlerinin başvuru süreçleri biraz daha farklı sürmektedir. Bunun sebebi ise genel başvuru formu olmamasından kaynaklanmaktadır. Bu tarz işler için ya sizin işletme ile görüşmeniz gerekmektedir yada iş verenlerin size ulaşması lazım.

Eğer bu işe başvuru yapacaksanız sitemiz üzerinden başvuru formuna ulaşabilirsiniz. Bu başvuru formuna ulaştığınızda sizden istenen bilgilerin yazdığı bir sayfa açılacaktır. Bu sayfada sizden istenen bilgiler ise ;

 • Adınız
 • Soyadınız
 • İletişim Bilgileriniz
 • Adres Bilgileriniz
 • Tecrübeleriniz
SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Öğrenciler İçin Evde Gül Keseleme İşi

Bu bilgileri doğru bir biçimde doldurmanız yeterlidir. Başvuru formunda bilgileri yazma işleminiz bittikten sonra başvuruyu göndermeniz yeterlidir.

Bizlere mail adresinizi yorum olarak bırakarak şirketlerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca öğrencilerin yaptığı bir diğer iş olan Komposto Yaparak Para Kazanma başlıklı yazımız için tıklayın. 

 

 


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ