Öğrenci Kredi

Öğrenciler İçin Evde Kırtasiye Malzemesi Paketleme İşi

Öğrenciler İçin Evde Kırtasiye Malzemesi Paketleme İşi

Evde Kırtasiye Malzemesi Paketleme İşi

Okulların açılmasıyla bütün öğrenciler okul alışverişleri için kırtasiyelere gitmektedirler. Hal böyle olunca kırtasiyeler çeşitli kampanyalar yapmaktalar. Bu kampanyaların içi çok geniş olmaktadır. Fiyatlarda indirim ve çeşitli ürünlerin birleştirildi kutular yapılmaktadır. Bu kutuları genelde okulara gidip öğretmenlerle ile görüşülerek bu şekilde paketler yapılmaktadır. Çünkü öğrentmenler sınıfları için gerekli malzemeler belirlemektedir. Öğrenciler malzemeleri rahatça bulabilmeleri için kırtasiyeler ile görüşerek öğrencilerini oraya göndertmektedir. Kırtasiye sahipleri bu paketleri hazırlamakta zorlandığından dolayı bu işi başkalarına yaptırmaktadır. Kırtasiye malzemesi paketleme işi yapanlar ise burda devreye giriyor.

Son zamanlarda çoğu kişi evde paketleme işleri yaptığından dolayı çoğu kırtasiyede bu işi paketleme işi yapan kişilere vermektedir. Evde kırtasiye malzemesi paketleme işi uzun süredir yapılmaktadır ve bu yüzden kırtasiye sahipleri arasında çok kullanılmaktadır. Bu sayede bu işi bulmakta zorlanmayacaksınız. Evde kırtasiye malzemesi paketleme işi sayesinden bir çok kişi hem ek gelir etmekte ve aynı zamanda kırtasiye ile çalıştığından dolayı çocuklarının kırtasiye malzemesinide ucuza almaktadırlar. Sizde evde kırtasiye malzemesi paketleyerek ek gelir sağlayabilirsiniz.

Evde Kırtasiye Malzemesi Paketlemek

Evde kırtasiye malzemesi paketleme işi diğer işlerden farklıdır. Çünkü bu işte size verilen araç gereçleri kutulara koyma üzerinde yapılan bir iştir. Bu bölümde evde paketleme işinin nasıl yapıldığını detaylıca anlatacağız. Bu işi yapacaksanız öncelikle iş verenlerle görüşmeniz gerekmektedir. Bunun içinde çevrenizde bulunan kırtasiyelerle görüşmeniz gerekiyor. Kırtasiyelere evde paketleme işi yaptığınızı ve onlarla okul sezonunda evde kırtasiye malzemesi paketleme işi yapmak istediğinizi belirterek görüşmenizi tamamlayın. Eğer kırtasiye sahibi size işi verirse en yakın zamanda işi yapmaya hazır olun. İş veren siparişler gelince sizinle iletişime geçecektir.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Öğrenciler İçin Evde Kurdele Hazırlama İşi

Siparişler gelince iş veren sizden malzemeleri almanızı isteyecektir. Malzemeler size teslim edildiğinde bir listede verilecektir. Bu listede kutularda hangi malzemeler olması gerektiğini yazmalıdır. Bu iş diğer evde paketleme işlerine göre daha fazla dikkat gerektiriyor. Çünkü siparişlere eksik veya farklı bir malzeme koyarsanız ciddi sorunlar yaşanabilir. Evinize geldiğinizde listeye bakarak kutulara malzemeleri yerleştirmeniz ve ardından hızlıca bu kutuları iş verene teslim etmeniz gerekiyor. İş verene ürünleri teslim ederken ücretinizi elden teslim alabilirsiniz. Evde kırtasiye malzemeleri paketleme işini yapacaksanız izlemeniz gereken yol budur.

Evde Kırtasiye Malzemesi Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde kırtasiye malzemesi paketlicekseniz ve bu işi düzenli olarak yapacaksanız öncelikle firmaları bulmanız gerekmektedir. Bu işi veren firmalar genellikte kırtasiye ve kırtasiye malzemesi üreten firmalar olmaktadır. Bu konuda yapmanız gereken 2 yol bulunmaktadır. Bunların ilki iş veren firmayı  internetten üzerinden bulmaktır. Diğer yol ise bildiğiniz kırtasiyelere giderek onlara bu işi yaptığınızı ve onlarla çalışmak istediğinizi söylemektir. Evde paketleme işi veren firmalar ile bu şekilde iletişime geçebilirsiniz.

Evde Kırtasiye Malzemesi Paketleme İşi Ücretler

Bu iş hakkında bilmeniz gereken bütün bilgileri verdik. Sıra ise bu işten ne kadar kazanabileceğine geldi. Evde kırtasiye malzemesi paketleme işi veren firmaların vereceği ücretler değişmektedir. Çünkü kutuların içinde bulunan malzemeler değişiklik gösterdiği için fiyatlarda değişiklik göstermektedir. Fakat biz yinede sizler için ortalama fiyat vereceğiz. Paketlediğin her ürün için ortalama 2 TL verilemektedir. Bu şekilde ay sonunda 1500 Türk Lirası para kazanabilirsiniz. Evde kırtasiye malzemesi paketleyerek para kazanmak ve ev bütçenize ek gelir sağlamak istiyorsanız hemen bu iş için başvuru yapmaya başlamalısınız. Elimizden geldiğince sizlere bu iş hakkında bilgi vermeye çalıştık. Merak ettiklerinizi yorum kısmına yazarak bizlere sorabilirsiniz.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Öğrenciler İçin Yapay Çiçek Paketleme İşi

Bizlere mail adresinizi yorum olarak bırakarak şirketlerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca öğrencilerin yaptığı bir diğer iş olan Kitap Ayracı Yapma başlıklı yazımız için tıklayın. 

 


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ