Öğrenci Kredi

Öğrenciler İçin Evde Kına Paketleme İşi

Öğrenciler İçin Evde Kına Paketleme İşi

Evde Kına Paketleme İşi

Kına gecelerinin vazgeçilmezi olan kına için paketleme işinin nasıl yapıldığını ve nasıl para kazanacağınızı öğrenmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Kültürümüz gereği birisini evlendirirken, askere gönderirken vb durumlarda kına yakılır. Bu sebeple ülkemizde kınanın yeri çok ayrıdır. Bu sebeple çok alınmaktadır. İnsanlar bu tarz ürünler alırken genellikle tanıdıklarından almak isterler. Sizde bu durumu değerlendirerek evde paketlediğiniz kınaları satarak ek kazanç sağlayabilirsiniz.Bu makalemizde satmak istediğiniz kınaları nereden alacağınız ve nasıl satabileceğinizi anlatacağız.

Evde Kına Paketleme İşi Detayları

İnsalar önemli günlerde ellerine veya saçlarına kına yakmaktadırlar. Bu sebeple kına talebi hiç bitmeyen bir üründür. Bu sebeple sizde evinizde paketleyeceğiniz kınalarla para kazanabilirsiniz. Öncelikli çevrenize kına satacağınızı duyurmalısınız. Bunun sebebi ise çevrenizdeki insanların kınaya ihtiyacı olduğunda sizden satın almalarını sağlamak.

Bu işi yapacaksanız öncelikle en ucuz kınayı nereden alcağınızı kesinleştirmelisiniz. Bunu aktarlarla görülerek öğrenebilirsiniz. Satın alacağınız işletmeyi seçtikten sonra kınaları paketlemek için ufak poşetler aldıktan sonra evde kına paketlemeye başlayabilirsiniz. İlk denemeniz olacağı için çok büyük miktarlarda almamanızı tavsiye ederiz.

Bütün malzemeleri tamamladıktan sonra yapmanız gereken ise kınaları eşit bir miktarda paketlemeniz gerekmektedir. Bu poşetlerin üstündede sizin yaptığınıza dair ufak bir etiket yapıştırırsanız daha iyi olur. Evde kına paketlemek gördüğünüz gibi çok basit. Sizde evde kına paketleme işi yaparak evinize destek olmak istiyorsanız hemen araştırmalara başlayın.

Evde kına paketleme işini isterseniz aktarlarla anlaşarakta yapabilirsiniz. Fakat bu durumda satış yapacağınız gibi para kazanamayacaksınız. Çünkü bu iş, aktarlar kına paketlemekle uğraşmak istemediklerinden dolayı evde kına paketleyen ev hanımlarıyla anlaşmaktadırlar. Sizde en yakınınızda bulunan aktarlarla anlaşarak evde kına paketleme işi yapabilir ve ek gelir kazanabilirsiniz.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Öğrenciler İçin Evde Lastik Toka Paketleme İşi

Evde Kına Paketleme İle Para Kazanma

Evde kına paketleyerek ne kadar para kazanabileceğinizi bu bölümde anlatacağız. Eğer evde kendi malzemelerinizle paketlediğiniz kınayı satacaksanız kazanacağınız para haliyle daha fazla olacaktır. Çünkü bütün fiyatlandırmayı siz vereceksiniz. Kınalardan piyasada kilosu ortalama 40 Türk Lirasına satılmaktadır. Sizde buna uygun bir şekilde bir fiyat verebilirsiniz. Bu şekilde satış yaparsanız ay sonunda en az 1500 Türk Lirası kazanabilirsiniz. Son olarak toptan olarak alacağınız kınaları ne kadar ucuza alırsanız kazacağınız para o kadar artar.

Eğer bu işi aktarlar için yapacaksanız kazancağınız miktarda değişecektir. Çünkü aktarlar bu paketleme işi için günlük ücret ödemektedirler. Çünkü bu iş düzenli bir iş değildir. Eğer bu işi yapacaksanız günlük kazancağınız para miktar ortalama 70 Türk Lirasıdır. Bu parayı kazanmak istiyorsanız günde en az 200 tane kına paketlemelisiniz. Bu iş sizin için uygunsa sitemiz üzerinde ulaşabileceğiniz başvuru direktiflerini okuyarak hızlıca bu işe başlayabilirsiniz.

Evde Kına Paketleme Başvuru

Bu bölüme kadar evde kına paketleme hakkında elimizden geldiğince her şeyi anlattık. Eğer bu iş sizin için uygun ise internet üzerinden veya aktar dükkanlarına giderek bu işe başvuru yapabilirsiniz.

Eğer yüz yüze başvuru yapacaksanız, aktara giderek evde kına paketlediğinizi söylemeniz yeterli. İş verenin, evde kına paketleme işi verme gibi bir düşüncesi var ise sizinle konuşup şartları belirleyerek sizi işe alabilir. İnternetten başvuru yapmak istiyorsanızda, arama motoruna evde kına paketleme işi veren aktarlar yazarak başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuza cevap verilmesini beklemek istemiyorsanız iletişim bilgisinden arayarak direkt öğrenebilirsiniz.

Bizlere mail adresinizi yorum olarak bırakarak şirketlerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca öğrencilerin yaptığı bir diğer iş olan Evde Kırtasiye Malzemesi Paketleme başlıklı yazımız için tıklayın. 

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Nohut Pilav Yaparak Aylık Ek Gelir Kazanma 

 

 


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ