Öğrenci Kredi

Öğrenciler İçin Evde Kibrit Paketleme İşi

Öğrenciler İçin Evde Kibrit Paketleme İşi

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Evde Kibrit Paketleme İşi

Havalar ısındıkça mangal sezonuda başlıyor. İnsanlar mangal yapmaya gittiklerinde mutlaka yanlarına kibrit almaktalar. Çünkü mangalı yakmaktaki en yardımcı şeylerden biride kibrittir. Piyasada farklı modellerde bir sürü kibrit bulunmaktadır. Bunların renkler ve boyutları farklıdır. Her kibrin kullanım alanı farklı olduğundan dolayı aralarında böyle farklılıklar olmaktadır. Renkleri farklı olanlar oteller gibi hizmet yerlerinde bulunurken, boyutları büyük olanlar genelde mangal yakmak içindir. Bu sebeple kibrit fabrikaları gün içeriside farklı şekillerde binlerce kibrit üretir. Kibrit fabrikalar sadece kibrit üretir ve satar. Kibritlerin paketlenmesini, satın alan firma yapmaktadır. Bu firmalarda son zamanlarda artan asgari maaşlardan dolayı düzenli elemanlar çalışmak istememektedir. Çünkü bu durum şirket açısından fazla masraflı olmasından dolayı yeni popüler olan evde paketleme yapan kişilerle çalışmaktadırlar. Evde kibrit paketleme işi yapan kişilerin yol, yemek, sigorta masrafları olmadığı için firmalar sürekli onlarla çalışır.

Evde kibrit paketleme işi son zamanlarda popüler olmasının sebebi çoğu kişinin el gelir sağlamak için bu şlere yönelmesinden kaynaklanıyor. Çünkü tek maaş insanlara yetmediği evlerinde boş zamanlarını bu şekilde yani evde kibrit paketleyerek geçiriyorlar. Bu şekilde hem vakit geçiyor hemde para kazanıyorlar. Sizde bu şekilde para kazanmak istiyorsanız heme evde kibrit paketleme işi detaylarını okumaya başlayın.

Evde Kibrit Paketleme Detayları

Evde paketleme işi diğer işlere göre biraz daha tehlikelidir. Bu sebepten dolayı paketleme işi veren firmalar bu iş için daha fazla para vermektedir. Çünkü kibritler yanıcı maddelerden oluşmaktadır bu sebepten dolayı çoğu kişi yapmak istememesinden dolayı böyle bir fiyat artışı yapmak zorunda kalmaktadırlar.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Öğrenciler İçin Youtube Üzerinden Para Kazanmak

Eğer evde kibrit paketleyecekseniz öncelikle bu paketleme işi veren firmalarla iş görülmesi yapmanız gerekmektedir. Bu firmaların hepsini internet üzerinden kolaylıkla bulabilirsiniz. Bu firmalarla önceden telefon yoluyla iletişime geçerseniz boşuna ofislerine gitmeniz gerekmez. Eğer firma sizinle görüşmek isterse ofislerine o zaman gidersiniz.

Evde kibrit paketleme işini veren firma ile görüştüğünüzü ve işi aldığınızı varsayarak anlatmaya devam edelim. Öncelikle malzemeleri firmanın deposundan elden teslim almalısınız ve aldığınıza dair belgeleri imzalamanız gerekiyor. Bundan sonrasında eve giderek işe hemen başlayabilirsiniz. Firmanın size vereceği malzeme kutusunda bütün kibritler karışık haldedir. Bu sebepten dolayı kibritleri grup olacak şekilde ayırmanız gerekmektedir. Bütün kibritler gruplara ayrıldıktan sonra sıra paketleme işine geliyor. Bütün kibritleri ait olduğu kibrit kutularına hepsine eşit olacak şekilde yerleştirmek. Bu işlemde bittikten sonra sıra bütün kibrit paketlerini kolilemeye geliyor. Bütün işlemer bittikten sonra evde paketleme işi veren firmaya giderek ürünleri elden teslim edebilirsiniz.

Evde paketlediğiniz kibritleri teslim ettikten sonra muhasebe bölümüne giderek paranızıda elden alabilirsiniz. Evde kibrit paketleme işinde alcağınız para paketlediğiniz kibrit sayısına göre belirlenmektedir. Kazanacağınız para yaptığınız paketleme sayısıyla aynı oranda artmaktadır.

Evde Kibrit Paketleme İle Ne kadar Para Kazanabilirim

Evde kibrit paketleme işinin nasıl yapılacağını sizlere detaylıca anlattık. Sıra bu işten ne kadar para kazanabileceğinize ve bu miktarı nasıl artırabileceğinize kaldı. Öncelikle bu işten kazanacağınız parayı artırmak istiyorsanız aynı anda bir kaç farklı firmayla çalışmanız gerekiyor. Bu sayede kazanacağınız parayı katlayacaksınız. Evde kibrit paketleme işi veren firmalar ürün başına ücret vermektedirler. Bu miktar genellikle 0,15 TL olmaktadır. Yani günde 200 adet kibrit paketlerseniz ay sonunda 1000 Türk Lirası para kazanabilirsiniz. Bu şekilde her ay ev ekonomisine ek gelir sağlayabilirsiniz. Merak etttiklerinizi sormayı unutmayın.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Öğrenciler İçin Evde Sünger Paketleme İşi

 

Bizlere mail adresinizi yorum olarak bırakarak şirketlerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca öğrencilerin yaptığı bir diğer iş olan Kına Paketleme başlıklı yazımız için tıklayın. 

 


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. buse dedi ki:

    acil lazım

BİR YORUM YAZ