Öğrenci İş İmkanları

Öğrenciler İçin Evde Kadın Çorabı Paketleme

Son yıllarda bir çok kişi ekonomik durumunun kötü olmasından rahatsızlık duymaktadır. Bu yüzden fazladan para kazanmanın çeşitli yollarını sürekli aramaktadır. Ek gelir sağlamak için ek işlere yönelmektedir bu tür insanlar. Fakat bu durumdada bu insanların dinlenmeye ve ailesiyle vakit geçirmeye vakit bulamamaktadır. Bu sebepten dolayı çok fazla ek iş yapmak istememektedir. Son zamanlarda bu durumun farkında olan bazı firmalarda ailenin temel taşı olan kadınlar için ek gelir şansı vermek için evlerde paketleme işleri vermeye başladılar. Bu şekilde evin erkeği çalışırken kadında evdeki gündelik işleri bittikten sonra evde paketleme işi veren firmaların paketlemelerini yapmaktadır. Bu şekilde hem iş hayatına giriş yapmaktalar hemde boş zamanlarını bu şekilde değerlendirerek para kazanmaktalar. Eğer sizinde böyle bir işe ihtiyacınız var ise en yakın zamanda evde kadın çorabı paketleme işi yapabilirsiniz. Bu işi yapmak için bilmeniz gereken bazı şeyler var. Bu bilgilerin hepsini bu makalemizde öğrenebilirsiniz.

Bugün sizler için anlatacağımız evde paketleme işleri arasında oldukça yaygın olan kadın çorabı paketleme işini anlatacağız. Bildiğiniz üzere ülkemiz tekstil sektöründe oldukça gelişmiş bir durumdadır. Bu yüzden çevremizde fazlasıyla çorap fabrikası bulunmaktadır. Bu durum sayesinde evde kadın çorabı paketleme işi alma ihtimaliniz oldukça yüksektir. Bu yüzden bu şansınızı kullanmak için bu makaleyi okumanız sizin için oldukça yararlı olacaktır. Bu makalede evde kadın çorabı paketleme işi veren firmaları ve bu işi evinizde nasıl yapacağınızı anlatacağız.

Evde Kadın Çorabı Paketleme İşi Veren Firmalar

Ev hanımlarının çoğu son zamanlarda evde paketleme işlerine yoğun ilgi göstermektedir. Bu durumun farkında olan firmalar zamanla çoğu ev hanımına evde kadın çorabı paketleme işi vermektedir. Bu yüzden bu işi bulmakta çok zorlanmayacağınızı düşünüyoruz. Bu işi veren firmalar genellikle çorap üreten tekstil fabrikaları ve atölyeleri olmaktadır. Sizin yapmanız gereken ilk aşama ise internetten nerede olduklarını bulduktan sonra ofislerine giderek iş görüşmesi yapmalısınız. İş veren firma görüşme sonrası sizden memnun kalır ise büyük ihtimal size evde kadın çorabı paketleme işini verecektir. Eğer firma sizi kabul ederse en yakın zamanda sizi atölyelerine çağırarak malzemeleri yani kadın çoraplarını teslim almanızı isteyecektirler. Malzemeleri elden teslim aldıktan sonra işinizi hemen başlayıp en yakın zamanda kadın çoraplarını paketlenmiş bir halde firmaya teslim etmelisiniz. Size verilen ürünleri ne kadar çabuk teslim ederseniz bir sonraki ürünleri almanız o kadar kolay olacaktır. Her zaman belirttiğimiz gibi yaptığınız paketleme işini kaliteli bir şekilde yaparsanız firma sürekli sizinle çalışmak isteyecektir.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Öğrenciler İçin Evde Kumbara Yapma İşi 

Evde kadın çorabı paketlemek ise oldukça basit iştir. Size verilecek olan malzeme kutusunda yüzlerce çorap, çorap türü yazan etiketler ve naylon poşetler olacaktır. Sizin ilk yapmanız gereken çorapları ve etiketleri türlerine göre ayırmak olmalıdır. Bu işlem bittikten sonra çorabı naylon pakete soktuktan sonra hangi tür kadın çorabıysa üstüne etiketi yapıştırmanız gerekiyor. Bu işlemi bütün çoraplara uyguladıktan sonra paketleme işi bitirip en yakın zamanda ürünleri firmaya teslim edebilirsiniz.

Ürünleri teslim ettikten sonra firma yetkilisi ile görüşerek paketlediğiniz ürün başına ücretinizi alabilirsiniz. Ürün başına ücret alacağınız için paketlediğiniz ürünleri dikkatlice saymalısınız. Tekstil firmalar evde kadın çorabı paketleyen ev hanımlarına çorap başına 2 Türk Lirası para vermektedir. Bu şekilde bir kaç tane firma ile çalışarak her ay 1600 Türk Lirası parayı çok rahat bir biçimde kazanabilirsiniz.

 

Bizlere mail adresinizi yorum olarak bırakarak şirketlerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca öğrencilerin yaptığı bir diğer iş olan Kavanoz Paketleme başlıklı yazımız için tıklayın. 

 

 


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu