Öğrenci İş İmkanları

Öğrenciler İçin Evde Kabuk Tarçın Paketleme İşi

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Her evin eksilmez baharatlarından biri olan tarçın herkesin vazgeçemediği tadlardan biridir. Tarçın, yemeklerde, içeceklerde vb lezzetlerde mutlaka kullanılır bu sebeple çok tercih edilmektedir. Bunu anlatmamızın sebebi ise bugün sizlere evde kabuk tarçın paketleyerek nasıl para kazanıldığını anlatacağız. Evde paketleme işleri bildiğiniz üzere son zamanların en çok tercih edilen iş türlerinden biridir. Evde çok fazla boş zamanı olan kişiler evde paketleme işlerini tercih ederek ek gelir elde etmeye başladılar. Bu şekilde maddi anlamda zorlanmamaya başlayan bu kişiler aynı anda daha fazla evde paketleme yaparak maddi anlamda daha fazla kazanmaya başladılar. Sizde evde kabuk tarçın paketleyerek her ay binlerce lira parayı çok rahat kazanabilirsiniz. Eğer bu işi yapacaksanız bu makaleyi kelimesi kelimesine okumanız çok önemlidir. Bu bilgileri düzgünce okumayan kişiler genelikle paketleme yaparken hata yapıyorlar ve bir daha iş alamıyorlar. Bu sebepten dolayı dikkatlice okuyun ve merak ettiğiniz yerlerde bizlere iletişim bölümünden yazarak soru sorabilirsiniz.

Evde Kabuk Tarçın Paketleme İşi Detayları

Evde kabuk tarçın paketleme işi kış ayları yaklaştıkça ortaya çıkan bir iş. Tarçın, kış ayları yaklaşınca içeceklerde ve yemeklerde daha çok kullanılmasından dolayıdır. Örneğin kafeler sahleplere dökmek için çok fazla tarçın siparişleri vermektedir. Hal böyle olunca evde tarçın paketleme işleride çoğalmaktadır. Evde tarçın paketleme işini sadece kafeler vermemektedir. Kafeler dışında aktar , market, restoran vb işletmeler çok tercih etmektedir. Sizin bu durumda yapmanız gereken şey ise paketleme işi veren aracı firmalarla ile veya bu saydığımız fimaları dükkanlarına giderken bu işi yapmak istediğinizi söyleyerek bu işe bir şekilde başlayabilirsiniz.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Öğrenciler İçin Evde Anahtarlık Yapma İşi

Evde tarçın paketleme işi veren firmalar ile görüştükten sonra başvurunuzun kabul edildiğini varsayarak size gidişatı elimizde geldiğince anlatmaya çalışacağız. Öncelikle firmalar işe kabul edilmenizden sonra 1 hafta içerisinde kargo yada firma yetkilisi tarafınızdan evinize tarçın paketleme malzemeleri gelmektedir. Malzeme kutusunda kabuk tarçın, havan, etiketli poşet. Bu malzemelerin çıkması gerekiyor. Yapmanız gerekenler çok basit. Kutudan çıkan kabuk tarçınları havanda döverek toz haline getirmeniz gerekiyor. Bütün tarçınları toz haline getirdikten sonra toz tarçınları poşetlere eşit dağıtmanız ve ağızlarını dökülmeyecek şekilde kapattıktan sonra üstlerine firma logosu eklemelisiniz. Evde tarçın paketleme işlemi bu şekilde yapılmaktadır.

Evde Kabuk Tarçın Paketleme İşi Kazanılan Para

Evde kabuk tarçın paketleme işini yapmak isteyen kişilerin en merak ettiği konulardan biriside ne kadar para kazanabilecekleridir. Bu işi yapan kişiler genelde evde boş zamanlarını değerlendirmek için kazandıkları parayı az çok demeden kabul etmektedirler. Evde tarçın paketleme işinde maaşları paketleme işi veren firma ödemektedir. Haliyle ödemeler ürün teslim edilene kadar verilmemektedir. Bunun sebebi ise bu işte paketlediğiniz ürün başına para almanızdan kaynaklanmaktadır. Bu sebeple elinizden geldiğince fazla tarçın paketleyerek paranızı katlayabilirsiniz. Bunun sayesinde maddi anlamda kendi özgürlüğünüzü kazanabilirsiniz. Evde tarçın paketleme işi veren firmalar ortalama olarak paketlenen ürün başına 1TL para vermektedir. Bu şekilde günde paketleyeceğiniz 50 adet tarçın ile ay sonunda 1500 Türk Lirası parayı çok rahat kazanabilirsiniz. Eğer bu rakam sizin içinde uygun ise en yakın zamanda iş veren firmalar ile görüşerek bu işi yapmak istediğinizi belirterek evde tarçın paketlemeye başlayabilirsiniz. Elimizden geldiğince sizlere evde tarçın paketleme işini anlatmaya çalıştık. Merak ettiğiniz veya anlamadığınız noktaları bizlere iletişim bölümünden sorabilirsiniz.

 

Bizlere mail adresinizi yorum olarak bırakarak şirketlerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:   Öğrenciler İçin Evde Abaküs Montaj İşi

Ayrıca öğrencilerin yaptığı bir diğer iş olan Tel Toka Paketleme başlıklı yazımız için tıklayın. 

 


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu