Öğrenci İş İmkanları

Öğrenciler İçin Evde İplik Temizleme İşi

Evde İplik Temizleme İşi

Hanımların evde en kolayca ve pratik yapılacak işlerinden biriside iplik temizleme işidir. Çeşitli tekstil ürünlerinin ipliklerin ayıklayarak oturduğunuz yerden para kazanmak ister misiniz? Bu iş tam size göre.Evinizde sadece oturarak kıyafet ve benzeri tekstil ürünlerinin üzerindeki iplikleri alarak yapacağınız bu işle ev bütçesine oldukça katkı sağlayacaksınız.Hem ev işinizi yapabilir hem de iplik temizleme işini oldukça kolay yapabilirsiniz.Son zamanların en popüler işi haline gelmiş olan ilik temizeme işi günümüz ev hanımlarının gözdesi haline gelmiş bulunmaktadır.Kıyafetlerimize oldukça özen gösteririz ütüsüne ve üstüne oldukça dikkat ederiz kıyafetlerimizin pürüzsüz olması da bi o kadar önemlidir.

Bu yüzden iplikleri kıyafetten iyice arındırılmalıdır. Kadınlar bu tür şeylere erkeklerden biraz daha fazla dikkat eder bu yüzden ev hanımlarının bu işi yaparken oldukça keyif alacağını tahmin ediyoruz.Günümüzde evden iş yapmak artık pratik hale gelmiş ve ev hanımların gözdesi olan evde ek işlerden biri de iplik temizleme işidir.İşin zahmeti ve zorluğu olmamakla birlikte size birde gelir kapısı sağlar ve el becerinize yardımcı olur.Tekstil ürünlerinin üzerindeki iplikleri temizleyerek  üretime destek sağlamış olursunuz.Son yıllarda ülkemizdeki en çok ticaretin yapıldığı tekstil sektörü ev hanımlarından destek bekliyor.Sizde bizimle çalışmak istiyor ve evinizde boş zamanlarınızı değerlendirerek para kazanmak istiyorsanız detayları öğrenme için okumaya devam edin.

Evde İplik Temizleme İşi Veren Firmalar

Evde bütün gün oturmaktan sıkılan bir çok kişi zaman harcıcak ve onu meşgul edecek şeyler aramaktadırlar. Fakat bunun dışında en önemlisi ise insanların geçinebilmesi için ek işe ihtiyacı vardır çünkü bir evin tek maaş ile geçinmesi oldukça zor. Durum böyle olunca bir çok kişi ek iş için aramalara başlamaktadır. Ev hanımları ek iş olarak evlere temizliğe gitmektedir fakat bu iş oldukça yorucu ve emeğinin karşılığını alamadığı bir iş olduğundan dolayı çoğu kişi tercih etmemektedir. Bu durumu bilen bir çok firma ev hanımlarıyla çalışmak istemektedir. Çünkü ev hanımlarının gün içerisinde fazlasıyla vakti olduğundan dolayı siparişlerin gecikmeden teslim edileceğine inanıyorlar. Bu şartı yerine getiren kişilerlede uzun süreli olarak iş yapmaktadırlar. Bugün size anlatacağımız iş ise evde iplik temizleme işidir.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Öğrenciler İçin Evde Salça Yapma Ve Paketleme işi

Bu işi veren firmalar genelde tuhafiye ve iplik üreten firmalardır. Bu firmalar satışa hazırladıkları iplikleri hazırlamak için ev hanımlarıyla çalışmaktadırlar. Eğer sizinde evde iplik temizleme işi gibi bir niyetiniz var ise bu saydığımız firmalar ile çalışarak para kazanabilirsiniz. Bu firmaların en büyük şartları siparişin teslim gününü geçmemesidir. Eğer teslim gününü geçirirseniz firmalar size vereceği ücretten kesinti yapacaktır ve aynı zamanda bir daha sizinle çalışmayacaktır. Bu sebepten dolayı bu işe girmeden önce bunu iyi düşünün. Çünkü para kazanmak isterken hiç bir şey kazanmadan sadece boşuna emek vermiş olabilirsiniz.

Evde İplik Temizleme İşi Yaparak Ne Kadar Para Kazanılabilir?

Bu işin en güzel yanı ise siz evinizde oturduğunuz yerden iplik temizlerken kimsenin sizin yaptığınız işe karışmaması ve başınızda bekleyip sizi rahatsız etmemesidir. Evinizde rahatça oturduğunuz yerden hem işinizi yapacaksınız hemde paranızı kazanacaksınız. Bu sayede artık maddi durumlarınızı düşünmenize gerek kalmayacak çünkü bu firmalar sayesinde her ay güzel paralar kazanabilirsiniz. Evde iplik temizleme işi veren firmalar teslim ettiğiniz her teslimat başına size 270 Türk Lirası para vermektedir. Bu sayede düzenli bir şekilde iş yaparsanız ay sonunda 1100 Türk Lirası para kazanabilir ve bütçenize destek olabilirsiniz.

Bizlere mail adresinizi yorum olarak bırakarak şirketlerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca öğrencilerin yaptığı bir diğer iş olan Evde Islak Mendil Paketleme başlıklı yazımız için tıklayın. 

 


İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Evimiz kira bebegım var eşime destek olup ıhtıyacımızı karsılamak ısıtıyorum. Geri dönüş yaparsanız sevinirim..

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu