Öğrenci Kredi

Öğrenciler İçin Evde Ihlamur Paketleme İşi

Öğrenciler İçin Evde Ihlamur Paketleme İşi

Evde Ihlamur Paketleme

Son zamanların en popüler iş türlerinden biri olan evde paketleme işleri, bir çok insanın para kazanmasını sağlıyor. İnsanların bu işi tercih etmesinini en büyük nedeni ise evlerinde oturdukları yerden rahatça paketleme yapmalarından kaynaklanmaktadır. Sizde paketleme işi yapıyor veya yapmak istiyorsanız bu makalemizde sizlere evde ıhlamur paketleme işi yaparak nasıl para kazanacağını anlatacağız.

Bir çok çay türünün arasında en çok tercih edilen ıhlamur ,çeşitli şekillerde kullanılmak üzere satılmaktadır. Daha çok insanlar hasta olduklarında iyileşmek için ıhlamurun çayını yapmaktalar. Bu sebepten dolayı çok fazla satılmaktadır. Satışların bu kadar fazla olmasından dolayı iş verenler küçük parçalara bölerek paketleme yapmaktadır. İnsanların sadece ihtiyacı olduğu kadar alması için bu paketleme yoluna gidilmiştir.

İş verenler ıhlamur paketleme gibi detaylı bir işle uğraşmamak için evde ek iş yapan bayanlara bu işi vermektediler. Eğer sizde evde ıhlamur paketleme işi yapmak istiyorsanız sitemiz üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Evde Ihlamur Paketleme İşi Nasıl Yapılır

Eğer evde ıhlamur paketleme işi yapmaya karar verdiyseniz bu bölümü dikkatli okumanız gerekmektedir. Bu bölümde evde paketleme işinin nasıl yapıldığını ve nelere dikkat etmeniz gerektiğinden bahsedeceğiz.

Evde ıhlamur paketleme işi için iş verenle anlaştıktan sonra en yakın zamanda evinize evde paketleme malzemeleri gönderilecektir. Evinize gelecek olan malzemelerin içinde olması gerekenler;

 • Ihlamur
 • Ufak Poşet
 • Etiket
 • Tartı

Evinize gelen malzeme kutusunun içerisinde bu malzemelerden herhangi biri eksik ise hemen iş veren ile iletişime geçmelisiniz.

Öncelikle malzemeleriniz tam ise bütün malzemeleri çıkararak bir sıraya sokmalısınız. Bunun sebebi rahat çalışmanız içindir. Bu iş için yapmanız gerekenler ise iş verenin doğrultusuna göre tartıda paketleyeceğiniz ıhlamuru ufak poşetlerin içine eşit bir şekilde koymalısınız. Bütün poşetlere ıhlamuru dağıttıktan sonra hepsinin üstüne işletmenin logosu ve bilgileri olan etiketi yapıştırmanız gerekiyor.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Öğrenciler İçin Evde Ataç Paketleme İşi

Evde ıhlamur işi yukarıda yazanları gördüğünüz üzere oldukça basit. Sizde evinizde rahatlıkla bu işi yapabilir ve para kazanabilirsiniz.Eğer sizde bu işi yapmaya karar verdiyseniz çevrenizde bulunan aktarlar ile iletişime geçerek bu işi yapabileceğinizi söyleyerek bu işi yapmaya başlayabilirsiniz.

Evde Ihlamur Paketleme İle Ne Kadar Para Kazanabilirim ?

Evde ıhlamur paketleyerek bir ay içerisinde oldukça fazla para kazanmanız mümkündür. Evde paketleme işlerinde sabit bir maaş bulunmamaktadır. Bunun sebebi ise evde paketleme işlerinde paketlenen ürün başına ücret ödenmesinden dolayıdır. Yani ne kadar fazla paketleme yaparsanız o kadar çok para kazanabilirsiniz.

Evde ıhlamur yaparak daha fazla para kazanmak istiyorsanız size takım kurmanızı önerebiliriz. Çevrenizde evde paketleme işi yapan veya yapmaya devam eden kişilere bir takım kurarak paketleme işini daha hızlı yapabilirsiniz. Ne kadar hızlı paketleme yaparsanız yeni malzemeleri o kadar çok teslim alır ve paranızı kazanabilirsiniz.

Paketleme işlemi bittikten sonra sıra teslimat sırasına geldiğinde iş veren paketlediğiniz ürün sayısını hesaplayıp ona göre hızlıca ödemenizi yapmaktadır.

Evde Ihlamur Paketleme Veren Firmalar

Evde ıhlamur paketleme işi yapmaya karar verdiyseniz geriye sadece bu işi yapmak için iş verenler ile görüşmek kalıyor. Önceden bahsettiğimiz gibi evde ıhlamur paketleme işlerini genellikle aktarlar ve marketler vermektedir. Bu işi yapmak istiyorsanız ister sitemiz üzerinden yada isterseniz kendiniz iş verenler ile görüşerek bu iş başvurusunu yapabilirsiniz.

Eğer internetten başvuru yaparak bu iş başvurusu yapmak istiyorsanız sizden istenen bilgileri doldurmanız gerekmektedir. Evde paketleme işi başvuru formunda doldurmanız gereken bilgiler ise şunlardır;

 • Adınız
 • Soyadınız
 • Mesleğiniz
 • Adres Bilgileriniz
 • İletişim Bilgileriniz
 • Tecrübeleriniz
 • Doğum Tarihiniz

Bu bilgileri doğru bir biçimde doldurmanız durumunda başvurunuz işleme alınacaktır.

Bizlere mail adresinizi yorum olarak bırakarak şirketlerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Öğrenciler İçin Evde Toplu İğne Paketleme İşi

Ayrıca öğrencilerin yaptığı bir diğer iş olan İplik Temizleme başlıklı yazımız için tıklayın. 

 


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ