Öğrenci İş İmkanları

Öğrenciler İçin Evde Havlu Süsleme İşi

Özel günlerde veya hediye amaçlı havlular piyasada oldukça popülerdir. Bu havluların üzerinde farklı desenler mevcuttur. Bu desenler kimi zaman yazı olurken kimi zamanda şekillerden oluşuyor. Bunun sebebi ise bu havluların tamamen hediyelik olarak satılmasından kaynaklanıyor. Bugün sizlere bu makalemizde evde oturduğunuz yerden nasıl para kazanabileceğinizi anlatacağız. Size kim bunu söylese ilk başta inanmak çok zor geliyor. Çünkü kimse kimseye evde çalıştığı yerden para vermek istemez. Fakat artık evde havlu süsleme işi yaparak evden oturduğunuz yerden para kazanmanız mümkün. Evde havlu süsleme işi sayesinde bir çok ev hanımı artık ekonomik anlamada özgürlüğünü kazanmaktadır. Çünkü bu iş sayesinde kendi işinin patronu olmaktadır ve sadece istediği zamanlarda çalışmaktadır. Bu şekilde evde havlu süsleme işi yaparak sizde her ay iyi kazançlar elde ederek evinize destek olabilirsiniz.

Ev hanımları bütün gün evde boş vakitlerini değerlendirememekten şikayet etmektedirler. Bu şekilde boş zamanlarını değerlendirmek içinde büyük bir fırsat olacaktır. Çünkü evde havlu süsleme işi ile sadece bu konu hakkında ilgileneceksiniz ve karşılığında iyi kazançlar sağlayacaksınız. Bu durum sizin motivasyonunuzuda artıracağından daha fazla çalışacaksınız. Eğer çevrenizde havlu süsleme işini bilen başka birileri var ise onlarla takım olarak daha fazla rakamlar kazanabilirsiniz. Bu şekilde siparişlerinizi daha hızlı teslim edeceksiniz ve yeni siparişlere yetişmeniz daha kolay olacağından kazanacağını parada bu sebepten dolayı artacaktır. Eğer sizde evinizde oturduğunuz yerden havlu süsleyerek para kazanmak istiyorsanız hemen makalemizi detaylıca okumaya başlayın.

Evde Havlu Süsleme İşi Nasıl Yapılır ?

Evde havlu süsle işini veren kişiler bu havluları düğünlerde, özel günlerde veya hediye vermek için yaptırtmaktadır. Bu özel havluların üzerinde isteğe bağlı desen veya yazı yaptırılmaktadır. Bu havluların en büyük özelliği ise tamamen el yapımı olmasından kaynaklanıyor. Ev hanımları bu şekilde siparişler alarak her çok iyi rakamlar kazanmaktadır. Sizinde öyle bir istediğiniz var ise yapmanız gereken iş çok basit, evde havlu süslemek ve keyfinize bakmak. Eğer bu işi yapacaksanız bu bölümü dikkatlice okumakta fayda var.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Öğrenciler İçin Evde Ceviz Kırma İşi

Öncelikle evde havlu süsleme işi yapmaya karar verdiyseniz kendinize özel bir ortam ayarlamalısınız. Bu ortamın size özel olmasının nedeni bir sürü sipariş orada olacağından kimsenin gelip karıştırmayacağı bir yer olması çok önemli. Havlulara bir zarar gelirse bunun ücreti sizden kesileceğinden dolayı çok iyi bakmalısınız. Anlatmaya başlamadan önce eğer havlu süslemeyi bilmiyorsanız internet üzerinden bulabileceğiniz yüzlerce video mevcut. Bu videoları izleyerek kısa bir sürede evde havlu süslemeyi öğrenebilirsiniz. Anlatmaya sizin havlu süslemeyi bildiğinizi varsayarak devam ediyoruz. Bu işi yapmaya başlamadan önce malzemelerinizi kontrol edip eksik olan malzemeleri satın almanız gerekiyor. Bu malzemeler ise iğne iplikten oluşuyor. Malzemelerde tamamsa geriye sadece müşteri kalıyor. Müşterileride internetten veya çevrenizden rahatlıkla bulabilirsiniz.

Çevrenize evde son derece kaliteli havlu süsleme işini yaptığınızı söylemeniz yeterli olacaktır. Müşteride bulduktan sonra sıra evde havlu süslemeye kalıyor. Havluları müşterilerin satın alıp size teslim edeceğinden dolayı masrafınız daha düşük olacaktır fakat müşteri almak istemez ise siz satın alarak faturaya dahil edebilirsiniz. Müşterinin verdiği doğrultuya göre havluları kısa bir sürede süsleyip teslim etmeniz gerekiyor. Bu havluların işi bittiğinde müşteriyi arayarak havluları teslim almasını söylemelisiniz ve sizde ardından paranızı alarak önünüze bakabilirsiniz. Eğer sizde evde havlu süsleyerek her ay 1200 Türk Lirası kazanmak istiyorsanız hemen hazırlıklara başlayın.

Bizlere mail adresinizi yorum olarak bırakarak şirketlerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca öğrencilerin yaptığı bir diğer iş olan Kadın Çorabı Paketleme başlıklı yazımız için tıklayın. 

 

 


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu