Öğrenci İş İmkanları

Öğrenciler İçin Evde Gırgır Montajı İşi

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Evimizde yerlerde gördüğümüz yemek kırıntılarını almak için çeşitli aletler kullanmaktayız. Bu aletlerin başında ise zamanında her evde bulunan gırgırlar gelirdi. Bu gırgırlar sayesinde en küçük kırıntıyı bile rahatlıkla alabiliyoruz. Gırgırın kullanım amacı ise her kırıntı için elektrikli süpürge makinasının kullanılmasını engellemek amaçlanmıştır. Bu sayede bir yer temizlenecekse hızlıca gırgır sayesinde orası tertemiz olacaktır. Gırgırlar uzun yıllardır piyasada olmamasından dolayı bu sene yeni model gırgırlar piyasaya sokulacaktır. Eski gırgır modellerini kullanmak için dizlerimizin üstünde eğilerek kullanmamız gerekiyordu. Çünkü eski gırgırlar bir el büyüklüğündeydi. Yeni çıkan gırgırlar ise gırgır montajı sayesinde insanların eğilip kalkmasını engellemek için ayakta rahatça kullanılacak şekilde tasarlanmıştır.

Yeni çıkacak gırgırlar sayesinde her yer rahatlıkla temizlenmektedir ve rahatça içini açarak temizliğe devam edilebilir. Bu yeni gırgırlar piyasaya sürülmeden önce montajı yapılıp kutulanması gerekmektedir. Bu yüzden gırgırları satacak olan firma evde paketleme işi yapan ev hanımlarıyla anlaşmayı düşünmektedir. Çünkü ev hanımları uzun yıllardır evde paketleme işi yaptıkları için bu tarz montajlama işleri hızlı ve kaliteli bir şekilde yapmaktadırlar. Eğer sizinde evde gırgır montajı yapmak gibi bir düşünceniz var ise bu iş hakkında bilgi edinmek için bu makalemizi okumaya devam edin. Evde gırgır montajı işi piyasaya yeni çıkan bir iş olduğundan dolayı çoğu kişi bu işin varlığından haberdar değil. Bu sebepten dolayı burayı okuyorsanız sizin için iyi bir durum demektir. Evde gırgır montajı yaparak her yıl bir sürü ev hanımı evlerine maddi anlamda çok destek olmaktadırlar. Sizinde öyle bir isteğiniz var ise ilk fırsatta evde gırgır montajı işine başvuru yapabilirsiniz. Başvuru yapma aşamasını sizde detaylı olarak anlatacağız.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Öğrenciler İçin Evde Toplu İğne Paketleme İşi

Evde Gırgır Montajı İşi Veren Firmalar

Gırgır montajı hakkında ön bilgiyi size yeterice verdik. Bu işi yapacaksanız önce gırgır montajının nasıl yapıldığını öğrenmeniz gerekmektedir. Biz sizler için nasıl montaj yapıldığını elimizden geldiğince anlatacağız. Yeni çıkan gırgırlar eskisi gibi ufak değildir. Bu yeni modelin bir kullanma sapı bulunmaktadır. Sizin yapmanız gereken ise size verilen boş haznelere fırçaları taktıktan sonra kenarlarını iyice kapattıktan sonra tutma sapınıda sabitledikten sonra işiniz bitmiş oluyor. Bu şekilde size verilen bütün gırgır parçalarını birleştirerek montajını yapmalısınız. Her bir gırgırın montajı maksimum 2 dakika sürmektedir. Yani bir gün içerisinde yüzlerce gırgırı montajlayabilirsiniz. Bu bahsettiğimiz evde gırgır montajını veren firmalar ise şu anda sınırlı sayıdadır. Bunun sebebi ise çok uzun yıllardır piyasada gırgır olmadığından çoğu firma üretimini durdurmuştu. Fakat son durum nedeniyle yakın zamanda çoğu firma bu pazara tekrardan girecektir. Bu işi veren firmalar ise genellikle temizlik ürünleri üreten firmalardır. Bu sebeple internette bu tarz ürünleri üreten firmalar ile iletişime geçerek bu işi yapmak istediğinizi söyleyebilirsiniz.

Evde Gırgır Montajı Para Kazanma

Evde gırgır montajı işinin bütün detaylarından sonra geriye sadece bu işten ne kadar para kazancağınız kaldı. Evde gırgır montajı işi diğer evde paketleme işleri gibi günlük veya haftalık ödeme yapılmaktadır. İş veren firma size bu konu ile ilgili bilgi vermektedir ve ona göre iş anlaşılması yapılmaktadır. Hangi ödeme planı sizin içi uygun ise onu seçerek iş başı yapabilirsiniz. Evde gırgır paketleme işi veren firmalar maaş konusunda ise haftalık 300 Türk Lirası para vermektedir. Bu bahsettiğimiz rakam ise minimum fiyattır. Bu şekilde her ay 1500 Türk Lirası para kazanabilmektesiniz.

Bizlere mail adresinizi yorum olarak bırakarak şirketlerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Öğrenciler İçin Evde İplik Temizleme İşi

Ayrıca öğrencilerin yaptığı bir diğer iş olan Gömlek Paketleme başlıklı yazımız için tıklayın. 

 


İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Merhaba onur ben 24 yaşındayım elim hızlıdır. Daha önce paketleme isleri yaptım. Tel: 0530 081 3551

  2. Merhaba onur ben 24 yaşındayım elim hızlıdır. Daha önce paketleme işleri yaptım. Tel 0530 081 3551

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu