Öğrenci Kredi

Öğrenciler İçin Evde Galoş Paketleme İşi

Öğrenciler İçin Evde Galoş Paketleme İşi

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Evde Galoş Paketleme İşi

Temizlik firmalarının hemen hepsinin ürettiği galoşlar hayatımızın her yerinde karşımıza çıkmaktadır.  Çoğu işletmelere girdiğimizde kapıda galoş sepetleri bulunmaktadır. İşletmeler ayakkabıyla girilen mekanların çok daha fazla kirlendiğini bildiklerinden dolayı bu olayın önüne geçmek için galoş kullanmaktadırlar. Mekanın girişinde bulunan galoşları ayakkabılara taktırarak temizlik konusunda önlem alınırlar. İşte burada evde galoş paketleme işi yaparak para kazananlar devreye giriyor.

Galoşlar çok fazla kullanıldığından dolayı çoğu kişi bu işe girmeye karar vermektedir. Çünkü galoş sürekli kullanılan ve siparişi verilen bir üründür. Bunun farkında olan girişimciler toptan bir şekilde galoş almaktadırlar fakat bu galoşları paketletecek işçilere ihtiyaç duymaktadır. Bu galoşaları siparişlerine göre adet adet ayıracak işçilerle çalışmak istemektedir fakat bu kişileri atölye ortamında çalıştırmak fazla masraflı olduğundan dolayı iş verenler bunu tercih etmemektedir.

Masrafı olabildiğince kısmaya çalışan iş verenler en son olarak evde paketleme yapan ev hanımlarıyla anlaşmaya karar verdiler. Ev hanımları evde boş zamanlarını değerlendirmek hemde para kazanmak istedikleri için bu işi kabul etmektedirler. Sizde evde oturduğunuz yerden ek gelir elde etmek ve zamanınızı değerlendirmek istiyorsanız bu iş tam sizlik. Bu makalemizde bu işi yapmak isteyen kişiler için detaylı bir anlatım sunmaya çalıştık.

Evde Galoş Paketleme İşi Detayları

Evde oturan hanımlar için harika bir para kazanma yöntemi olan evde galoş paketleme işi hakkında bütün detayları bu bölümde anlatacağız. Galoş paketleme işini ev hanımlarının yapmasının sebebi, bu. İşi toptancı olarak yaan kişilerin paketleme yapacak kişiler bulamaması veya maliyeti yüksek şekilde yapan işletmeler olmasından dolayıdır.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Öğrenciler İçin Evde Pişmaniye Paketleme İşi

Evde paketleme işi yapan kişiler, bu işi yaptıklarını çevrelerine duyururlar. Bunun sayesinde iş verenler onlar ile iletişim kurmaktadır. Öncelikle sizde bütün çevrenize bu işi yapabileceğinizi ve onlardada etraflarındaki insanlara bundan bahsetmesini söyleyin. Bu şekilde, bu işi yapacak olan kişi ilk olarak sizinle iletişime geçmek isteyecektir.

Sizinle bir iş veren iletişime geçer ise onunla şartlarınızı hemen konuşmalısınız. Yapacağınız işin ücretinin bir kısmını başta almanızı tavsiye ederiz. İş verenler sipariş gecikirse ücretten kesinti yapmaktalar bu yüzden işinizi hızlı ve iyi yapmanız gerekir.

İşveren ile anlaştıktan sonra evde galoş paketleme işine hemen başlayabilirsiniz. İş veren aldığı siparişlerin yazdığı bir liste size teslim edilecek. Paketlemeleri o listeye göre yapmanız ve paketlerin üstüne adet ve hangi firmaya telsim edileceğini belirtten büyük bir not yapıştırmanız çok önemli. Evde galoş paketlemeniz bittikten sonra iş veren ile görüşerek teslimat hakkında görüşebilirsiniz. Teslimatı gerçekleştirdikten sonra ücretinizin geri kalanını alabilir ve bir sonraki paketleme işi için hazırlanabilirsiniz.

Evde Galoş Paketleme Başvuru Şartları

Evde galoş paketleyebilmeniz için herhangi bir şart bulunmamaktadır. Bu işi isteyen herkes evinde rahatlıkla yapabilir. Yapmanız gereken tek şey iş veren ile iletişime geçerek bu işi yapmak istediğinizi ve bir ay içerisinde maksimum kaç adet paketleme yapabileceğinizi belirtmenizdir. Eğer şartlar iş veren için uygunsa paketleme işlemine hemen başlayabilir ve para kazanabilirsiniz.

Bunun dışında evde galoş paketleme işine internet üzerindende başvurabilirsiniz. Yapmanız gerekenler sitemiz üzerinde bulunan başvuru formundan yapabilirsiniz. Başvuru formuna gerekli bilgiler olan temel, iletişim, adres bilgilerini yazdıktan sonra başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. İş veren sizinle çalışmak istiyorsa iletişim bilgilerin size ulaşabilir ve en yakın zamanda evinizde galoş paketlemeye başlayabilir ve para kazanabilirsiniz. Merak ettiklerinizi yorum kısmından bize rahatlıkla sorabilirsiniz.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:   Öğrenciler İçin Dekoratif Yastık Yapma İşi

Bizlere mail adresinizi yorum olarak bırakarak şirketlerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca öğrencilerin yaptığı bir diğer iş olan Evde Gelin Buketi Yapma işi başlıklı yazımız için tıklayın. 

 


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ