Öğrenci Kredi

Öğrenciler İçin Evde Eldiven Örme İşi

Öğrenciler İçin Evde Eldiven Örme İşi

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Evde Eldiven Örme İşi

Soğuk kış ayları yaklaştıkça herkes eldiven alma telaşına düşmektedir. Çünkü dışarıda çalışan kişiler elleri çok üşüdüğü ve bu sebepten dolayı çalışamadıklarını söylemektedirler. Bunun için eldiven gerekir fakat ekonomik durumu iyi olmayan kişiler bu ihtiyaçlarını giderememektedirler. Bunun sebepi dışarıda mağazalarda eldiven fiyatlarının yüksek olmasından kaynaklanıyor. Bu durumlarda insanlar eldivenlerini evde örmekteler veya ördürmek istemekteler. Bu durumun farkında olan girişimciler ucuz ve kaliteli eldivenleri satmak için örgü işlerinde iyi anlayan kişilerle çalışmak isterler. Eğer sizde örgü örmekten iyi anlıyorsanız kendi işinizi kurabilir ve ek gelir sağlayabilirisiniz. Evde eldiven örerek para kazanmak istiyorsanız bu yazıyı dikkatli okumanızı tavsiye ederiz.

Evde Eldiven Örme İşi Kurmak

Alışveriş merkezlerindeki giyim mağazalarında ürünlerin çok pahalı olmasından dolayı artık çoğu insan giyim ihtiyaçlarını pazardan veya evde örgü ile kıyafet diken insanlar sayesinde karşılamaktadır. Durum böyle olunca çoğu insan evde oturduğu yerden para kazanmaya başlamıştır. Çünkü çok fazla sipariş almaktadır bu işi yapan kişiler. Sizde örgü örmeyi biliyor ve evde eldiven yapmayı biliyorsanız her ay evinize ek gelir sağlayabilirsiniz. Bu işin detaylarını merak ediyorsanız okumaya devam edin.

Öncedende belirttiğimiz gibi insanlar paraları yetmediği için AVM’lerden alışveriş yapmamaya başladılar. Bunun yerine sizin gibi evde eldiven yapan kişilerden bu ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Eğer sizde bu işi yapacaksanız öncelikle herkesin sizin bu işi yaptığını bilmesini sağlamanız gerekmektedir. Bunuda sosyal medya ve komşularınız aracılıyla rahatlıkla yapabilirsiniz. Kendinizide tanıttıktan sonra geriye sadece eldiven dikmek kalıyor.

Eldiven dikmeye başlamadan önce eldiven modelleri tasarlamanız veya bulmanız gerekiyor. Eldiven modellerini internette rahatça bulabilirsiniz. Her yapacağız eldivenin modelini iyice incelemeniz gerekmektedir. Eldiven modelinide ayarladıktan sonra geriye sadece kendi takımınızı kurmak kalıyor.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Öğrenciler İçin Evde Kadın Çorabı Paketleme

Bu takım kurmanız sizin ve işletmeniz adına çok önemli bir adım olacaktır. Çünkü bir eldiveni örmeniz sizin en az 2 gününüzü alacaktır. Hal böyle olunca sizde çok fazla para kazanamayacağınız için daha fazla kişi ile çalışarak sürümden kazanmaya çalışmalısınız. Bu takımı çevrenizden veya başka yerlerden kurabilirsiniz. Bu tamamen size kalmış bir durum. Kuracağınız takımdaki insanların güvendiğiniz kişilerin olması, işletmeniz tarafında önemli bir durum. Çünkü bu yola çıkacağınız insanların 2 gün sonra sizi yarı yolda bırakmaması lazım çünkü o kişiye göre sipariş alacak ve para alacaksınız.

Takımıda kurduktan sonra geriye sadece eldivenleri dikmek kalıyor. Eldivenleride dikten sonra hersey hazır olmakta.Geriye sadece müşteri bulup, eldivenleri onlara satmakta kalıyor.

Evde Eldiven Dikme İle Para Kazanma

Evde eldiven dikmenin nasıl yapılacağınız sizlere detaylı bir şekilde anlattık. Geri sadece bu diktiğiniz eldivenleri satmak kalıyor. Bu eldivenleri nasıl satacağınızı bilmiyorsanız eğer bu bölümü sizin için yazdık.

Eldivenlerinizi satabileceğiniz bir çok yer mevcut. Öncelikle çevrenizdeki komşulardan başlayabilirsiniz. Komşularınıza giderek eldivenleri tanıtmalı ve sattığınızı söylemelisiniz. Fiyat olarakta ortalama 20 TL istemeniz yeterlidir. Fakat bu fiyatlandırma tabikide size kalmış bir durum.

Komşularınız dışında çevrenizde bulunan esnaflara giderek onlara eldivenlerinizi işletmenizde satabileceğinizi sormalısınız. Satılan eldiven üzerinden ona komisyon vererek daha fazla müşteriye ulaşmanız mümkündür.

Bu şekilde satışlar yaparak ayda en az 3000 Türk Lirasına kadar para kazanmanız mümkün. Tabi bu aslında sizin yapacağınız takımın sayısına bağlı. Ne kadar fazla takım üyeniz olursa o kadar fazla üretim yapabilirsiniz.

Eğer sizde evde eldiven dikme işini yaparak para kazanmak ve ailenize destek olmak istiyorsanız bu iş tam size göre. Merak ettiklerinizi yorum kısmından bize sorabilirsiniz.

 

Bizlere mail adresinizi yorum olarak bırakarak şirketlerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Öğrenciler İçin Evde Salça Yapma Ve Paketleme işi

Ayrıca öğrencilerin yaptığı bir diğer iş olan Eski Eşyalardan Para Kazanma başlıklı yazımız için tıklayın. 

 

 


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ