Öğrenci Kredi

Öğrenciler İçin Evde Çorap Paketleme İşi

Öğrenciler İçin Evde Çorap Paketleme İşi

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Evde Çorap Paketleme İşi

Hayatımızın olmazsa olmazların biri olan çoraplar ile nasıl para kazanacağını sizlere anlatmak için bu makaleyi yazdık. Çorap küçük bir ürün olsada giydiğimiz kıyafete uymadığı zaman bile büyük sorunlar çıkarabilecek bir şeydir. Bu sebeple sizlere bugun evde çorap paketleme işini anlatacağız. Bu evde paketleme işleri son zamanlarda en çok tercih edilen işlerin başındadır. Çünkü insanlar bütün gün çalış emeklerinin karşılığını alamamaktan sıkıldılar. Bu sebepten dolayı artık oturdukları yerden para kazanmak istiyorlar. Bunun çözümü ise evde çorap paketleme işidir. Çorap paketleyerek çoğu kişi ek gelir sağlamakta ve içlerinde kalan fakat maddi durumlardan dolayı alamadıkları çoğu şeyi evde çorap paketleyerek almaya başladılar. Çünkü evde paketleme işleri ek gelir sağlamaktadır. Sabah kendi işlerine gidip akşam eve döndükten sonra koltuklarında uzanırken aynı zamandada evde çorap paketliyorlar. Sizde bu şekilde para kazanmak ve heveslendiğiniz fakat alamadığınız ürünleri almak için para kazanmak istiyorsanız hemen bu işin nasıl yapıldığını sitemiz üzerinden öğrenmeye başlayın.

Evde Çorap Paketleme İşleri Nasıl Yapılmaktadır ?

Evde çorap paketleme işi piyasada bulunan evde paketleme işleri gibi oldukça basit yapılan bir iş. Bu işi yapmak çok kolaydır, zor olan ise bu işi bulmaktır. Sitemiz sayesinde bu işi nerede nasıl bulacağınızı en ince detayına kadar anlatacağız.

Bu işi yapacaksanız öncelikle bu işi kimlerin verdiğini bulmanız lazım. Bu işi genelikle pazarcılar, giyim mağazaları ve tuhafiye sahipleri vermektediler. Bu dükkanların sahiplerinin evlere paketleme işlerini vermesinin bazı sebepleri bulunmaktadır. Bunun en büyük nedeni ekonomiktir. Çünkü bu işi yapması için birisini çalıştırırsa daha masraf etmektedir. Bu sebepten dolayı çorap paketleme işini evde yapan kişilere vermektedir. İş verenlerin çorapları paketlenmiş bir şekilde almamasının sebebide bu çorapların toptan satılmasından dolayı etiketsiz bir şekilde satılmaktadır.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Öğrenciler İçin Evde Ihlamur Paketleme İşi

Bir iş verenden evde çorap paketleme işini aldığınızı varsayarak bu işi anlatmaya başlayalım. Öncelikle iş verenlerin size güvenmesi ve yaptığınız işi görmesi için ilk etapta size az çorap verecektir. Bu yüzden ilk siparişinizi çok dikkatli yapmanızda önem var. İlk siparişiniz için iş veren size içinde az miktarda çorap etiket ve poşet verecek. Yapmanız gereken iş çok basit. Çoraplara etiketi zımbayla yapıştıyor ve özel poşetlerine yerleştirip ağzını kapatıyorsunuz. İş bu kadar kısa ve kolaydır.

Eğer iş veren yaptığını çorap paketleme işini verirse büyük ihtimal sizinle çalışmaya devam edecektir. Bu yüzden yaptığınız işi güzel ve dikkatli yapmanızda fayda var. İşi bitirdikten sonra sıra alcağınız paraya gelmektedir. Paranızı her zaman iş bitiminde almaktasınız. İş veren sizin önünüzde evde paketlediğiniz çorapları sayarak ürün başına paranızı vermektedir. Yani iş veren yaptığınız işi ne kadar beğenirse o kadar fazla iş verecektir. Size verilen iş artınca haliyle kazanacağınız parada artacaktır. Bu şekilde farklı firmalardanda evde çorap paketleme işi alırsanız kazancağınız parada kat kat artacaktır. Eğer bütün gün evdeyseniz size bunu şiddetle öneririz.

Evde Çorap Paketleme Maaş

Yukarıda bahsettiğimiz konuda elimizden geldiğince işi anlatmaya çalıştık. Bu bölümde ise size kazanabileceğiniz parayı anlatacağız. Öncedende belirttiğimiz gib iş veren firmalar size paketlediğiniz  ürün başına para vermektedir. Bu sebeple kazancağınız para sizin paketlediğiniz çorap ile aynı orandadır. Çorap paketleme işi veren firmalar genellikle paketlenen ürün başına 0.50 TL vermektedir. Bu şekilde ay sonu en az 1500 Türk Lirası para kazanabilirsiniz.

 

Bizlere mail adresinizi yorum olarak bırakarak şirketlerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca öğrencilerin yaptığı bir diğer iş olan Evde Eldiven Örme İşi başlıklı yazımız için tıklayın. 

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Öğrenciler İçin Araba Anahtarlığı Paketleme İşi

 


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ