Öğrenci Kredi

Öğrenciler İçin Evde Boyunluk Yapma İşi

Öğrenciler İçin Evde Boyunluk Yapma İşi

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Evde Boyunluk Yapma İşi

Son dönemin en trend ürünlerinden biri de boyunluklardır. Dünyaca ünlü yıldızların bile kullandığı boyunluklar her yaş grubuna ve her kesimden insana hitap ediyor . Ev hanımlarının boyunluk yapmaktan keyif alacağı aşikar çünkü zahmetsiz ve pratik olan boyunluklar rengarenk desenleri ve farklı kumaş ve yünler ile zenginlik katılan boyunluklar yeni nesilin gözde ürünleri arasındadır. Büyüklerimizin ve küçüklerimizin her yaş grubunun kullandığı boyunlukları takmam oldukça basit. Ev hanımları boyunluk yaparken hem ek gelir elde ediyor hemde el işlerini geliştiriyor. Sizde oturduğunuz yerden para kazanmak istiyorsanız lütfen yazımızı okumaya devam ediniz. Boyunlukların yapımı ve kullanımı oldukça basittir yapımı için gerekli çok az malzeme bulunur yün ve şiş, kullanımı için ise tekerler görünümüne getirdiğimiz klasik boyunlukların sadece kafanızdan geçirerek takabilirsiniz. Farklı desenlerde boyunluklar vardır tabiki düğmeli,tokalı, futbol armalı gibi her zevke hitap eden boyunlukları yapmak oldukça keyif vericidir. Ev hanımlarının yoğun talebin bulunduğu evde boyunluk örme işine sizde başvurmak istiyorsanız lütfen yazımızı okumaya devam ediniz. Türkiye’de iklim koşullarının farklılık gösterdiği dönemlerde en çok ihtiyaç duyulan ürünlerin başında örme boyunluklar gelir hem genç kızların kıyafet kombinlerine hemde büyüklerin zevklerine uygunluğuna bağlı olarak değişiklik gösteren boyunluk modelleri mevcuttur.

Ev hanımlarının ev bütçelerine yardımda bulunabileceği gibi aynı zamanda üretimde ve topluma sosyalleşmelerini sağlayarak üretimde bulunarak vakit geçirmelerini sağlayan ek iş fırsatları bulunmaz bir nimet. Ev hanımlarının yoğun talep ve ilgi gösterdiği boyunluk örme işi için sizde aramıza katılmak istiyorsanız lütfen yazımızı okumaya devam ediniz.

Evde Boyunluk Nasıl Yapılır ?

Evde boyunluk yapma işi yapacaksanız öncelike bu iş için gerekli olan bütün malzemeleri öğrenmeli ve hemen temin etmeniz gerekiyor. Bu malzemeleri tuhafiyelerden rahatlıkla alabilirsiniz. Eğer tuhafiye ile görüşüp sürekli alım yapacağınızı söylerseniz daha ucuzada alabilirsiniz. Malzeme teminini hallettikten sonra sıra katalog yapma işine geliyor. İnsanların sizden sipariş verebilmesi için katalog gerekiyor. Bu katalogu internetten bulduğunuz boyunluk modelleri yazıcı ile bastırarak kitapçık haline getirebilir ve çevrenizde bulunan kişilere göstererek sipariş alabilirsiniz. Onun dışında çeşitli internet uygulamaları ile oradan paylaşarak ile binlerce kişilere gösterebilir ve siparişleri gözle görülür bir şekilde artmasını sağlayabilirsiniz. Müşterilerinizden siparişleri aldıktan sonra geriye sadece evinizde boyunlukları örmek kalıyor.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Öğrenciler İçin Youtube Üzerinden Para Kazanmak

Bu işi yapacaksanız havalar soğumaya doğru yapmanızı tavsiye ederiz. Çünkü havaların soğumasıyla giyim firmaları bu tarz ürünlere zam yapmaktadır ve haliyle kimse almak istememektedir. Bu sayede boyunluk almak isteyen insanlara bir alternatif olmuş olacaksınız. Bunuda hallettikten sonra artık evinide boş zamanlarında boyunluk örerek para kazanmaya başlayabilirsiniz. Boyunlukları ördükten sonra en yakın zamanda müşterileriniz ile konuşarak ürünleri bir şekilde teslim etmeniz gerekiyor. Yaptığınız boyunlukları olabildiğince güzel yapın çünkü hızlı yapıcam derken boyunluğu kötü yapabilirsiniz ve bu yüzden bir çok kişi sizden bir daha alışveriş yapmak istemeyecektir ve sizin yaptığınız bütün masraflar boşa gidecektir. O yüzden bu işi yaparken çok dikkatli olmakta fayda var.

Evde boyunluk örme işi diğer işlere göre oldukça karlıdır. Çünkü mevsimlik bir iş olduğundan dolayı ve aynı zamanda piyasada oldukça pahalı rakamlara satıldığıdan dolayı çoğu kişi sizden alışveriş yapmak isteyecektir. Bu yüzden bu şansı iyi kullanın. Evde boyunluk örerek sizde her ay 1000 Türk Lirası parayı rahatlıkla kazanabilir ve aynı zamanda ev ekonomisine gözle görülür şekilde destek vermiş olacaksınız. Merak ettiklerinizi bize sormaktan çekinmeyin .

 

Bizlere mail adresinizi yorum olarak bırakarak şirketlerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca öğrencilerin yaptığı bir diğer iş olan Cetvel Seti Paketleme başlıklı yazımız için tıklayın. 

 


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Mehtap dedi ki:

    Bende evde yapabileceğim iş arıyorum 4 tane çocuğum var dönüş yaparmisiniz

BİR YORUM YAZ