Öğrenci Kredi

Öğrenciler İçin Evde Atkı Örme İşi

Öğrenciler İçin Evde Atkı Örme İşi

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Evde Atkı Örme İşi

Ev hanımlarının en sevdiği ve yapmaktan keyif aldığı iş gruplarından biri de Evde Atkı Örme İşi idir. Annelerin ve teyzelerin mutlaka örerek zamanını geçirdiği ve her kış mutlaka evlerimizde fazlaca bulunan atkılar şu an ki ek işlerin en popüler olanların arasındadır.Son zamanlarda mağaza ve çarşılarda boyunluklar oldukça moda oldu ve herkes kadın erkek demeden boyunluk takmaya başladı.Peki bu atkıları kim nasıl yaptı? Tabi ki de ev hanımlarının marifeti ve el emeğiyle yapıldı.Ev hanımları sayesinde oldukça kolay yapılan ve pratik olan atkı örme işi hem ek kazanç getiriyor hem de kadınların üretim ve ticarette bulunmalarını sağlıyor.

Akşamları evinizde boş bi anınızda kolayca yapabileceğiniz atkı örme işi artık sizin için oldukça basit ve popüler. Genç kızların kışın vazgeçilmezi olan boyunlukları evde kolayca yapabilir ve oturduğunuz yerden paranızı kazanabilirsiniz.Bunun için size gerekli olan sadece bir ip ve şiş ipliğinizi ve kumaşınızı kalın sert yapabildiğiniz gibi yumuşak ve seyrek de tercih edebilirsiniz. Her yaş tipine uykun atkı modelleri mevcuttur.Renkli ve eğlenceli atkı modelleri oluşturabilirsiniz.Tam tersi büyükler için sade ve şık modeller de yapabilirsiniz.Hem kendi hayal gücünüzü kullanacak hemde el becerinizle boş zamanlarınızı değerlendirerek para kazanacaksınız.Kendinizi ve ailenizi mutlu edecek hem kendinizi ısıtacak hemde para kazanacaksınız.Sizde aramıza katılmak istiyorsanız lütfen yazımızı okumaya devam edin.

Evde Atkı Örme İşi Nasıl Yapılır ?

Bu işi yapacaksanız öncelikle çevrenizde bunu alacak insanları bulmalısınız. Eğer yoksa bile onlara yaptığınız veya yapacağınız atkıları göstererek onları sizden almaya ikna etmeniz gerekiyor. Eğer bu ortamı yakalarsanız sonraki işiniz oldukça kolay olacaktır. Öncelikle örgü örmeyi bilmiyorsanız ilk fırsatta bunu öğrenmeniz ve atkı örme konusunda hızlanmanız gerekiyor. Çünkü sürekli sipariş alacağınız için hızlı örmeniz ve müşterilerinizi bekletmemeniz çok önemlidir. Bunun dışında öreceğiz atkıları önceden belirlemelisiniz. Atkı modellerine sosyal medya uygulamalarından rahatça araştırabilir ve yüzlerce örneği görebilirsiniz. Bu sayede müşterilerinize bir katalog sunarak aralarından hangi modeli istediklerini hızlıca öğrenebilir ve sizde kafanız rahat bir şekilde atkıları örebilirsiniz. Katalog işinden sonra sıra sadece malzeme teminine kalıyor. Bu durumda isterseniz malzemeyi müşteridende alabilirsiniz isterseniz kendi malzemenizi kullanarak daha fazla fiyat çekebilirsiniz. Bunun kararı tamamen size kalmıştır.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Öğrenciler İçin Evde Poşet Dosya Paketleme İşi

Bundan sonrası tamamen sizin bu işi nasıl yapacağınıza kalmış fakat şunu söylemeliyizki acele edicem derken yaptığınız atkının kalitesindende ödün vermeyin. Çünkü müşteriler işçiliğinizi beğenmez ise bir daha sizden alışveriş yapmak istemeyecek ve aynı zamanda çevrelerinde bundan bahsedecektirler. Bu yüzden bu tarz işlerde kalite her şeyde önemlidir. Bunun dışında ördüğünüz atkıları sosyal medya hesaplarından paylaşarak daha fazla kişiye ulaştırabilir ve siparişlerinizi gözle görülür bir şekilde artırabilirsiniz. Bu bahsettiğimiz şeyleri dikkatli okur ve uygularsanız her zaman kazanacaksınız.

Evde atkı örme işi hakkında bütün detayları anlattık geriye sadece bu işi yaparak ne kadar para kazanacağınız kaldı. Bu işten kazanacağınız para miktarını belirlemek için bir sürü faktör bulunmaktadır. Bu faktörlerin en başına malzeme kalitesi yer almaktadır. Yani kullandığınız malzeme ne kadar pahalı olursa sizin satış ücretinizde aynı oranda artması gerekmektedir. Bu yüzden fiyat belirleme işini çok dikkatli yapmanızda önem var. Bu şekilde ürünlerinizi satarak kazanacağınız para ise ayda en az 1200 Türk Lirasıdır. Bu rakam sizin için uygun ise ilk fırsatta bu işi yapmaya başlayın.

Bizlere mail adresinizi yorum olarak bırakarak şirketlerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca öğrencilerin yaptığı bir diğer iş olan “Ayna Süsleme” yaparak para kazanma başlıklı yazımız için tıklayın. 

 


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ