Öğrenci Kredi

Öğrenciler İçin Evde Anahtarlık Yapma İşi

Öğrenciler İçin Evde Anahtarlık Yapma İşi

Makalenin İçerisinde Neler Var?

Evde Anahtarlık Yapma İşi

Gündelik hayatımızda herkes anahtarlık kullanmaktadır. Bunun sebebi anahtarların küçük boyutlarda olmasından dolayı çok çabuk kaybolmasıdır. Hal böyle olunca anahtarlara takılan anahtarlıklar bu anahtarın çabucak kaybolmasını bir nebzede olsa engellemektedir. Bunun dışında insanlar farklı modellerde anahtarlıkları çok sevmektedirler. Çünkü bütün yanlarında taşıdıkları bu aksesuarları sürekli gördüklerinden dolayı güzel görünümlü olması kişilerin hoşuna gitmektedir. Hal böyle olunca anahtarlık yapımı yeni bir iş kapısı haline gelmektedir. Bu makalemizde evden çalışmak isteyen insanlar için yeni bir iş türü olan evde anahtarlık yapımı ve anahtarlık paketleme işini anlatacağız. Bu makalemizde 2 farklı işi anlatmamızın sebebi ise evden çalışmak isteyen insanlara seçenek sunmak istememizden dolayıdır.

Bu iki işin arasındaki fark ise birinde evde kendi şartlarınızla anahtarlık yaparken diğerinde ise hazır olan anahtarlıkları paketleyerek firmalar için çalışma işini anlatacağız. Makalemizi detaylıca okuyarak hangisini yapmak istediğinize karar verebilirsiniz. Bu işlerden birini yaparak her ay evinize ek gelir kazandıracağını için bu işe önem vermenizi tavsiye ederiz.

Evde Anahtarlık Yapımı

Bu bölümde evde anahtarlık nasıl yapılır ve nasıl satılır adlı konu başlıklarını anlatacağız. Öncelikle bu işi yapacaksanız son zamanlarda moda olan anahtarlık modellerini iyice araştırmanız gerekmektedir. Bu modelleride sosyal medya uygulamalarında rahatlıkla araştırabilirsiniz. Moda olan anahtarlık modelleri dışındada eğer kafanızda bir tasarım var ise onuda yapabilirsiniz. Seçim tamamen size kalmıştır.

Evde anahtarlık yapımı için model araştırması yaptıktan sonra sıra hemen bu anahtarlıklar için malzeme arayışına girmeniz gerekmektedir. Bu anahtarlıklar için malzemeleri kırtasiyelerde bulabilirsiniz. Çok fazla ürün alacağınız için kırtasiyelerde indirim yaptırmaya çalışmanızı tavsiye ederiz. Malzemelerinizde tamamladıktan sonra sıra artık üretim kısmına geçiyor. İlk kısımda her modelden 5 adet yapmanız sizin için daha iyi olacaktır. Bu sayede hangi anahtarlığın ne kadar çok ve ne kadar sürede satıldığınızı görmenizde fayda sağlayacaktır. Bunun sonucunda hangi modellere ağırlık vermeniz gerektiğini görmüş olacaksınız.

SİZİN İÇİN SEÇİLDİ:  Öğrenciler İçin Evde Ceviz Kırma İşi

Bütün anahtarlıklarınızı evinizde yaptıktan sonra sıra satış kısmına geliyor. Öncelikle kendinize bir model kataloğu yapmanızı tavsiye ederiz. Bunun sayesinde kırtasiye vb yerlere satış yaparken bu kataloğu göstererek yeni siparişler almanızı sağlayacaktır. Bunun dışında sosyal medya hesaplarınızda ürettiğiniz anahtarlıkların fotoğrafını paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamandada çevrenizde bulunan arkadaşlarınızada bu anahtarlıkları satmaya çalışmanız sizin için iyi olacaktır. Çünkü onlar bu anahtarlıkları taşırken elbet birisi görecek ve nereden aldığını soracaktır.

Evde anahtarlık yapma işi hakkında sizlere verebileceğimiz bilgiler bunlar. Bu bilgileri iyi kullanarak sizde evinizde yaptığını anahtarlıkları satarak ayda en az 1500 Türk Lirası para kazanabilirsiniz.

Evde Anahtarlık Paketleme İşi

Bu bölümde size anahtarlık atölyelerinde üretilen anahtarlıkların paketlenme süreci hakkında bilgi vereceğiz. Anahtarlık üreten atölyeler ürünlerin paketlenmesi için ev hanımlarına göndermektedir. Bunun sayesinde bazı masraflardan kurtulmuş oluyorlar. Sizde evde anahtarlık paketleyerek para kazanmak istiyorsanız bu bölümü dikkatlice okumanızı tavsiye ederim.

Evde anahtarlık paketleme işi oldukça basit bir iştir. Yapmanız gereken iş ise fabrikanın size gönderdiği anahtarlıkları onların özel poşetlerinin içine koymak ve ağızlarını iyice kapatarak satışa hazır bir hale getirmektedir. Yapılacak iş bu kadar kısadır. Bu iş verenler size paketlediğiniz anahtar başına para vermektedir. Sizde evinizde günde en az 100 adet anahtarlık paketleyerek her ay en az 1750 Türk Lirası para kazanabilirsiniz. Eğer şartlar sizin için uygun ise hemen başvuru yaparak bu işi evinizde yapmaya başlayabilirsiniz.

Bizlere mail adresinizi yorum olarak bırakarak şirketlerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca öğrencilerin yaptığı bir diğer iş olan Evde Antep Fıstığı Kırma İşi başlıklı yazımız için tıklayın. 


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Zeynep dedi ki:

    Bende paketleme yapmak istiyorum

BİR YORUM YAZ